"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Безпека життедіяльності

11 травня 2018 року відбувся День Цивільного захисту.  Учні та учителі евакуювалися швидко, організовано, переглянули об’єктові тренування, підготовлені учителем Мелецьким В.М. та  учнями 10-11-х класів.

19 квітня 2018 року відбувся міський фестиваль Дружин юних пожежних , гаслом якого став вислів рятувальників   «Запобігти, врятувати, зберегти!». Школу представляла команда учнів 7-Б класу «13 район». Позитивні емоції, дружня атмосфера та подяка за активну участь від Управління ДСНС України в Черкаській області-такий результат змагань.

В рамках підготовки  до щорічної  Всеукраїнської військової спортивної гри «Джура» на базі  загальноосвітньої  школи  №2 відбувся навчальний семінар з медицини для учнів-учасників команд «Джур». По закінченню семінару учні 10-А класу Кладова Ольга, Вергуненко Владислав, Сугак Крістіна отримали сертифікати.

Згідно листа Управління Держпраці у Черкаській області  07. 02.2018 року у школі була проведена виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». Активну участь у виставці малюнків прийняли учні 3-І класу. Конкурсні роботи були направлені до Управління Держпраці у Черкаській області, де будуть визначені переможці Конкурсу.

1. Не панікуйте!

2. Станьте для дитини другом.

3. Звертайте увагу, коли прокидається дитина, чи спить вона в ранні години.

4. Як дитина їсть (з апетитом, без апетиту).

5. Приділяйте більшу увагу психологічному стану дитини (запитуйте: «Як твої

справи?», «Ти чимось засмучений(на)?», «Що приємного сталося сьогодні?»).

6. Цікавтеся життям дитини: «Що тобі подобається?», «Розкажи про своїх друзів», «Яку ти любиш музику? Я хочу послухати її з тобою» тощо.

7. Стежте за шкірними покривами дитини, відмічаючи наявність пошкоджень. У разі їх виявлення з’ясовуйте обставини, за яких вони з’явилися. Особливу увагу звертайте на пошкодження у формі кита, метелика, видряпані букви та слова, подряпини, опіки (припікання) та іншого роду пошкодження.

8. Намагайтеся заповнити вільний час дитини спортивними або культурними секціями, домашніми справами, сімейними розвагами, відволікти дитину від Інтернету.

9. Перевіряйте облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт.