Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Англійскої мови

26 учнів нашої школи в лютому брали участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle». 17 учнів нагороджені дипломами та подарунками, 9 учнів отримали сертифікати учасника. Бажаємо подальших успіхів!


Учні  7-Б класу дізналися про історію та традиції святкування, знайшли та отримали солодощі від Лепрекона.


“Five Most Fascinating Places of my City”

Шановні учні, вчителі та батьки, як вже повідомлялось раніше, наша школа є учасником конкурсу відеороликів з англійської мови. З 23 лютого по 02 березня 2018 року відбуватиметься визначення альтернативного переможця в конкурсі відеороликів (наказ Черкаського міського методичного кабінету установ освіти від 18.12.2017 №182 «Про проведення міського конкурсу відеороликів “Five Fascinating Places of мy City”») Голосування відбуватиметься за посиланням https://sites.google.com/view/5places.Щоб мати змогу проголосувати увійдіть (авторизуйтесь) в мережі Google (Gmail) під власним обліковим записом. Голосувати дозволяється лише один раз!!! Підтримайте,будь ласка, нашу команду!

Докладніше:https://goo.gl/NJxJuS

https://www.youtube.com/watch?v=hbgaL7hhS8U&feature=youtu.be

22 лютого учні 4-І класу під керівництвом вчителя англійської мови Тимченко Р.М. показали свою акторську майстерність та свій талант у казковій виставі «Аліса в Країні чудес».


З 19 по 23 лютого в нашій школі відбувається Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle», під час якої учні 3-11 класів виконують цікаві завдання на ерудицію та кмітливість з мови, літератури та культури. Бажаємо учасникам успіхів!


На даний момент 23 гостей на сайті