Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Короткі відомості

Школа пишається учнем  4-Б класу Іщенком Олександром, який посів ІІ місце в змаганнях з плавання «Новорічні старти».

Бажаємо успіхів!!!

Третього  грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою виховання позитивного ставлення до осіб з інвалідністю, виховання доброзичливості, чуйності, людяності у 3 – І класі вчитель Кітляр О.І. провела урок з просвіти та толерантності за темою «Міжнародний  день людей з інвалідністю». На уроці діти ознайомилися з різними порушеннями, з основними формами комунікації людей, які мають порушення слуху, зору; навчилися бачити спочатку людину, а потім її інвалідність.                Бажаємо всім добра!!!


 Шановні батьки та учні!

Ми раді запросити вас на освітню конференцію «Стипендіальні програми світу» .В рамках заходу ми представимо стипендіальні програми кращих університетів світу. Та познайомимо вас з умовами отримання стипендій та критеріями відбору студентів. Ми допоможемо Вам створити детальний план по досягненню успіху , з можливістю отримання стипендій та грантів.  Ми підтримаємо вас на кожному з етапів реалізації плану. Визначимо зону відповідальності вашої дитини , та її академічні завдання. На конференції будуть представлені стипендіальні програми в країнах : США, Канада, Австралія, Великобританія, Польща, Чехія, Німеччина та інші. Захід буде проходити за адресою: вул. Благовісна 170, будинок культури ім.Кулика, 10 травня 2017 року, початок о 18.00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/ , або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора школи. Реєстраційну форму надіслати за електронною адресою: director@icea.com.ua
В повідомленні вказати тему: фестиваль «Від свідомої освіти до свідомого життя».
Контактні телефони:  +38 (0472) 560-230, 560-240;  +38 (067) 472-472-3;   +38 (073) 472-472-3; +38 (050) 472-472-3.

 З повагою,

Керівник громадської організації

«Свідома освіта»                                                                           Кобець І.В.

28 травня 2016 року  29 випускникам 11-Е класу урочисто вручили основний документ про освіту-атестат .Це час прощання із рідною школою, коли випускники  залишають  берег Дитинства, ідуть у незвідані світи.  Адміністрація школи та педагогічний колектив  щиро  бажає їм: прожити життя, достойне людини, бути гідними синами і доньками своїх батьків, завжди пам’ятати про те, що перші кроки до свого вдосконалення вони зробили саме в спеціалізованій школі №13.

1986 рік – аварія на Чорнобильській АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації. У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світової громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 мілн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав: Білорусії та Росії. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову.

Чорнобильський вітер по-душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде ...
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

На даний момент 50 гостей на сайті