Початкової школи

В рамках Тижня родини, учні 1-х класів долучилися до святкування Дня матері та провели конкурс малюнків «Я матусю свою рідну намалюю, слова подяки та вітання подарую». Також розповідали вірші, легенди, прислів’я, приказки та загадки присвячені жінкам.

З метою вдосконалення знань про відомого українського поета, художника, музиканта Тараса Шевченка та його родину, учні 3-Б,  3-І  та 2 –А класів разом зі своїми класними керівниками та батьками відвідали селища Шевченкове та Моринці

14 березня 2018 року відбулася презентація талантів учнів початкової школи. Учні, вчителі та батьки з задоволенням побували на «Мистецькій перерві», побачили виступи юних спортсменів, танцюристів, музикантів, які артистично продемонстрували свої  вміння.

День 1 березня 2018 року став визначним та святковим для учнів 1-Б класу. Вони вперше в шкільному житті були учасниками Всеукраїнського українознавчого конкурсу "Соняшник". Одягнуті у вишиванки, з посмішкою та бадьорим настроєм Бондар Роман, Велігоша Віра, Вернидуб Мілана, Жура Нікіта, Лесь Кіріл, Охріменко Владислав, Парфьонов Єгор, Тихолоз Максим, Шендрик Іван, Шпак Катерина прийняли активну участь у  конкурсі. Бажаємо цим учням гарних результатів та перемоги!

6 лютого серед учнів початкової школи було проведено конкурс "Юний математик".  Перемогу у конкурсі здобув учень 4-І класу Ткач Станіслав. Друге місце  отримав учень 4-І  класу Думчиков В'ячеслав, третє місце - учень 4-А класу Боздуган Данило. Вітаємо переможців!