Гуманітарних наук

В. Сухомлинський писав: « Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Учні школи активно взяли участь у флешмобі «Мовна мозаїка»,  переглянули відеоролики «Цікаві факти про українську мову».

Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень! Бажаємо успіхів!!!

Учні 8-Е класу разом із вчителями-предметниками побували в літературно-музичній студії «Лірик тонкої душі», де змогли наживо поспілкуватися з гостем-поетом В. Сосюрою. Позитивна атмосфера в студії, дизайн якої  оформила мама учня – Кащенко Тетяна В’ячеславівна, гра на музичному інструменті, чудове виконання пісень, створення проектів, виразне читання віршів, різноманітні завдання – все це налаштовувало на креативну роботу в класі, підготовлену вчителем української мови та літератури Гордієнко Ларисою Василівною.

16 листопада 2017 року в  рамках декади  кафедри  гуманітарних  наук  відбувся захід «Філософія щастя Григорія Сковороди», під час якого учні 9-11-х класів  презентували виконання народних пісень  та пригощали всіх присутніх смачними українськими стравами.

Інформація про підсумки проведення І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018  навчальному році

Щоб наше спілкування було розкішне, ми повинні у чистоті берегти свою мову. Традиційно у школі були проведені заходи,  у яких брали участь  579 школярів. На першому уроці учні початкової школи та 5-8-х класів переглянули відеоролик  до Дня української писемності та фрагменти експрес-уроків  від О. Авраменка, а  9-11-і  – дизельшоу «Проблеми української мови». Написання старшокласниками власної думки щодо висловленої  у передачі проблеми засвідчило їхнє бажання  вирішувати мовне  питання.   Неоднозначним на емоції був поетичний  гербарій учителів школи. Учні з цікавістю зібрали вивчені поезії  в шкільну колекцію вчительської творчості. Традиційним для колег стало написання диктанту, який прочитала учениця 10-А класу Дернова Юлія. А створення проекту «Моя мова» та колажів принесло неабияке  задоволення учням та розвиток їхніх творчих здібностей.   У шкільному (письмовому) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика задіяли 43 особи.    Інформацію про проведення заходів  розміщено на шкільному сайті, у випуску новин   шкільної «Студії 13».