Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Природничі науки

6 грудня у школі в рамках декади кафедри природничих наук на великих перервах проводився захід «Весела перерва», на яких учні розв’язували ребуси з математики та інформатики. За правильні відповіді діти отримали солодкі призи. Було весело та цікаво! Захід підготували і провели вчителі математики та інформатики Орел В.В. та Молокова О.В.

З  шостого  грудня у нашій школі розпочалась декада кафедри природничо-технологічних наук,яка буде тривати до 15 грудня включно. Протягом декади вчителями кафедри заплановано проведення багатьох  цікавих заходів, як от КВК , вікторини , квест, воркшоп, спортивні змагання,виставки,веселі перерви, тощо. На сьогоднішній день вже проведено декілька заходів. Пропонуємо вашій увазі невеличкий фото звіт.

1.Виставка предметних газет

2. Математичний калейдоскоп”, 9-І клас.  вч. Матвієнко В.В.

3. Конкурс «Кенгуру» для початкової школи вч. Орел В.В.

4. Вікторина «Алгоритм Ціцерона» вч. Римаренко К.І.

15 листопада в нашій школі відбулася Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Бажаємо нашим учням успіхів та перемог!

19 жовтня відбулася олімпіада з математики у якій  брали  участь учні 5‑11 класів. Вітаємо переможців шкільної олімпіади з математики 2017 року!

Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Школа пишається учнем 3-А класу Юр’євим  Павлом, який виборов ІІІ місце у змаганнях з акватлону серед юнаків. Успіхів!!!