Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Гуманітарних наук

Учні 8-Е класу разом із вчителями-предметниками побували в літературно-музичній студії «Лірик тонкої душі», де змогли наживо поспілкуватися з гостем-поетом В. Сосюрою. Позитивна атмосфера в студії, дизайн якої  оформила мама учня – Кащенко Тетяна В’ячеславівна, гра на музичному інструменті, чудове виконання пісень, створення проектів, виразне читання віршів, різноманітні завдання – все це налаштовувало на креативну роботу в класі, підготовлену вчителем української мови та літератури Гордієнко Ларисою Василівною.


16 листопада 2017 року в  рамках декади  кафедри  гуманітарних  наук  відбувся захід «Філософія щастя Григорія Сковороди», під час якого учні 9-11-х класів  презентували виконання народних пісень  та пригощали всіх присутніх смачними українськими стравами.


Інформація про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018  навчальному році

   Щоб наше спілкування було розкішне, ми повинні у чистоті берегти свою мову. Традиційно у школі були проведені заходи,  у яких брали участь  579 школярів. На першому уроці учні початкової школи та 5-8-х класів переглянули відеоролик  до Дня української писемності та фрагменти експрес-уроків  від О. Авраменка, а  9-11-і  – дизельшоу «Проблеми української мови». Написання старшокласниками власної думки щодо висловленої  у передачі проблеми засвідчило їхнє бажання  вирішувати мовне  питання.   Неоднозначним на емоції був поетичний  гербарій учителів школи. Учні з цікавістю зібрали вивчені поезії  в шкільну колекцію вчительської творчості. Традиційним для колег стало написання диктанту, який прочитала учениця 10-А класу Дернова Юлія. А створення проекту «Моя мова» та колажів принесло неабияке  задоволення учням та розвиток їхніх творчих здібностей.   У шкільному (письмовому) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика задіяли 43 особи.    Інформацію про проведення заходів  розміщено на шкільному сайті, у випуску новин   шкільної «Студії 13».

Щирі вітання переможцям  ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка, який відбувся 28.10.2017  у школі №28:  Бухал Юлії, учениці 8-І класу, яка посіла ІІ місце, вчитель Бурунова Т.О. та Джеріхову Івану, який посів ІІІ місце, вчитель Поволоцька І.М. Дякуємо за творчу роботу і чекаємо нових пермог! Щирі  вітання   Дерновій Юлії, учениці 10-А класу,  яка посіла ІІІ місце у ІІ (міському) етапі  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся  11.11.2017 у школі №4. Вчитель:  Поволоцька І.М. Дякуємо за творчу роботу і чекаємо нових пермог!

 

26 вересня 2017 року пройшла традиційна виставка «Осінній вернісаж», в якій прийняли участь учні 1-11 класів. Роботи вразили красою, неповторністю,  оригінальністю поєднання матеріалів і  використанням їх в композиціях. 

На даний момент 59 гостей на сайті