"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Початкової школи

В рамках Тижня родини, учні 1-х класів долучилися до святкування Дня матері та провели конкурс малюнків «Я матусю свою рідну намалюю, слова подяки та вітання подарую». Також розповідали вірші, легенди, прислів’я, приказки та загадки присвячені жінкам.

З метою вдосконалення знань про відомого українського поета, художника, музиканта Тараса Шевченка та його родину, учні 3-Б,  3-І  та 2 –А класів разом зі своїми класними керівниками та батьками відвідали селища Шевченкове та Моринці

14 березня 2018 року відбулася презентація талантів учнів початкової школи. Учні, вчителі та батьки з задоволенням побували на «Мистецькій перерві», побачили виступи юних спортсменів, танцюристів, музикантів, які артистично продемонстрували свої  вміння.

День 1 березня 2018 року став визначним та святковим для учнів 1-Б класу. Вони вперше в шкільному житті були учасниками Всеукраїнського українознавчого конкурсу "Соняшник". Одягнуті у вишиванки, з посмішкою та бадьорим настроєм Бондар Роман, Велігоша Віра, Вернидуб Мілана, Жура Нікіта, Лесь Кіріл, Охріменко Владислав, Парфьонов Єгор, Тихолоз Максим, Шендрик Іван, Шпак Катерина прийняли активну участь у  конкурсі. Бажаємо цим учням гарних результатів та перемоги!

6 лютого серед учнів початкової школи було проведено конкурс "Юний математик".  Перемогу у конкурсі здобув учень 4-І класу Ткач Станіслав. Друге місце  отримав учень 4-І  класу Думчиков В'ячеслав, третє місце - учень 4-А класу Боздуган Данило. Вітаємо переможців!