Добровольский Валерій Володимирович

Соціальній педагог школи

Александрук Катерина Володимирівна
Психолог школи

Орел Валентина Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

-          презентації,

-          програмно-педагогічні засоби,

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

-           тести в системі Синтез.

-          офіційний пакет  Microsoft Office;

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою: « Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики, як спосіб формування компетентностей учнів»

Матвієнко Валерія Вадимівна – вчитель математики та інформатики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу.

У своїй професійній діяльності використовую такі програми:

-          Офіційний пакет  Microsoft Office;

-          MyTest – програмне тестування учнів;

-          Web-сервіси: YouTube;

-          Хмарні технології: сервіси Google;

-          Програми для побудови графіків: Graph

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою «Інформаційно-комукаційні технології на уроках математики»

Я, Коренда Лариса Михайлівна, вчитель початкових класів.

Категорія: вища.

Звання: старший вчитель.

Педагогічний стаж: 39 років.

Освіта: вища.

У своїй педагогічній діяльності впроваджую інтеграцію ІКТ з метою ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та до самого себе. Застосовую середовище Net-місто, офісний пакет Microsoft Office, ППЗ з образотворчого мистецтва, математики та  природознавства. Web – сервіси YouTube.

Чорнодубравська Оксана Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології: презентації, програмно-педагогічні засоби, комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна», тести в системі Синтез.

Розробила і використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Я, Кітляр Ольга Іванівна, вчитель початкових класів у своїй педагогічній діяльності  застосовую середовище Net-місто, офісний пакет MicrosoftOffice, тестові програми LerningApps та MyTestx10.2,  ППЗ з образотворчого мистецтва та української мови. Web – сервіси YouTube.

Працюю над створенням тестів з української мови у програмі  LerningApps, MyTestx10.2 з природознавства. Впроваджую елементи БАМ, технології розвитку критичного мислення молодших школярів.

З метою самоосвіти та саморозвитку відвідую семінари «Формування культури родинних взаємин», online вебінари ВГ «Основа» та в.-во «Ранок».

Тема – НУШ (Нова українська школа) – підбір дидактичного матеріалу до занять за новою програмою з теми «Професії», «Весна»