Учням

Щирі вітання

Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 10-І класу, яка посіла ІІІ місце з української мови та літератури  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчитель: Бурунова Тамара Олександрівна. Зичимо творчих успіхів!

Щирі вітання Джеріхову Івану, учню 11-А класу, який посів ІІ місце з української мови та літератури  та Дерновій Юлії, учениці 11-А класу, яка посіла ІІ місце з української мови та літератури  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчитель: Поволоцька Ірина Миколаївна. Зичимо творчих успіхів!

Щирі вітання Поліханенку Ігорю, учню 10-І класу, який посів ІІ місце з екології  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчитель: Римаренко Катерина Іллівна. Зичимо творчих успіхів!