Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Віртуальна довідка

У конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень. Перезавантаження» у старшій віковій категорії перемогу здобуває  учениця 7-І класу Іванна Ковальова, із відгуком на класичний твір Івана Франка «Захар Беркут». Авторка ролика уникла спецефектів, театралізацій, яскравих врізів із фотографіями, однак змогла-таки зачарувати професійних глядачів ясною, чіткою розповіддю, вмінням триматися в кадрі, аргументувати власну думку й, водночас, заражати інтересом до сюжету. https://goo.gl/RjB7uy

Від душі вітаємо переможницю ! Бажаємо  успіхів!

В номінації "Домашнє завдання" з підготовки театральної вистави за книгою Ганни Черінь "Пригоди української книжки" творчий колектив учнів 4-І класу посів  ІІІ місце серед 10 шкіл міста. Вітаю учасників!


Сайти та блоги бібліотек України для дітей

Бібліотеки для дітей та бібліотечні асоціації світу

Черкаська обласна бібліотека для дітей

Блог Центральної міської бібліотеки для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей Черкаської міської ЦБС

Драбівська районна дитяча бібліотека

Жашківська Централізована бібліотечка система

Звенигородська районна бібліотека для дітей

Золотоніська районна бібліотека для дітей

Катеринопільська бібліотека для дітей

Корсунь-Шевченківська районна бібліотека для дітей

Тальнівська районна дитяча бібліотека

Уманська міська центральна бібліотека для дітей

Уманська бібліотека-філія № 1 для дітей

Уманська бібліотека-філія № 2 для дітей

Блог Христинівської районної бібліотеки для дітей

Чорнобаївська районна бібліотека для дітей

 

ВОЛОДИМИР ЛИС “СТОЛІТТЯ ЯКОВА”

Неймовірна епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СРСР. Дочекавшись незалежності України, він зіткнувся з рядом родинних та державних питань, які були ще “запрограмовані” подіями XX століття.Головний герой старий Яків Мех зустрічає молоду дівчину, яка змінює його життя, не підозрюючи про це сама.

СОФІЯ АНДРУХОВИЧ ТА МАР’ЯНА ПРОХАСЬКО “СУЗІР’Я КУРКИ”

Сузір’я Курки – це розповідь про дитинство і старість, про страх та сміливість, про перші невпевнені кроки у дитячому житті. Ця історія натхненна мріями та відчуттям дитинності.Прохасько із Андрухович перед публікацією спільної книги здійснили “експедицію” Карпатами, де знайшли персонажів книжки і зробили фотосесію. Знімки пізніше стали частинками ілюстрацій. Авторки наголошують, що ця книга може бути для прочитання як дітям, так і дорослим.

1. «Гаррі Поттер» Джоан Ролінґ

2. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

3. «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нейстайка

4. «Коли ще звірі говорили» Івана Франка

5. «Аліса в Країні Див» Льюїса Керрола

6. «Хроніки Нарнії» Клайва Льюїса

7. «Енн із Зелених Дахів» Люсі-Мод Монтгомері

8. «Мандрівний замок» Діани Вінн Джонс

9. «Лессі повертається додому» Еріка Найта

10. «Міст до Терабітії» Кетрін Патерсон

 


На даний момент 42 гостей на сайті