Цікаві заходи

19 травня учні 5-А та 5-І класів побували в «Зерноленді». Діти самостійно виготовляли вироби з глини, кукли-мотанки, вироби із металу. Учні  стріляли з луків, ходили на ходулях, дерев`яних лижах. На останок дітей пригостили кулішем. У школярів багато позитивних вражень.

16 травня в 5-А класі відбулося родинне свято «Мамо,сонечко моє». Учні читали вірші, співали пісні, інсценізували легенди. Присутні мами були розчулені побаченим.

2 травня 2018 року в Черкаському науково-дослідницькому експертно-криміналістичному центрі МВС України  з учнями 10-А класу було проведено змістовну екскурсію. Провідний фахівець з наукової роботи відділу забезпечення діяльності Центру Сидоренко Л.О. ознайомив учнів з особливостями роботи Експертної служби. Судові експерти відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів розповіли про методи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, які вилучаються на території Черкаської області. Учням показали колекцію вогнепальної зброї, яку вилучено з незаконного обігу, а також роз'яснили правові аспекти володіння та наслідки необережного поводження з нею. Школярі задоволені екскурсією, за яку подякували працівникам центру.

25 квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи №30 відбувся міський етап дитячо- -юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Нашу школу представляла команда  «Сокіл» із числа учнів 10-11-х класів ( ройова Путря Анна). Учні змагалися  у різноманітних етапах: «Впоряд», «Відун», «Рятівник» та «Стрільба». Дякуємо учителю Мелецькому В.М. за належну підготовку команди , а учням-за гарний виступ. Бажаємо подальших перемог та творчих здобутків!

18 квітня 2018 року в ЗОШ № 26 відбувся міський конкурс із зарубіжної літератури "Літературний ювілей". Щиро вітаємо Відяпіну Софію,  ученицю 7-Б класу  яка взяла участь у конкурсі  в номінації літературна презентація та посіла ІІ місце. Так тримати!

20 квітня 2018 року 10-А клас відвідав другий Черкаський книжковий фестиваль «Маестро»,  який був представлений продукцією 60 видавництв України. Учні побували на різних локаціях,  поспілкувалися з письменниками, придбали цікаві книжки. Враження від заходу – позитивні та незабутні.