Пам'ятні дати

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 16 березня по 23 березня в нашій школі проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.Цьогорічний Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів.

15 березня серед учнів початкової школи було проведено  Конкурс кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.

I місце вибороли учениці 3-І класу Пономаренко Марія та Баранікова Аріна.II місце - учениця 4 - І класу Поповиченко Анастасія,III місце розділили між собою учениці 2 - А класу Отамась Поліна, учениця 4 - А класу Тищенко Аріна та 4 - Б класу Бучок Ілона. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21       лютого, починаючи з 2000 року. Про    «підтримку мовного та культурного        різноманіття та багатомовності» було    оголошено на ХХХ сесії Генеральної      конференції ЮНЕСКО, що проходила    26 жовтня — 17 листопада 1999 року    в  Парижі.

ЛЮТИЙ

1 лютого

• 100 років від дня народження Ізраїля Цалевича Гольдштейна (1918–2003), українського кінооператора, кінорежисера

3 лютого

• 100 років від дня народження Любові Василівни Забашти (1918–1990), української поетеси
  • 100 років від дня народження Максима Романовича Осадчого (1918–1987), українського педагога

4 лютого

• Всесвітній день боротьби із захворюванням на рак. Відзначається щорічно за ініціативою ВООЗ
  • 330 років від дня народження П’єра Карле де Шамблена де Маріво (1688–1763), французького письменника

7 лютого

• 540 років від дня народження Томаса Мора (1478–1535), англійського мислителя-гуманіста, політичного діяча

8 лютого

• 190 років від дня народження Жуля Верна (1828–1905), французький письменник

10 лютого

• 120 років від дня народження Бертольта Брехта (1898–1956), німецького письменника, мистецтвознавця, драматурга, театрального та громадського діяча

12 лютого

• Собор трьох святителів: Василя Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова
  • 100 років від дня ухвалення (1918) Малою радою (комітетом Української Центральної Ради) в м. Коростень Тризуба – Малого державного герба

13 лютого

• Всесвітній день радіо. Відзначається щорічно за ініціативою ЮНЕСКО з 2011 р.

14 лютого

• День Святого Валентина
  • День безпечного Інтернету. Відзначається щорічно з 2004 р. у другий вівторок лютого за ініціативою європейських некомерційних організацій

15 лютого

• Стрітення Господнє
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 200 років від 20 лютого
  • Всесвітній день соціальної справедливості.
  • День Героїв Небесної Сотні. .

21 лютого

• Міжнародний день рідної мови.

Цього місяця виповнюється

60 років від часу заснування (1958) Національної спілки кінематографістів України

Дев'ятнадцятого грудня день святого Миколая. Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.