Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Природничі науки

Щиро вітаємо ученицю 9-І класу Литвин Олександру, яка отримала бронзовий сертифікат  у ІІ (міському) інтернет-конкурсі з астрономії «Астроквест-2018». Бажаємо успіхів! Вчитель: Сухіна О.М.

Нарешті дочекалися результатів міжнародного конкурсу юних любителів природознавства. У змаганнях взяли участь 17 учнів нашої школи та отримали такі результати: дипломи І-ІІІ ступеня , грамоти та пам’ятні призи: ручки, блокноти, зошити, закладки для книг. Бажаємо успіхів в наступних конкурсах!


Учні 11-Б класу на уроці хімії  провели майстер-клас з миловаріння.  Дітям дуже сподобалося, адже вони відчули себе справжніми майстрами з виготовлення мила.

На базі школи з 18 по 20 квітня 2018 за рахунок навчального часу проходили  навчально – польові збори з юнаками та дівчатами – учнями 11-Б класу відповідно до програми предмета „Захист Вітчизни”. Учні 19 квітня 2018 року  провели  навчальні стрільби з автомата Калашникова бойовими патронами на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України смт. Оршанець.

10 лютого 2018 року у гімназії  № 9 проходив міський конкурс «Юний математик». Учень 5-А класу Шевченко Андрій посів ІІІ місце. Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів! Вчитель: Орел  В.В.


На даний момент 22 гостей на сайті