Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Сторінка психолога

Навчіться давати раду своїм почуттям – і ваша дитина навчиться того ж самого. Згадайте випадки, коли ви виявляли терпіння, щоб порозумітися зі своїми колегами або знайомими. Якщо в цих ситуаціях ви могли бути терплячими, то вам до снаги бути такими і в стосунках із родиною. Життєві уроки, яких ви навчаєте дитину, виявляючи терпіння, вона засвоюватиме швидко й ґрунтовно.

Докладніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5913/

 

 

25.04.2018 соціальний педагог Куриленко Т.О. відвідала семінар «Застосування Прикладного Аналiзу Поведiнки у роботi з дiтьми з порушеннями розвитку. Практичнi аспекти»

Керівник ГО «Центр АВА-терапii»,  практикуючий аbа-терапiст, корекцiйний педагог, аспiрантка Iнституту психологiї iм.С.Г. Костюка НАПН України Олена Цимбаленко під час свого виступу торкнулася речей, які мало обговорюються, замовчуються, словом, вважаються дещо табуйованими. Загалом спікер семінару розповідала про питання, на яких добре знається, які особисто випробувала на практиці та успішно застосовує в роботі.

https://chdtu.edu.ua/news/item/9911-u-chdtu-vidbuvsia-seminar-zastosuvannia-prykladnoho-analizu-povedinky-u-roboti-z-ditmy-z-porushenniamy-rozvytku-praktychni-aspekty?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

В рамках тижня психологічної служби було проведено низку профілактичних та просвітницьких заходів. Учні стали учасниками цікавих загальношкільних акцій та отримали нову, корисну інформацію!

1. Загальношкільна акція «Подаруй гарний настрій» (для учнів школи)

2. Заняття з елементами тренінгу «Правила поведінки учнів» (для учнів початкової школи)

3. Корисна інформація від співробітників патрульної поліції «Відповідальність неповнолітніх»

4. Рефлексійна гра «Скринька непотрібних страхів» (для учнів та вчителів школи)

5. Заняття «Види ПАР та їх вплив на організм людини» (для учнів старшої школи)

6. Заняття з елементами тренінгу «Пізнай себе» (для учнів середньої школи)

Ваша дитина останнім часом стала неспокійною й метушливою? Гарний настрій у неї з'являється тільки тоді, коли вона тримає в руках мобільний телефон або планшет? Вона не може зосередитися, а її успішність у школі падає? Якщо ви відповіли позитивно хоча б на одне з цих питань – вірогідно, у вашої дитини є мобільна залежність.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/psychology/3681/

Багато дітей сьогодні живуть життям прав – їхні домашні обов'язки не позначені й, відповідно, про їх виконання не питають. Здебільшого це відбувається тому, що батькам іноді набагато легше зробити роботу самим, особливо тоді, коли вони хочуть зробити її правильно (тобто так, як уважають за потрібне). Батьки втомлюються від умовлянь, вимог і погроз. І, замість того щоб учити дітей відповідальності, вони миряться навіть з половинчастими зусиллями, задовольняючись тим, що їхні малюки принаймні хоч щось роблять. Ось і виходить, що навіть якщо в дітей украй мало домашніх обов'язків, вони можуть скаржитися, що знаходяться мало не в рабстві в порівнянні з безтурботним життям своїх друзів.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/2111/

На даний момент 9 гостей на сайті