Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Добровольский Валерій Володимирович
Директор школи
director@school13.ck.ua

Кулешова Любов Іванівна
Заступник директора школи
kuleshova@school13.ck.ua
Костенко Ольга Костянтинівна
Заступник директора школи
kostenko@school13.ck.ua

Гончар Ольга Віктовівна
Заступник директора школи
gonchar@school13.ck.ua

Куриленко Тетяна Олександрівна
Соціальній педагог школи

Александрук Катерина Володимирівна
Психолог школи


Орел Валентина Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології:

-          презентації,

-          програмно-педагогічні засоби,

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

-           тести в системі Синтез.

-          офіційний пакет  Microsoft Office;

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою: « Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики, як спосіб формування компетентностей учнів»

Матвієнко Валерія Вадимівна – вчитель математики та інформатики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу.

У своїй професійній діяльності використовую такі програми:

-          Офіційний пакет  Microsoft Office;

-          MyTest – програмне тестування учнів;

-          Web-сервіси: YouTube;

-          Хмарні технології: сервіси Google;

-          Програми для побудови графіків: Graph

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою «Інформаційно-комукаційні технології на уроках математики»

Я, Коренда Лариса Михайлівна, вчитель початкових класів.

Категорія: вища.

Звання: старший вчитель.

Педагогічний стаж: 39 років.

Освіта: вища.

У своїй педагогічній діяльності впроваджую інтеграцію ІКТ з метою ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та до самого себе. Застосовую середовище Net-місто, офісний пакет Microsoft Office, ППЗ з образотворчого мистецтва, математики та  природознавства. Web – сервіси YouTube.

Чорнодубравська Оксана Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології: презентації, програмно-педагогічні засоби, комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна», тести в системі Синтез.

Розробила і використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Я, Кітляр Ольга Іванівна, вчитель початкових класів у своїй педагогічній діяльності  застосовую середовище Net-місто, офісний пакет MicrosoftOffice, тестові програми LerningApps та MyTestx10.2,  ППЗ з образотворчого мистецтва та української мови. Web – сервіси YouTube.

Працюю над створенням тестів з української мови у програмі  LerningApps, MyTestx10.2 з природознавства. Впроваджую елементи БАМ, технології розвитку критичного мислення молодших школярів.

З метою самоосвіти та саморозвитку відвідую семінари «Формування культури родинних взаємин», online вебінари ВГ «Основа» та в.-во «Ранок».

Тема – НУШ (Нова українська школа) – підбір дидактичного матеріалу до занять за новою програмою з теми «Професії», «Весна»

На даний момент 42 гостей на сайті