Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Короткі відомості

Третього  грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою виховання позитивного ставлення до осіб з інвалідністю, виховання доброзичливості, чуйності, людяності у 3 – І класі вчитель Кітляр О.І. провела урок з просвіти та толерантності за темою «Міжнародний  день людей з інвалідністю». На уроці діти ознайомилися з різними порушеннями, з основними формами комунікації людей, які мають порушення слуху, зору; навчилися бачити спочатку людину, а потім її інвалідність.                Бажаємо всім добра!!!


 Шановні батьки та учні!

Ми раді запросити вас на освітню конференцію «Стипендіальні програми світу» .В рамках заходу ми представимо стипендіальні програми кращих університетів світу. Та познайомимо вас з умовами отримання стипендій та критеріями відбору студентів. Ми допоможемо Вам створити детальний план по досягненню успіху , з можливістю отримання стипендій та грантів.  Ми підтримаємо вас на кожному з етапів реалізації плану. Визначимо зону відповідальності вашої дитини , та її академічні завдання. На конференції будуть представлені стипендіальні програми в країнах : США, Канада, Австралія, Великобританія, Польща, Чехія, Німеччина та інші. Захід буде проходити за адресою: вул. Благовісна 170, будинок культури ім.Кулика, 10 травня 2017 року, початок о 18.00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/ , або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора школи. Реєстраційну форму надіслати за електронною адресою: director@icea.com.ua
В повідомленні вказати тему: фестиваль «Від свідомої освіти до свідомого життя».
Контактні телефони:  +38 (0472) 560-230, 560-240;  +38 (067) 472-472-3;   +38 (073) 472-472-3; +38 (050) 472-472-3.

 З повагою,

Керівник громадської організації

«Свідома освіта»                                                                           Кобець І.В.

28 травня 2016 року  29 випускникам 11-Е класу урочисто вручили основний документ про освіту-атестат .Це час прощання із рідною школою, коли випускники  залишають  берег Дитинства, ідуть у незвідані світи.  Адміністрація школи та педагогічний колектив  щиро  бажає їм: прожити життя, достойне людини, бути гідними синами і доньками своїх батьків, завжди пам’ятати про те, що перші кроки до свого вдосконалення вони зробили саме в спеціалізованій школі №13.

1986 рік – аварія на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації. У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 мілн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав: Білорусії та Росії. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову.

Чорнобильський вітер по-душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде ...
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

Щиро вітаємо учня 7-І класу Поліханенка І., який посів ІІІ місце у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Панасенко О.О. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Дернову  Ю., яка посіла ІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Вчитель: Поволоцька І.М. Бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 10-Е класу Нетесу А., яка посіла ІІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Вчитель: Гордієнко Л.В. Бажаємо творчих успіхів!

На даний момент 44 гостей на сайті