Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Добровольский Валерій Володимирович
director@school13.ck.ua

Кулешова Любов Іванівна
kuleshova@school13.ck.ua
Костенко Ольга Костянтинівна
kostenko@school13.ck.ua

Гончар Ольга Віктовівна
gonchar@school13.ck.ua

Куриленко Тетяна Олександрівна
Соціальній педагог школи

Александрук Катерина Володимирівна
Психолог школи

Орел Валентина Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

-          презентації,

-          програмно-педагогічні засоби,

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

-           тести в системі Синтез.

-          офіційний пакет  Microsoft Office;

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою: « Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики, як спосіб формування компетентностей учнів»

Матвієнко Валерія Вадимівна – вчитель математики та інформатики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу.

У своїй професійній діяльності використовую такі програми:

-          Офіційний пакет  Microsoft Office;

-          MyTest – програмне тестування учнів;

-          Web-сервіси: YouTube;

-          Хмарні технології: сервіси Google;

-          Програми для побудови графіків: Graph

-          комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна»,

Використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Працюю над темою «Інформаційно-комукаційні технології на уроках математики»

Я, Коренда Лариса Михайлівна, вчитель початкових класів.

Категорія: вища.

Звання: старший вчитель.

Педагогічний стаж: 39 років.

Освіта: вища.

У своїй педагогічній діяльності впроваджую інтеграцію ІКТ з метою ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та до самого себе. Застосовую середовище Net-місто, офісний пакет Microsoft Office, ППЗ з образотворчого мистецтва, математики та  природознавства. Web – сервіси YouTube.

Чорнодубравська Оксана Василівна – вчитель математики, маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель».

На уроках використовую методи компетентісно-орієнтованого підходу до організації освітнього процесу та інформаційно-комунікаційні технології: презентації, програмно-педагогічні засоби, комп’ютерний системний комплекс «Net Місто Україна», тести в системі Синтез.

Розробила і використовую на уроках тести з компетентнісними задачами.

Я, Кітляр Ольга Іванівна, вчитель початкових класів у своїй педагогічній діяльності  застосовую середовище Net-місто, офісний пакет MicrosoftOffice, тестові програми LerningApps та MyTestx10.2,  ППЗ з образотворчого мистецтва та української мови. Web – сервіси YouTube.

Працюю над створенням тестів з української мови у програмі  LerningApps, MyTestx10.2 з природознавства. Впроваджую елементи БАМ, технології розвитку критичного мислення молодших школярів.

З метою самоосвіти та саморозвитку відвідую семінари «Формування культури родинних взаємин», online вебінари ВГ «Основа» та в.-во «Ранок».

Тема – НУШ (Нова українська школа) – підбір дидактичного матеріалу до занять за новою програмою з теми «Професії», «Весна»