Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Природничі науки

10 лютого 2018 року у гімназії  № 9 проходив міський конкурс «Юний математик». Учень 5-А класу Шевченко Андрій посів ІІІ місце. Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів! Вчитель: Орел  В.В.


6 лютого 2018 року  в школі проводився конкурс «Юних математиків» для учнів 5 класів. Із 10 учасників конкурсу у нелегкій боротьбі отримали перемогу: Простибоженко Назар 5-І та Шевченко Андрій 5-А.


06 лютого 2018 року в Україні відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Наша школа також взяла участь у відзначенні цього дня. З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року учні школи долучились до безкоштовного  онлайн-уроку з курсу «Вступ до кібербезпеки». Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC. Також учні 5-10 класів взяли участь у веб-квестах з нагоди Дня безпечного Інтернету. Протягом тижня проведено виховні години на теми «Загрози в Інтернеті», «Ми за безпечний Інтернет».


Школа пишається учнями 3-А класу Юр’євою Веронікою та Юр’євим Павлом. Діти є призерами у чемпіонаті м.Черкаси з плавання «Новорічні старти» серед дівчат та хлопців. Посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Також Юр’єва Вероніка нагороджується Дипломом за І місце у змаганнях на Кубок Центру дитячої та юнацької творчості з шахів. Бажаємо успіхів!!!


З  шостого  грудня у нашій школі розпочалась декада кафедри природничо-технологічних наук,яка буде тривати до 15 грудня включно. Протягом декади вчителями кафедри заплановано проведення багатьох  цікавих заходів, як от КВК , вікторини , квест, воркшоп, спортивні змагання,виставки,веселі перерви, тощо. На сьогоднішній день вже проведено більша частина  заходів. Пропонуємо вашій увазі невеличкий фотозвіт.

  1. Виставка «Математична майстерня», вч. Орел В.В.

2.«Знаймовство з хімією» - захід для учнів початковаї школи, вч. Панасенко О.О.

3.Фізичний КВК для 8-х класів, вч. Сухіна О.М.

4.Квест « У пошуках філософського каменю» з географії, фізики та хімії,вч. Приступа Н.В. Панасенко О.О., Римаренко К.І.

5.Фізика «Стань дослідником», захід для 5-х класів, вч. Сухіна О.М.

6. Змагання з піонерболу для 6-х класів, вч. Корольов Д.О

7. Виставка предметних газет , математика, фізика вч. Чорнодубравська О.О., Сухіна О.М.


 

На даний момент 56 гостей на сайті