Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Короткі відомості

Школа пишається учнем  4-Б класу Іщенком Олександром, який посів ІІ місце в змаганнях з плавання «Новорічні старти».

Бажаємо успіхів!!!

Третього  грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою виховання позитивного ставлення до осіб з інвалідністю, виховання доброзичливості, чуйності, людяності у 3 – І класі вчитель Кітляр О.І. провела урок з просвіти та толерантності за темою «Міжнародний  день людей з інвалідністю». На уроці діти ознайомилися з різними порушеннями, з основними формами комунікації людей, які мають порушення слуху, зору; навчилися бачити спочатку людину, а потім її інвалідність.                Бажаємо всім добра!!!


 Шановні батьки та учні!

Ми раді запросити вас на освітню конференцію «Стипендіальні програми світу» .В рамках заходу ми представимо стипендіальні програми кращих університетів світу. Та познайомимо вас з умовами отримання стипендій та критеріями відбору студентів. Ми допоможемо Вам створити детальний план по досягненню успіху , з можливістю отримання стипендій та грантів.  Ми підтримаємо вас на кожному з етапів реалізації плану. Визначимо зону відповідальності вашої дитини , та її академічні завдання. На конференції будуть представлені стипендіальні програми в країнах : США, Канада, Австралія, Великобританія, Польща, Чехія, Німеччина та інші. Захід буде проходити за адресою: вул. Благовісна 170, будинок культури ім.Кулика, 10 травня 2017 року, початок о 18.00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/ , або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора школи. Реєстраційну форму надіслати за електронною адресою: director@icea.com.ua
В повідомленні вказати тему: фестиваль «Від свідомої освіти до свідомого життя».
Контактні телефони:  +38 (0472) 560-230, 560-240;  +38 (067) 472-472-3;   +38 (073) 472-472-3; +38 (050) 472-472-3.

 З повагою,

Керівник громадської організації

«Свідома освіта»                                                                           Кобець І.В.

28 травня 2016 року  29 випускникам 11-Е класу урочисто вручили основний документ про освіту-атестат .Це час прощання із рідною школою, коли випускники  залишають  берег Дитинства, ідуть у незвідані світи.  Адміністрація школи та педагогічний колектив  щиро  бажає їм: прожити життя, достойне людини, бути гідними синами і доньками своїх батьків, завжди пам’ятати про те, що перші кроки до свого вдосконалення вони зробили саме в спеціалізованій школі №13.

1986 рік – аварія на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації. У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 мілн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав: Білорусії та Росії. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову.

Чорнобильський вітер по-душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде ...
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

На даний момент 10 гостей на сайті