Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Англійскої мови

Чудово відбувся захист проектних робіт з англійської мови у 7Е класі. Вивчаючи тему «Їжа», учні вирішили приготувати страви та, не тільки пригостити однокласників,а ще й поділитися рецептами англійською мовою. Отже, учні були поділені на групи. Кожна група обрала страву і приготувала її. Страву і фото звіт  самого процесу були представлені на уроці. За словами самих учнів вони чудово і весело провели час, готуючись до захисту проектів, та  ще й  вивчили безліч нових слів, пов’язаних з темою.         Дітки, ви справжні молодці!

8 грудня в 4-І класі був проведений відкритий урок з англійської мови на тему «З днем народження!», під час якого учні виконували різні завдання, дивилися цікаві відео, розповідали, як вони святкують свій день народження, вчилися вибирати подарунок, брали участь у сценках та співали пісню.

В цьому році учні нашої школи мають можливість приймати участь у міжнародних проектах в рамках  eTwinning Live. Діти, окрім вдосконалення англійської мови, спілкуються  з однолітками  з різних країн,  обмінюються подарунками, розповідають про культуру та звичаї своїх країн. Ось такі  подарунки від наших дітей отримали учні Туреччини. Дякуємо батькам за допомогу. В кінці березня учні 1-А класу підготували  роботи на Міжнародний конкурс малюнків на тему «Взаємодопомога та толерантність», який відбувається в Туреччині. Малюки в своїх картинах показали, що доброта та допомога для них – це головне. Сподіваємося на перемогу!

Під час декади кафедри англійської мови  “School Life”, відбулася акція Super Teacher. Ми намагалися дослідити, які якості, на думку учнів, повинен мати ідеальний вчитель. То ж, ми отримали TOP 5 qualities

5 місце

mastery of subject areas putting kids first endless patience

4 місце

creativity a good example for all times

3 місце

being an honest and fair person has a good rapport with pupils

2 місце

friendly

1 місце

sense of humour

Якщо ви ще не володієте англійською мовою досконало, скористайтесь словником і дізнайтесь якості ідеального вчителя.

16 лютого в 6-І класі було проведено бінарний урок (інформатика та англійська мова) на тему «Введення та редагування тексту». Протягом уроку учні вивчали новий матеріал, виконували тестові та практичні завдання з інформатики, читали текст, переглядали відео та співали пісню англійською мовою.