Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Нові надходження

Носов М. Незнайко на Місяці

Галенс Д. Книга ответов для почемучки

Современная энциклопедия

Большая энциклопедия почемучек

Золота гора. Казки

Чарівна читалочка

Носов М. Вітя Малєєв у школі і вдома

Симоненко В. Маленькі сонця

Олень та його друзі:Оповідання

Що не зввір то дивина

Сонечко: Казки, оровідання, скоромовки

Щенников В. Цікаве природознавство

Багряний І. Тигролови

Головатий М.Навчи себе сам

Гукіхн Д. Компютер для чайникоа

Україна.Конституція України

Клименко Т. Архівна  справа на Черкащині

Україна Закони. Господарський кодекс

Усі українські письменники

Федієнко В. Буквар"Читайлик"

Добре зернятко- ранні сходи

Павленко  М. Русалонька із 7-В

Перро Шарль. Подарунок феї

Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєний Схід України й опинився за гратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування – мало хто після цього виживає. Але він вижив і… написав про це. Дискусійно, суперечливо, нетипово, але чесно.

Видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні.

Валерій Макєєв. 100 днів полону, або позивний «911» / В.Макєєв. — Черкаси: Видав. Олександр Третяков, 2015

Малофеєва Н.М.

Принцеси/ Малофеєва Н.М. ; уклад. Волкова А.В. – 3-тє вид.,без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2013. – 96с. – (Дитячаенциклопедія Перо).

 

Популярна енциклопедія для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

– Х.: Белкар-книга,2012. – 64 с.

Дітям властива допитливість. Їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання.

Читаючи разом з батьками книгу,малюки в доступній і цікавій  формі познайомилися з навколишнім світом.

 

Дорохіна Л.   М.

Міфологія/Дорохіна Л.М., Макаревич В.М., Широніна О.В. та ін. – 6-те вид., без змін. – К.: ТОВ «Перо»,2012. – 96 с.

 Книга знайомить юних читачів з міфами народів світу. Найповніше представлена міфологія Давнього Єгипту, Давньої Греції та середньовічної Східної Європи.  У книзі розповідається про богів, духів, та давніх героїв.

На даний момент 5 гостей на сайті