"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Пам'ятні дати

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 16 березня по 23 березня в нашій школі проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.Цьогорічний Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів.

15 березня серед учнів початкової школи було проведено  Конкурс кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.

I місце вибороли учениці 3-І класу Пономаренко Марія та Баранікова Аріна.II місце - учениця 4 - І класу Поповиченко Анастасія,III місце розділили між собою учениці 2 - А класу Отамась Поліна, учениця 4 - А класу Тищенко Аріна та 4 - Б класу Бучок Ілона. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21       лютого, починаючи з 2000 року. Про    «підтримку мовного та культурного        різноманіття та багатомовності» було    оголошено на ХХХ сесії Генеральної      конференції ЮНЕСКО, що проходила    26 жовтня — 17 листопада 1999 року    в  Парижі.

ЛЮТИЙ

1 лютого

• 100 років від дня народження Ізраїля Цалевича Гольдштейна (1918–2003), українського кінооператора, кінорежисера

3 лютого

• 100 років від дня народження Любові Василівни Забашти (1918–1990), української поетеси
  • 100 років від дня народження Максима Романовича Осадчого (1918–1987), українського педагога

4 лютого

• Всесвітній день боротьби із захворюванням на рак. Відзначається щорічно за ініціативою ВООЗ
  • 330 років від дня народження П’єра Карле де Шамблена де Маріво (1688–1763), французького письменника

7 лютого

• 540 років від дня народження Томаса Мора (1478–1535), англійського мислителя-гуманіста, політичного діяча

8 лютого

• 190 років від дня народження Жуля Верна (1828–1905), французький письменник

10 лютого

• 120 років від дня народження Бертольта Брехта (1898–1956), німецького письменника, мистецтвознавця, драматурга, театрального та громадського діяча

12 лютого

• Собор трьох святителів: Василя Великого, Іоанна Золотоустого, Григорія Богослова
  • 100 років від дня ухвалення (1918) Малою радою (комітетом Української Центральної Ради) в м. Коростень Тризуба – Малого державного герба

13 лютого

• Всесвітній день радіо. Відзначається щорічно за ініціативою ЮНЕСКО з 2011 р.

14 лютого

• День Святого Валентина
  • День безпечного Інтернету. Відзначається щорічно з 2004 р. у другий вівторок лютого за ініціативою європейських некомерційних організацій

15 лютого

• Стрітення Господнє
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 200 років від 20 лютого
  • Всесвітній день соціальної справедливості.
  • День Героїв Небесної Сотні. .

21 лютого

• Міжнародний день рідної мови.

Цього місяця виповнюється

60 років від часу заснування (1958) Національної спілки кінематографістів України

Дев'ятнадцятого грудня день святого Миколая. Св. Миколай також відомий під іменами: Міколай, Міклаш, Йолупукі, Сейнт Ніколаус, Сантаклос, Фадер Крісмас, Пер Ноель, Сінтер Клаас.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.