Віртуальна довідка

У конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень. Перезавантаження» у старшій віковій категорії перемогу здобуває  учениця 7-І класу Іванна Ковальова, із відгуком на класичний твір Івана Франка «Захар Беркут». Авторка ролика уникла спецефектів, театралізацій, яскравих врізів із фотографіями, однак змогла-таки зачарувати професійних глядачів ясною, чіткою розповіддю, вмінням триматися в кадрі, аргументувати власну думку й, водночас, заражати інтересом до сюжету. https://goo.gl/RjB7uy

Від душі вітаємо переможницю ! Бажаємо  успіхів!

В номінації "Домашнє завдання" з підготовки театральної вистави за книгою Ганни Черінь "Пригоди української книжки" творчий колектив учнів 4-І класу посів  ІІІ місце серед 10 шкіл міста. Вітаю учасників!

Сайти та блоги бібліотек України для дітей

Бібліотеки для дітей та бібліотечні асоціації світу

Черкаська обласна бібліотека для дітей

Блог Центральної міської бібліотеки для дітей м. Черкаси

Бібліотека-філія №2 для дітей Черкаської міської ЦБС

Драбівська районна дитяча бібліотека

Жашківська Централізована бібліотечка система

Звенигородська районна бібліотека для дітей

Золотоніська районна бібліотека для дітей

Катеринопільська бібліотека для дітей

Корсунь-Шевченківська районна бібліотека для дітей

Тальнівська районна дитяча бібліотека

Уманська міська центральна бібліотека для дітей

Уманська бібліотека-філія № 1 для дітей

Уманська бібліотека-філія № 2 для дітей

Блог Христинівської районної бібліотеки для дітей

Чорнобаївська районна бібліотека для дітей

ВОЛОДИМИР ЛИС “СТОЛІТТЯ ЯКОВА”

Неймовірна епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СРСР. Дочекавшись незалежності України, він зіткнувся з рядом родинних та державних питань, які були ще “запрограмовані” подіями XX століття.Головний герой старий Яків Мех зустрічає молоду дівчину, яка змінює його життя, не підозрюючи про це сама.

СОФІЯ АНДРУХОВИЧ ТА МАР’ЯНА ПРОХАСЬКО “СУЗІР’Я КУРКИ”

Сузір’я Курки – це розповідь про дитинство і старість, про страх та сміливість, про перші невпевнені кроки у дитячому житті. Ця історія натхненна мріями та відчуттям дитинності.Прохасько із Андрухович перед публікацією спільної книги здійснили “експедицію” Карпатами, де знайшли персонажів книжки і зробили фотосесію. Знімки пізніше стали частинками ілюстрацій. Авторки наголошують, що ця книга може бути для прочитання як дітям, так і дорослим.

1. «Гаррі Поттер» Джоан Ролінґ

2. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері