Природничі науки

Щиро вітаємо ученицю 9-І класу Литвин Олександру, яка отримала бронзовий сертифікат  у ІІ (міському) інтернет-конкурсі з астрономії «Астроквест-2018». Бажаємо успіхів! Вчитель: Сухіна О.М.

Нарешті дочекалися результатів міжнародного конкурсу юних любителів природознавства. У змаганнях взяли участь 17 учнів нашої школи та отримали такі результати: дипломи І-ІІІ ступеня , грамоти та пам’ятні призи: ручки, блокноти, зошити, закладки для книг. Бажаємо успіхів в наступних конкурсах!

Учні 11-Б класу на уроці хімії  провели майстер-клас з миловаріння.  Дітям дуже сподобалося, адже вони відчули себе справжніми майстрами з виготовлення мила.

На базі школи з 18 по 20 квітня 2018 за рахунок навчального часу проходили  навчально – польові збори з юнаками та дівчатами – учнями 11-Б класу відповідно до програми предмета „Захист Вітчизни”. Учні 19 квітня 2018 року  провели  навчальні стрільби з автомата Калашникова бойовими патронами на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України смт. Оршанець.

10 лютого 2018 року у гімназії  № 9 проходив міський конкурс «Юний математик». Учень 5-А класу Шевченко Андрій посів ІІІ місце. Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів! Вчитель: Орел  В.В.