Безпека життедіяльності

11 травня 2018 року відбувся День Цивільного захисту.  Учні та учителі евакуювалися швидко, організовано, переглянули об’єктові тренування, підготовлені учителем Мелецьким В.М. та  учнями 10-11-х класів.

19 квітня 2018 року відбувся міський фестиваль Дружин юних пожежних , гаслом якого став вислів рятувальників   «Запобігти, врятувати, зберегти!». Школу представляла команда учнів 7-Б класу «13 район». Позитивні емоції, дружня атмосфера та подяка за активну участь від Управління ДСНС України в Черкаській області-такий результат змагань.

В рамках підготовки  до щорічної  Всеукраїнської військової спортивної гри «Джура» на базі  загальноосвітньої  школи  №2 відбувся навчальний семінар з медицини для учнів-учасників команд «Джур». По закінченню семінару учні 10-А класу Кладова Ольга, Вергуненко Владислав, Сугак Крістіна отримали сертифікати.

Згідно листа Управління Держпраці у Черкаській області  07. 02.2018 року у школі була проведена виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». Активну участь у виставці малюнків прийняли учні 3-І класу. Конкурсні роботи були направлені до Управління Держпраці у Черкаській області, де будуть визначені переможці Конкурсу.

1. Не панікуйте!

2. Станьте для дитини другом.

3. Звертайте увагу, коли прокидається дитина, чи спить вона в ранні години.

4. Як дитина їсть (з апетитом, без апетиту).

5. Приділяйте більшу увагу психологічному стану дитини (запитуйте: «Як твої

справи?», «Ти чимось засмучений(на)?», «Що приємного сталося сьогодні?»).

6. Цікавтеся життям дитини: «Що тобі подобається?», «Розкажи про своїх друзів», «Яку ти любиш музику? Я хочу послухати її з тобою» тощо.

7. Стежте за шкірними покривами дитини, відмічаючи наявність пошкоджень. У разі їх виявлення з’ясовуйте обставини, за яких вони з’явилися. Особливу увагу звертайте на пошкодження у формі кита, метелика, видряпані букви та слова, подряпини, опіки (припікання) та іншого роду пошкодження.

8. Намагайтеся заповнити вільний час дитини спортивними або культурними секціями, домашніми справами, сімейними розвагами, відволікти дитину від Інтернету.

9. Перевіряйте облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт.