"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Віртуальна довідка

У конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень. Перезавантаження» у старшій віковій категорії перемогу здобуває  учениця 7-І класу Іванна Ковальова, із відгуком на класичний твір Івана Франка «Захар Беркут». Авторка ролика уникла спецефектів, театралізацій, яскравих врізів із фотографіями, однак змогла-таки зачарувати професійних глядачів ясною, чіткою розповіддю, вмінням триматися в кадрі, аргументувати власну думку й, водночас, заражати інтересом до сюжету. https://goo.gl/RjB7uy

Від душі вітаємо переможницю ! Бажаємо  успіхів!

В номінації "Домашнє завдання" з підготовки театральної вистави за книгою Ганни Черінь "Пригоди української книжки" творчий колектив учнів 4-І класу посів  ІІІ місце серед 10 шкіл міста. Вітаю учасників!

Сайти та блоги бібліотек України для дітей

Бібліотеки для дітей та бібліотечні асоціації світу

Черкаська обласна бібліотека для дітей

Блог Центральної міської бібліотеки для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей Черкаської міської ЦБС

Драбівська районна дитяча бібліотека

Жашківська Централізована бібліотечка система

Звенигородська районна бібліотека для дітей

Золотоніська районна бібліотека для дітей

Катеринопільська бібліотека для дітей

Корсунь-Шевченківська районна бібліотека для дітей

Тальнівська районна дитяча бібліотека

Уманська міська центральна бібліотека для дітей

Уманська бібліотека-філія № 1 для дітей

Уманська бібліотека-філія № 2 для дітей

Блог Христинівської районної бібліотеки для дітей

Чорнобаївська районна бібліотека для дітей

ВОЛОДИМИР ЛИС “СТОЛІТТЯ ЯКОВА”

Неймовірна епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СРСР. Дочекавшись незалежності України, він зіткнувся з рядом родинних та державних питань, які були ще “запрограмовані” подіями XX століття.Головний герой старий Яків Мех зустрічає молоду дівчину, яка змінює його життя, не підозрюючи про це сама.

СОФІЯ АНДРУХОВИЧ ТА МАР’ЯНА ПРОХАСЬКО “СУЗІР’Я КУРКИ”

Сузір’я Курки – це розповідь про дитинство і старість, про страх та сміливість, про перші невпевнені кроки у дитячому житті. Ця історія натхненна мріями та відчуттям дитинності.Прохасько із Андрухович перед публікацією спільної книги здійснили “експедицію” Карпатами, де знайшли персонажів книжки і зробили фотосесію. Знімки пізніше стали частинками ілюстрацій. Авторки наголошують, що ця книга може бути для прочитання як дітям, так і дорослим.

1. «Гаррі Поттер» Джоан Ролінґ

2. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері