Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Англійскої мови

Учні  7-Б класу дізналися про історію та традиції святкування, знайшли та отримали солодощі від Лепрекона.


“Five Most Fascinating Places of my City”

Шановні учні, вчителі та батьки, як вже повідомлялось раніше, наша школа є учасником конкурсу відеороликів з англійської мови. З 23 лютого по 02 березня 2018 року відбуватиметься визначення альтернативного переможця в конкурсі відеороликів (наказ Черкаського міського методичного кабінету установ освіти від 18.12.2017 №182 «Про проведення міського конкурсу відеороликів “Five Fascinating Places of мy City”») Голосування відбуватиметься за посиланням https://sites.google.com/view/5places.Щоб мати змогу проголосувати увійдіть (авторизуйтесь) в мережі Google (Gmail) під власним обліковим записом. Голосувати дозволяється лише один раз!!! Підтримайте,будь ласка, нашу команду!

Докладніше:https://goo.gl/NJxJuS

https://www.youtube.com/watch?v=hbgaL7hhS8U&feature=youtu.be

22 лютого учні 4-І класу під керівництвом вчителя англійської мови Тимченко Р.М. показали свою акторську майстерність та свій талант у казковій виставі «Аліса в Країні чудес».


З 19 по 23 лютого в нашій школі відбувається Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle», під час якої учні 3-11 класів виконують цікаві завдання на ерудицію та кмітливість з мови, літератури та культури. Бажаємо учасникам успіхів!


Учні 8 І класу: Балюта Влад, Бухал Юлія, Радченко Ліза, Швець Вєра разом з вчителем англійської мови Швець Т.Г. приймають участь у конкурсі відеороликів

Five Fascinating Places of My City

Незабаром наша робота буде розмішена на просторах каналу Youtube, де переможцем буде команда, що набере найбільшу кількість  «лайків». Ми дуже просимо підтримати нашу творчу групу!

Слідкуйте за додатковою інформацією)

На даний момент 55 гостей на сайті