Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Безпека життедіяльності

Детальніше за посиланням https://goo.gl/c6cBqb

Детальніше за посиланням https://goo.gl/cVAhjC

12 вересня 2017 року відбулися традиційні уроки патрульних для учнів 3-х класів. Діти познайомилися з роботою патрульних,  почули настанови щодо безпечної поведінки на дорогах , побачили справжню патрульну автівку і навіть отримали подарунки- цікаві брошури з правилами поведінки  на автошляхах.

 

05.05.2017 року в школі пройшов День Цивільного захисту та об’єктового тренування. В ході проведення Дня ЦЗ використовувалась шкільна телестудія та локальна мережа для демонстрації презентації до Дня ЦЗ, пізнавальних фільмів «Пожежа у школі», «Як врятувати себе». Були  проведені показові уроки , практичні заняття,  де учні продемонстрували свої вміння надавати першу невідкладну  допомогу потерпілим, спортивна естафета з елементами виконання дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях, підготовлені виставки  засобів індивідуального захисту, малюнків.  На завершення Дня Цивільного захисту була проведена евакуація за 2,5 хвилини  та учнями 10 –11-х  класів було проведено об’єктове тренування, на якому вони продемонстрували свої вміння надавати допомогу потерпілим, транспортувати їх в безпечне місце, діяти під час пожежі, користуватись засобами індивідуального захисту.

  

28.04.2017 року у школі було проведено навчання з питань протипожежної безпеки . Учасники навчання: адміністрація школи, формування цивільного захисту та учасники навчально-виховного процесу. У наслідок короткого замикання стався вибух та подальше загорання в кабінеті №103. Особовий склад ланки пожежогасіння приступає до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.  В результаті вибуху та виникнення пожежі постраждалі дві особи (отруєння чадним газом, перелом ноги). Медична ланка надає першу медичну допомогу. За рішенням начальника цивільного захисту школи проводиться евакуація з розташування школи персоналу та учасників навчально-виховного процесу. За 3 хвилини всі були евакуйовані на небезпечне місце (стадіон школи), де були підведені підсумки навчання з питань пожежної безпеки.

  

На даний момент 64 гостей на сайті