"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Добровольский Валерій Володимирович
director@school13.ck.ua

Кулешова Любов Іванівна
kuleshova@school13.ck.ua
Костенко Ольга Костянтинівна
kostenko@school13.ck.ua

Гончар Ольга Віктовівна
gonchar@school13.ck.ua

Куриленко Тетяна Олександрівна
Соціальній педагог школи

Александрук Катерина Володимирівна
Психолог школи

Орел Валентина Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

-          презентації,

-          програмно-педагогічні засоби,

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

-           тести в системі Синтез.

-          офіційний пакет  Microsoft Office;

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою: « Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики, як спосіб формування компетентностей учнів»

Матвієнко Валерія Вадимівна – вчитель математики та інформатики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу.

У своїй професійній діяльності використовую такі програми:

-          Офіційний пакет  Microsoft Office;

-          MyTest – програмне тестування учнів;

-          Web-сервіси: YouTube;

-          Хмарні технології: сервіси Google;

-          Програми для побудови графіків: Graph

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою «Інформаційно-комукаційні технології на уроках математики»

Я, Коренда Лариса Михайлівна, вчитель початкових класів.

Категорія: вища.

Звання: старший вчитель.

Педагогічний стаж: 39 років.

Освіта: вища.

У своїй педагогічній діяльності впроваджую інтеграцію ІКТ з метою ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та до самого себе. Застосовую середовище Net-місто, офісний пакет Microsoft Office, ППЗ з образотворчого мистецтва, математики та  природознавства. Web – сервіси YouTube.

Чорнодубравська Оксана Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології: презентації, програмно-педагогічні засоби, комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна», тести в системі Синтез.

Розробила і використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Я, Кітляр Ольга Іванівна, вчитель початкових класів у своїй педагогічній діяльності  застосовую середовище Net-місто, офісний пакет MicrosoftOffice, тестові програми LerningApps та MyTestx10.2,  ППЗ з образотворчого мистецтва та української мови. Web – сервіси YouTube.

Працюю над створенням тестів з української мови у програмі  LerningApps, MyTestx10.2 з природознавства. Впроваджую елементи БАМ, технології розвитку критичного мислення молодших школярів.

З метою самоосвіти та саморозвитку відвідую семінари «Формування культури родинних взаємин», online вебінари ВГ «Основа» та в.-во «Ранок».

Тема – НУШ (Нова українська школа) – підбір дидактичного матеріалу до занять за новою програмою з теми «Професії», «Весна»