Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Цікаві заходи

Напередодні свята Восьмого березня, учні 4 – Б класу разом з батьками та класним керівником Тимошенко О.В. відвідали дитячий розважальний центр FLY KIDS. Діти з задоволенням стрибали на батутах, спускалися з гірок, каталися на атракціонах, ласували смаколиками. Всі залишились радісні та задоволені!


Учні 4-І та 3-Б класу здійснили екскурсію на черкаський завод безалкогольних напоїв «Бон Буассон». Діти дізналися про виробництво  газованої води, питної столової води, побачили повний робочий цикл заводу, починаючи від підготовки і закінчуючи виходом готового продукту.  Отримали інформацію про те, яку роботу доводиться виконувати виробникам тари, вуглекислого газу, фільтрів, цукру, співробітникам автотранспорту та багатьом іншим працівникам, перш ніж пляшка напою опиниться на полиці магазину. Після закінчення екскурсії працівники заводу запросили дітей на дегустацію продукції. Всі учні отримали подарунки та позитивні емоції!


16 лютого учні 6-І класу побували на екскурсії у ПриватБанку. У формі квесту проходило знайомство із роботою банку, учні дізналися які відділи існують у банку, як працюють банкомати та приватбокси, які можливості мають клієнти банку, як користуватися банківськими картками та як можна заощадити кошти. По закінченню екскурсії кожен учень отримав сертифікат про участь у квесті та можливість запросити своїх друзів залучитися до цікавого сучасного виду дозвілля у формі квесту.


14 лютого –День  Святого Валентина –завжди з  нетерпінням чекає  молодь. Учні 8-х класів виготовили стильні  «валентинки», прикрашали школу,  учні 9-І  класу  проводили святкову пошту.


8 лютого в 7-Е класі відбулася виховна година «Світ моїх захоплень» у формі інтерв’ю, під час якої учні познайомились  з роботами однокласниць  Моргун Катерини,  Єрмалаєвої Вікторії та  Анічіної Маргарити у галузі мистецтв (образотворчого мистецтва  та музики), дізнались про їхні творчі досягнення та успіхи, почули «живу»гру на фортепіано. Спілкування відбулося у дружній та теплій атмосфері.


На даний момент 8 гостей на сайті