Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Світського виховання

14 грудня 2017 року наше рідне місто Черкаси відзначає 74-річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників . Педагогічний та учнівський колектив школи вітає ветеранів мікрорайону Романова Миколу Степановича, Зарву Анатолія Федоровича,  Вороніна Олексія Єгоровича, які боронили наше місто у далекому 1943 році, та бажає міцного здоров’я  та довгих років життя.Зі святом Вас, сивочолі ветерани!

Вітаємо Дядюху Вікторію із заслуженим І місцем у категорії Денс-Шоу фестивалю «Танцюючий листопад».

Бажаємо натхнення для подальших перемог!!!

14 листопада 2017 року у Службі у справах дітей Черкаської міської ради пройшов конкурс  «Подорож  по алеї правових знань» серед учнів 9-11-х класів навчальних закладів міста. Від нашої школи активу участь прийняла учениця 9-І класу Кошолап Ярослава.

Юрєва Вероніка (3-А клас) нагороджена дипломом за активну участь у XX  Всеукраїнському шаховому фестивалі  «Подільська осінь»  (м.Камянець-Подільський»). Диполомом І ступеня нагороджуються учениці 3- А класу Пономаренко Аліна, Жицкая Ангеліна за участь у Всеукраїнському фестивалі з сучасної хореографії «Танцюючий листопад»( керівник Садовська О.В.).

Вже багато років поспіль наш навчальний заклад  співпрацює  із ВПТУ №21. 27 жовтня 2017 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9,11-х класів, під час якого школярі не тільки познайомилися із робітничими професіями, а й переглянули чудовий  концерт, створений силами студентів та викладачів ВПТУ №21