"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Сторінка психолога

Діти не народжуються просто добрими чи поганими, і ми ніколи не повинні втрачати віру в них. Їм просто потрібні дорослі, які допоможуть стати турботливими, шанобливими й відповідальними людьми на кожному етапі їхнього дитинства. У цій статті описані відповідні поради.

Психологічно стійкі діти готові до викликів, які їм щодня приносить життя. Вони здатні ефективно вирішувати проблеми, повноцінно відновлюватись після невдач і компетентно долати труднощі. Допомагаючи дітям формувати психологічну стійкість, ми озброюємо їх умінням для вирішення життєвих проблем – як великих, так і малих

Навчіться давати раду своїм почуттям – і ваша дитина навчиться того ж самого. Згадайте випадки, коли ви виявляли терпіння, щоб порозумітися зі своїми колегами або знайомими. Якщо в цих ситуаціях ви могли бути терплячими, то вам до снаги бути такими і в стосунках із родиною. Життєві уроки, яких ви навчаєте дитину, виявляючи терпіння, вона засвоюватиме швидко й ґрунтовно.

Докладніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5913/

25.04.2018 соціальний педагог Куриленко Т.О. відвідала семінар «Застосування Прикладного Аналiзу Поведiнки у роботi з дiтьми з порушеннями розвитку. Практичнi аспекти»

Керівник ГО «Центр АВА-терапii»,  практикуючий аbа-терапiст, корекцiйний педагог, аспiрантка Iнституту психологiї iм.С.Г. Костюка НАПН України Олена Цимбаленко під час свого виступу торкнулася речей, які мало обговорюються, замовчуються, словом, вважаються дещо табуйованими. Загалом спікер семінару розповідала про питання, на яких добре знається, які особисто випробувала на практиці та успішно застосовує в роботі.

В рамках тижня психологічної служби було проведено низку профілактичних та просвітницьких заходів. Учні стали учасниками цікавих загальношкільних акцій та отримали нову, корисну інформацію!

1. Загальношкільна акція «Подаруй гарний настрій» (для учнів школи)

2. Заняття з елементами тренінгу «Правила поведінки учнів» (для учнів початкової школи)

3. Корисна інформація від співробітників патрульної поліції «Відповідальність неповнолітніх»

4. Рефлексійна гра «Скринька непотрібних страхів» (для учнів та вчителів школи)