Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Нові надходження

Носов М. Незнайко на Місяці

Галенс Д. Книга ответов для почемучки

Современная энциклопедия

Большая энциклопедия почемучек

Золота гора. Казки

Чарівна читалочка

Носов М. Вітя Малєєв у школі і вдома

Симоненко В. Маленькі сонця

Олень та його друзі:Оповідання

Що не зввір то дивина

Сонечко: Казки, оровідання, скоромовки

Щенников В. Цікаве природознавство

Багряний І. Тигролови

Головатий М.Навчи себе сам

Гукіхн Д. Компютер для чайникоа

Україна.Конституція України

Клименко Т. Архівна  справа на Черкащині

Україна Закони. Господарський кодекс

Усі українські письменники

Федієнко В. Буквар"Читайлик"

Добре зернятко- ранні сходи

Павленко  М. Русалонька із 7-В

Перро Шарль. Подарунок феї

Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєний Схід України й опинився за гратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування – мало хто після цього виживає. Але він вижив і… написав про це. Дискусійно, суперечливо, нетипово, але чесно.

Видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні.

Валерій Макєєв. 100 днів полону, або позивний «911» / В.Макєєв. — Черкаси: Видав. Олександр Третяков, 2015

Малофеєва Н.М.

Принцеси/ Малофеєва Н.М. ; уклад. Волкова А.В. – 3-тє вид.,без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2013. – 96с. – (Дитячаенциклопедія Перо).

 

Популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

– Х.: Белкар-книга,2012. – 64 с.

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання.

Читаючи разом з батьками книгу,малюки в доступній і цікавій  формі познайомилися з навколишнім світом.

 

Дорохіна Л.   М.

Міфологія/Дорохіна Л.М., Макаревич В.М., Широніна О.В. та ін. – 6-те вид., без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2012. – 96 с.

 Книга знайомить юних читачів з міфами народів світу. Найповніше представлена міфологія Давнього Єгипту, Давньої Греції та середньовічної Східної Європи.  У книзі розповідається про богів, духів, та давніх героїв.

На даний момент 61 гостей на сайті