Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Добровольский Валерій Володимирович
Директор школи
director@school13.ck.ua

Кулешова Любов Іванівна
Заступник директора школи
kuleshova@school13.ck.ua
Костенко Ольга Костянтинівна
Заступник директора школи
kostenko@school13.ck.ua

Гончар Ольга Віктовівна
Заступник директора школи
gonchar@school13.ck.ua

Куриленко Тетяна Олександрівна
Соціальній педагог школи

Александрук Катерина Володимирівна
Психолог школи


Орел Валентина Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології:

-          презентації,

-          програмно-педагогічні засоби,

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

-           тести в системі Синтез.

-          офіційний пакет  Microsoft Office;

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою: « Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики, як спосіб формування компетентностей учнів»

Матвієнко Валерія Вадимівна – вчитель математики та інформатики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу.

У своїй професійній діяльності використовую такі програми:

-          Офіційний пакет  Microsoft Office;

-          MyTest – програмне тестування учнів;

-          Web-сервіси: YouTube;

-          Хмарні технології: сервіси Google;

-          Програми для побудови графіків: Graph

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою «Інформаційно-комукаційні технології на уроках математики»

Я, Коренда Лариса Михайлівна, вчитель початкових класів.

Категорія: вища.

Звання: старший вчитель.

Педагогічний стаж: 39 років.

Освіта: вища.

У своїй педагогічній діяльності впроваджую інтеграцію ІКТ з метою ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та до самого себе. Застосовую середовище Net-місто, офісний пакет Microsoft Office, ППЗ з образотворчого мистецтва, математики та  природознавства. Web – сервіси YouTube.

Чорнодубравська Оксана Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології: презентації, програмно-педагогічні засоби, комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна», тести в системі Синтез.

Розробила і використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Я, Кітляр Ольга Іванівна, вчитель початкових класів у своїй педагогічній діяльності  застосовую середовище Net-місто, офісний пакет MicrosoftOffice, тестові програми LerningApps та MyTestx10.2,  ППЗ з образотворчого мистецтва та української мови. Web – сервіси YouTube.

Працюю над створенням тестів з української мови у програмі  LerningApps, MyTestx10.2 з природознавства. Впроваджую елементи БАМ, технології розвитку критичного мислення молодших школярів.

З метою самоосвіти та саморозвитку відвідую семінари «Формування культури родинних взаємин», online вебінари ВГ «Основа» та в.-во «Ранок».

Тема – НУШ (Нова українська школа) – підбір дидактичного матеріалу до занять за новою програмою з теми «Професії», «Весна»

На даний момент 26 гостей на сайті