Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Методична сторінка

1 листопада Черкаська міська гімназія № 1 гостинно відчинила двері для зустрічі шкільних педагогів на регіональній (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю" у форматі афілійованого міні-EdCamp CHERKASSY. Зліт "білих ворон" запам'ятався емоційними зустрічами, корисними виступами, цікавими фотосесіями та іншими захоплюючими моментами. "Броунівський рух" створювали експерти та експертки, спікери та координатори, вчителі та фасілітатори, психологи та волонтери. Кожний і кожна за вільною ініціативою та власною незалежністю могли стати спікером учительської паралелі. Спільнота відповідального вчительства будує НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!!!

18 листопада 2015 року вчителі початкової школи  підготували та провели семінар для заступників з навчально- виховної роботи шкіл міста з теми «Нові  освітні стратегії у реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти» . Учителі  школи І ступеня Безвугляк В.В., Сигидюк Т.Р., Кітляр О.І., Тимошенко О.В., Ткаченко Л.І.  ділились досвідом  з   учасниками  семінару щодо використання  нових  освітніх  стратегій , раціональним застосуванням електронних  ресурсів у конкретній предметній сфері  з використанням мережевих сервісів. Учителі інформатики Уперенко О.М., Харитич Л.П. провели майстер- класи по використанню хмарних технологій  Googl  у роботі вчителів.

Основні напрями науково-методичної роботи

визначено Положенням

Міністерства освіти і науки України

1

Участь у розробці авторських програм, положень, проектів, авторських

сценаріїв та уроків.

2

Участь у проведенні консультацій, майстер – класів, семінарів і

конференцій з проблем інноватики.

3

Організація наукової роботи викладачів та учнів.

4

Співпраця з науковими працівниками різних галузей    наук.

5

Організація роботи з розробки  методичних матеріалів, посібників,

підручників.

6

Упровадження інноваційних технологій в практику роботи   викладачів  школи.

7

Розробка інтеграційних проектів.

8

Створення творчих динамічних груп учителів та організація роботи в них.

9

Проведення науково-методичних семінарів для педагогічних  працівників.

10

Презентація класних колективів, учителів, які в них  працюють.

11

Підготовка до науково-практичної конференції.

12

Конкурс на кращий урок, проведений з використанням   ІКТ.

Основні напрямки роботи науково-методичної ради

1

Організація роботи методичних об’єднань.

2

Організація заходів , спрямованих на підвищення           професійної майстерності вчителів.

3

Проведення  місячників роботи кафедр, днів відкритих дверей, тижня педагогічної майстерності молодих спеціалістів, відкритих уроків тощо.

4

Організація роботи щодо атестації вчителів, курсової перепідготовки.

5

Керівництво учнівськими науковими роботами.

6

Модернізація регіональної системи освіти  шляхом запровадження  інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

про науково-методичну раду

1. 1. Загальні положення

Науково-методична рада є дорадчо-консультативним органом, який покликаний сприяти реалізації державної політики у галузі освіти, зокрема, з питань науково-методичного забезпечення навчально-виховного  процесу в школі. Науково-методична рада діє згідно з чинним законодавством України, у своїй роботі   керується нормативними документами та інструкцією Міністерства освіти і науки України, обласного, міського управління освіти, що стосуються її сфери діяльності.

Концепція розвитку школи

Посилання:   http://connect.school13.ck.ua/tb3hyst.fo5rze/