Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Початкової школи

7 грудня в 1-І класі був проведений відкритий урок з природознавства по темі «Рослини. Будова рослин» (класний керівник Друзенко Алла Василівна). Педагог поділилась з колегами новітніми методами та формами, які можна використовувати на уроках (дослідження, робота в парах, використання ІКТ, інсценізація, багато видів різноманітних навчальних ігор). Присутні  отримала позитивні враження.

7 грудня учні 3-І класу Черкаської спеціалізованої школи № 13 разом зі своїм вчителем Кітляр Ольгою Іванівною приєдналися до проекту UNICEF "Найбільший урок у світі" про Глобальні цілі сталого розвитку.

27 жовтня учні 4-І класу провели інтерактивно-рольову гру на тему: «Треба знати, як здоровим стати». Діти розповідали вірші, прислів’я, співали пісні про здоров’я.  Дуже сподобалася всім електронна вікторина Quizziz «Десять правил здоров’я», яка переконала всіх присутніх у необхідності вести здоровий спосіб життя.

23 жовтня в 4-А класі відбулася презентація проекту на тему: «Я хочу більше знати про свою країну Україну». Учні проводили дослідження, збирали географічні, історичні відомості, відшукували інформацію про державні та народні символи.

Перший тиждень шкільного навчання традиційно розпочинається проведенням місячника на тему «Безпека на дорозі».  Учні початкової школи активно взяли участь у конкурсі малюнків, присвячених правилам безпечної поведінки на дорозі.  Перемогу здобули учні 4-І, 3-І та 3-Б класів. Вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів.