Шкільні газети

Докладніше: https://goo.gl/hzRGNV

Протягом 2016 -2017 навчального року  експонати музейної кімнати поповнилися стендом , присвяченим воїнам –черкащанам,які загинули в зоні проведення АТО та портретом випускника школи Іллі Іделя, який загинув у 2014 році, захищаючи цілісність і незалежність України на Донбасі.

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з історії у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Дернову Юлію, яка посіла І місце  з української мови та літератури у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Поволоцька  І.М. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 11-Е класу Максимця Б., який посів ІІІ місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 10-Е класу Шевченка В., який посів І місце  з економіки у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо учня 6-І класу Здесенка Є., який посів ІІІ місце  з математики у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Орел В.В. Бажаємо творчих досягнень!

Інформація

про заплановані протягом 2014 року наукові конференції, семінари, «круглі столи»,

присвячені відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Назва та рівень заходу (міжнародний, всеукраїнський, обласний, міський та ін.)

Місце, дата  проведення (число, місяць)

Хто організатор заходу

Учасники заходу

1