Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Так стверджували організатори цьогорічного  Свята Першого дзвоника ,яке  учні черкаських шкіл відсвяткували  на Соборній площі, де був проведений наймаштабніший флеш-моб   (керівник-відомий черкаський хореограф Максим Оробець). Кращі учні за результатами  2014-2015 навчального року були нагороджені грамотами та подарунками. Серед них-учениця 9-І класу Власенко Анастасія. Так тримати!

020

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо І хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, та  кожен із нас чекав початку навчання, як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії. Першого вересня 2015 року дзвоник  вперше пролунав для  92 маленьких  першачків,  яким потрібно влитися в шкільну родину, оволодівати основами наук. Цей рік- особливий. Учні навчатимуться в світлих, просторих класах з новенькими євровікнами. Це стало можливим за підтримки і допомозі друга і мецената школи міського депутата Сухарькова Івана Васильовича.

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька – Україна

Нас вітає всіх із святом Знань!


12 грудня відбулася церемонія вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня - святом. В ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більш ніж 650000 людей з усього Радянського Союзу. Події понад 20-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь.
Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу. Педагоги нашої школи також не залишилися байдужими та віддали данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

«Рідній школі присвячуємо!»

Школо моя, радість моя, така рідна, світла, дорога. Бо ти – колиска, ти – гавань, ти – рідний дім великої дружної сім’ї. Повернімося у той далекий 1983 рік. У тихому, затишному куточку, між річкою «Дніпро» і промисловим гігантом ПАТ «Азот» піднеслася ти над землею, оточена ще зовсім юними, тендітними берізками і, хоча й молодими, але поважними каштанами. І потекли дзвінким, веселим потоком до тебе вони, твої перші учні. Ті, хто як бджоли на мед, летіли до тебе, бо кликав їх той малиновий дзвін… Уже через декілька років про тебе, школо, знали всі. Знали і тут, у рідному, чарівному, зеленому районі «Дніпровський» і далеко за його межами. Пройшли роки, десятиліття… А ти, школо, така ж рідна і близька, така ж бажана, бо ти – альма-мати, ти – дороговказ, ти – маяк!.. Сьогодні твої коридори ніби ширші, а класи – світліші. Та так воно дійсно і є, бо тут все по-новому: і інтер’єр, і дух новітніх технологій, і комп’ютерні класи з локальними мережами, і бібліотека з читальним залом, і кабінети психолога, соціального педагога, і методичний кабінет, і два спортзали, і світла, велика, затишна їдальня. Одне тільки тут залишилося таким, як і майже 30 років тому: великий, дружний, працьовитий і творчо мислячий колектив учителів, батьків і учнів. Це – сім’я, у якої і радощі, і невдачі – навпіл. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, це олімпіади й конкурси, це вечори й екскурсії, це мандрівки, це зустрічі з ветеранами війни і праці… Перший дзвінок і останній – ось велика радість, що об’єднує учнів, учителів, батьків. Кожного року, у день зустрічі з випускниками, злітаю ться до тебе, рідна школо, твої пташенята, що в різні роки випурхнули з твого гніздечка і полетіли у світи далекі, незвідані, незнані. Приходять, щоб вклонитися тобі і дорогим учителям. А у них… знову та ж доріжка в клас, щоб дарувати своїм вихованцям те розумне, вічне, незгасиме полум’я любові до навчання, до рідної землі, до її найпрекрасніших людей, до життя, до славної історії України-неньки, до батька-матері, бо без неї, цієї любові, не буде справжньої людини, не усміхатиметься з голубих небес сонце, не співатиме під важким колосом нива, не лунатиме наша задушевна українська пісня… Отож, рідно школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обнявшись із сонцем, пливе веселкою доля твоєї великої, дружної сім’ї.

Скорочена версія свята;

http://connect.school13.ck.ua/tqabb2g.rzzk6f/

Шановна Валентино Борисівно! Педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи щиро дякують Вам за привітання з нагоди 30-річчя школи. Бажаємо Вам міцного здоров"я та успішного продовження роботи над проектами, які Ви започаткували.

Вітання від Валентини Борисівни.

https://www.facebook.com/notifications?clk_loc=6#!/valentyna.zhukovska

Черкаська спеціалізована школа №13 — школа в місті Черкаси, що розташована в мікрорайоні Дніпровському Придніпровського району. Адреса: вул. Ватутіна, б.146, т.: 0472 731720. В школі міститься музейна кімната Партизанського руху на Черкащині, барельєф Миколи Ватутіна, генерала радянської армії, який керував визволенням Черкас від німецької окупації.

На даний момент 28 гостей на сайті