Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Цікаві заходи

В рамках акції "Випускник-2018" фахівці Черкаського міського центру зайнятості спільно із патрульною поліцією провели захід "Ярмарок професій". Під час заходу представник центру зайнятості Юлія Симошенко ознайомила учнів  із проблемами та перспективами зайнятості молоді на ринку праці, професіями майбутнього,  формулою вибору професії. Інспектори патрульної поліції Анна Найчук і Юлія Сліпченко провели лекційно-профорієнтаційну бесіду  у вигляді  ділової гри "Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ"

12 жовтня 2017 року відбувся традиційний  благодійний ярмарок.

03 жовтня 2017 року культорганізатори Будинку творчості школярів провели для учнів початкової школи розваги під час перерв між уроками.

20.09.2017 року до нашої школи завітали спеціалісти міського центру зайнятості. Учні 11-го класу взяли участь у виїзній акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації та тренінзі «Вибір професії – вдале майбутнє».

Учні 8-І класу були учасниками профорієнтаційної екскурсії та завітали до ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО" . Діти із захопленням цікавились розробкою і створенням товарів для сну та відпочинку, у виробництві яких об'єднані новітні технології, сучасний дизайн та рекомендації провідних експертів. Дякуємо Черкаському міському центру зайнятості за можливість побачити тонкощі виробництва.