Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Шкільні газети

Протягом 2016 -2017 навчального року  експонати музейної кімнати поповнилися стендом , присвяченим воїнам –черкащанам,які загинули в зоні проведення АТО та портретом випускника школи Іллі Іделя, який загинув у 2014 році, захищаючи цілісність і незалежність України на Донбасі.

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з історії у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Дернову Юлію, яка посіла І місце  з української мови та літератури у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Поволоцька  І.М. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 10-Е класу Шевченка В., який посів І місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 6-І класу Здесенка Є., який посів ІІІ місце  з математики у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Орел В.В. Бажаємо творчих досягнень!

Інформація

про заплановані протягом 2014 року наукові конференції, семінари, «круглі столи»,

присвячені відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Назва та рівень заходу (міжнародний, всеукраїнський, обласний, міський та ін.)

Місце, дата  проведення (число, місяць)

Хто організатор заходу

Учасники заходу

1