"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Шкільні газети

Докладніше: https://goo.gl/hzRGNV

Протягом 2016 -2017 навчального року  експонати музейної кімнати поповнилися стендом , присвяченим воїнам –черкащанам,які загинули в зоні проведення АТО та портретом випускника школи Іллі Іделя, який загинув у 2014 році, захищаючи цілісність і незалежність України на Донбасі.

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з історії у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Дернову Юлію, яка посіла І місце  з української мови та літератури у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Поволоцька  І.М. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 10-Е класу Шевченка В., який посів І місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 6-І класу Здесенка Є., який посів ІІІ місце  з математики у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Орел В.В. Бажаємо творчих досягнень!

Інформація

про заплановані протягом 2014 року наукові конференції, семінари, «круглі столи»,

присвячені відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Назва та рівень заходу (міжнародний, всеукраїнський, обласний, міський та ін.)

Місце, дата  проведення (число, місяць)

Хто організатор заходу

Учасники заходу

1