"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Гуманітарних наук

В. Сухомлинський писав: « Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Учні школи активно взяли участь у флешмобі «Мовна мозаїка»,  переглянули відеоролики «Цікаві факти про українську мову».

Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень! Бажаємо успіхів!!!

Учні 8-Е класу разом із вчителями-предметниками побували в літературно-музичній студії «Лірик тонкої душі», де змогли наживо поспілкуватися з гостем-поетом В. Сосюрою. Позитивна атмосфера в студії, дизайн якої  оформила мама учня – Кащенко Тетяна В’ячеславівна, гра на музичному інструменті, чудове виконання пісень, створення проектів, виразне читання віршів, різноманітні завдання – все це налаштовувало на креативну роботу в класі, підготовлену вчителем української мови та літератури Гордієнко Ларисою Василівною.

16 листопада 2017 року в  рамках декади  кафедри  гуманітарних  наук  відбувся захід «Філософія щастя Григорія Сковороди», під час якого учні 9-11-х класів  презентували виконання народних пісень  та пригощали всіх присутніх смачними українськими стравами.

Інформація про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018  навчальному році

Щоб наше спілкування було розкішне, ми повинні у чистоті берегти свою мову. Традиційно у школі були проведені заходи,  у яких брали участь  579 школярів. На першому уроці учні початкової школи та 5-8-х класів переглянули відеоролик  до Дня української писемності та фрагменти експрес-уроків  від О. Авраменка, а  9-11-і  – дизельшоу «Проблеми української мови». Написання старшокласниками власної думки щодо висловленої  у передачі проблеми засвідчило їхнє бажання  вирішувати мовне  питання.   Неоднозначним на емоції був поетичний  гербарій учителів школи. Учні з цікавістю зібрали вивчені поезії  в шкільну колекцію вчительської творчості. Традиційним для колег стало написання диктанту, який прочитала учениця 10-А класу Дернова Юлія. А створення проекту «Моя мова» та колажів принесло неабияке  задоволення учням та розвиток їхніх творчих здібностей.   У шкільному (письмовому) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика задіяли 43 особи.    Інформацію про проведення заходів  розміщено на шкільному сайті, у випуску новин   шкільної «Студії 13».