Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Будь-ласка, введіть Ваше Ім'я Користувача або електронну адресу для Вашого Облікового Запису. Код перевірки буде надіслано на Вашу електронну адресу. Як тільки Ви отримаєте код перевірки, Ви зможете змінити пароль на новий для Вашого Облікового запису.

Змінити Ваш Пароль