Нові надходження

Добре зернятко- ранні сходи

Павленко  М. Русалонька із 7-В

Перро Шарль. Подарунок феї

Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєний Схід України й опинився за гратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування – мало хто після цього виживає. Але він вижив і… написав про це. Дискусійно, суперечливо, нетипово, але чесно.

Видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні.

Валерій Макєєв. 100 днів полону, або позивний «911» / В.Макєєв. — Черкаси: Видав. Олександр Третяков, 2015

Малофеєва Н.М.

Принцеси/ Малофеєва Н.М. ; уклад. Волкова А.В. – 3-тє вид.,без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2013. – 96с. – (Дитячаенциклопедія Перо).

Популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

– Х.: Белкар-книга,2012. – 64 с.

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання.

Читаючи разом з батьками книгу,малюки в доступній і цікавій  формі познайомилися з навколишнім світом.

Дорохіна Л.   М.

Міфологія/Дорохіна Л.М., Макаревич В.М., Широніна О.В. та ін. – 6-те вид., без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2012. – 96 с.

Книга знайомить юних читачів з міфами народів світу. Найповніше представлена міфологія Давнього Єгипту, Давньої Греції та середньовічної Східної Європи.  У книзі розповідається про богів, духів, та давніх героїв.