Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Гуманітарних наук

В. Сухомлинський писав: « Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Учні школи активно взяли участь у флешмобі «Мовна мозаїка»,  переглянули відеоролики «Цікаві факти про українську мову».


Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень! Бажаємо успіхів!!!

Учні 8-Е класу разом із вчителями-предметниками побували в літературно-музичній студії «Лірик тонкої душі», де змогли наживо поспілкуватися з гостем-поетом В. Сосюрою. Позитивна атмосфера в студії, дизайн якої  оформила мама учня – Кащенко Тетяна В’ячеславівна, гра на музичному інструменті, чудове виконання пісень, створення проектів, виразне читання віршів, різноманітні завдання – все це налаштовувало на креативну роботу в класі, підготовлену вчителем української мови та літератури Гордієнко Ларисою Василівною.


16 листопада 2017 року в  рамках декади  кафедри  гуманітарних  наук  відбувся захід «Філософія щастя Григорія Сковороди», під час якого учні 9-11-х класів  презентували виконання народних пісень  та пригощали всіх присутніх смачними українськими стравами.


Інформація про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018  навчальному році

   Щоб наше спілкування було розкішне, ми повинні у чистоті берегти свою мову. Традиційно у школі були проведені заходи,  у яких брали участь  579 школярів. На першому уроці учні початкової школи та 5-8-х класів переглянули відеоролик  до Дня української писемності та фрагменти експрес-уроків  від О. Авраменка, а  9-11-і  – дизельшоу «Проблеми української мови». Написання старшокласниками власної думки щодо висловленої  у передачі проблеми засвідчило їхнє бажання  вирішувати мовне  питання.   Неоднозначним на емоції був поетичний  гербарій учителів школи. Учні з цікавістю зібрали вивчені поезії  в шкільну колекцію вчительської творчості. Традиційним для колег стало написання диктанту, який прочитала учениця 10-А класу Дернова Юлія. А створення проекту «Моя мова» та колажів принесло неабияке  задоволення учням та розвиток їхніх творчих здібностей.   У шкільному (письмовому) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика задіяли 43 особи.    Інформацію про проведення заходів  розміщено на шкільному сайті, у випуску новин   шкільної «Студії 13».

На даний момент 17 гостей на сайті