"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Методична сторінка

Педрада 2018 січень.

Докладніше:  https://goo.gl/G5tCMW

Підсумки роботи І семест 2017-2018

Докладніше: https://goo.gl/vTfTH4

1 листопада Черкаська міська гімназія № 1 гостинно відчинила двері для зустрічі шкільних педагогів на регіональній (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю" у форматі афілійованого міні-EdCamp CHERKASSY. Зліт "білих ворон" запам'ятався емоційними зустрічами, корисними виступами, цікавими фотосесіями та іншими захоплюючими моментами. "Броунівський рух" створювали експерти та експертки, спікери та координатори, вчителі та фасілітатори, психологи та волонтери. Кожний і кожна за вільною ініціативою та власною незалежністю могли стати спікером учительської паралелі. Спільнота відповідального вчительства будує НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!!!

18 листопада 2015 року вчителі початкової школи  підготували та провели семінар для заступників з навчально- виховної роботи шкіл міста з теми «Нові  освітні стратегії у реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти» . Учителі  школи І ступеня Безвугляк В.В., Сигидюк Т.Р., Кітляр О.І., Тимошенко О.В., Ткаченко Л.І.  ділились досвідом  з   учасниками  семінару щодо використання  нових  освітніх  стратегій , раціональним застосуванням електронних  ресурсів у конкретній предметній сфері  з використанням мережевих сервісів. Учителі інформатики Уперенко О.М., Харитич Л.П. провели майстер- класи по використанню хмарних технологій  Googl  у роботі вчителів.

Основні напрями науково-методичної роботи

визначено Положенням

Міністерства освіти і науки України

1

Участь у розробці авторських програм, положень, проектів, авторських

сценаріїв та уроків.

2

Участь у проведенні консультацій, майстер – класів, семінарів і

конференцій з проблем інноватики.

3

Організація наукової роботи викладачів та учнів.

4

Співпраця з науковими працівниками різних галузей    наук.

5

Організація роботи з розробки  методичних матеріалів, посібників,

підручників.

6

Упровадження інноваційних технологій в практику роботи   викладачів  школи.

7

Розробка інтеграційних проектів.

8

Створення творчих динамічних груп учителів та організація роботи в них.

9

Проведення науково-методичних семінарів для педагогічних  працівників.

10

Презентація класних колективів, учителів, які в них  працюють.

11

Підготовка до науково-практичної конференції.

12

Конкурс на кращий урок, проведений з використанням   ІКТ.

Основні напрямки роботи науково-методичної ради

1

Організація роботи методичних об’єднань.

2

Організація заходів , спрямованих на підвищення           професійної майстерності вчителів.

3

Проведення  місячників роботи кафедр, днів відкритих дверей, тижня педагогічної майстерності молодих спеціалістів, відкритих уроків тощо.

4

Організація роботи щодо атестації вчителів, курсової перепідготовки.

5

Керівництво учнівськими науковими роботами.

6

Модернізація регіональної системи освіти  шляхом запровадження  інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

про науково-методичну раду

1. 1. Загальні положення

Науково-методична рада є дорадчо-консультативним органом, який покликаний сприяти реалізації державної політики у галузі освіти, зокрема, з питань науково-методичного забезпечення навчально-виховного  процесу в школі. Науково-методична рада діє згідно з чинним законодавством України, у своїй роботі   керується нормативними документами та інструкцією Міністерства освіти і науки України, обласного, міського управління освіти, що стосуються її сфери діяльності.

Концепція розвитку школи

Посилання:   http://connect.school13.ck.ua/tb3hyst.fo5rze/