Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Гуманітарних наук

В. Сухомлинський писав: « Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Учні школи активно взяли участь у флешмобі «Мовна мозаїка»,  переглянули відеоролики «Цікаві факти про українську мову».


Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень! Бажаємо успіхів!!!

Учні 8-Е класу разом із вчителями-предметниками побували в літературно-музичній студії «Лірик тонкої душі», де змогли наживо поспілкуватися з гостем-поетом В. Сосюрою. Позитивна атмосфера в студії, дизайн якої  оформила мама учня – Кащенко Тетяна В’ячеславівна, гра на музичному інструменті, чудове виконання пісень, створення проектів, виразне читання віршів, різноманітні завдання – все це налаштовувало на креативну роботу в класі, підготовлену вчителем української мови та літератури Гордієнко Ларисою Василівною.


16 листопада 2017 року в  рамках декади  кафедри  гуманітарних  наук  відбувся захід «Філософія щастя Григорія Сковороди», під час якого учні 9-11-х класів  презентували виконання народних пісень  та пригощали всіх присутніх смачними українськими стравами.


Інформація про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018  навчальному році

   Щоб наше спілкування було розкішне, ми повинні у чистоті берегти свою мову. Традиційно у школі були проведені заходи,  у яких брали участь  579 школярів. На першому уроці учні початкової школи та 5-8-х класів переглянули відеоролик  до Дня української писемності та фрагменти експрес-уроків  від О. Авраменка, а  9-11-і  – дизельшоу «Проблеми української мови». Написання старшокласниками власної думки щодо висловленої  у передачі проблеми засвідчило їхнє бажання  вирішувати мовне  питання.   Неоднозначним на емоції був поетичний  гербарій учителів школи. Учні з цікавістю зібрали вивчені поезії  в шкільну колекцію вчительської творчості. Традиційним для колег стало написання диктанту, який прочитала учениця 10-А класу Дернова Юлія. А створення проекту «Моя мова» та колажів принесло неабияке  задоволення учням та розвиток їхніх творчих здібностей.   У шкільному (письмовому) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика задіяли 43 особи.    Інформацію про проведення заходів  розміщено на шкільному сайті, у випуску новин   шкільної «Студії 13».

На даний момент 46 гостей на сайті