Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Методична сторінка

Педрада 2018 січень.

Докладніше:  https://goo.gl/G5tCMW

Підсумки роботи І семест 2017-2018

Докладніше: https://goo.gl/vTfTH4

 

1 листопада Черкаська міська гімназія № 1 гостинно відчинила двері для зустрічі шкільних педагогів на регіональній (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю" у форматі афілійованого міні-EdCamp CHERKASSY. Зліт "білих ворон" запам'ятався емоційними зустрічами, корисними виступами, цікавими фотосесіями та іншими захоплюючими моментами. "Броунівський рух" створювали експерти та експертки, спікери та координатори, вчителі та фасілітатори, психологи та волонтери. Кожний і кожна за вільною ініціативою та власною незалежністю могли стати спікером учительської паралелі. Спільнота відповідального вчительства будує НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!!!

18 листопада 2015 року вчителі початкової школи  підготували та провели семінар для заступників з навчально- виховної роботи шкіл міста з теми «Нові  освітні стратегії у реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти» . Учителі  школи І ступеня Безвугляк В.В., Сигидюк Т.Р., Кітляр О.І., Тимошенко О.В., Ткаченко Л.І.  ділились досвідом  з   учасниками  семінару щодо використання  нових  освітніх  стратегій , раціональним застосуванням електронних  ресурсів у конкретній предметній сфері  з використанням мережевих сервісів. Учителі інформатики Уперенко О.М., Харитич Л.П. провели майстер- класи по використанню хмарних технологій  Googl  у роботі вчителів.

Основні напрями науково-методичної роботи

визначено Положенням

Міністерства освіти і науки України

1

Участь у розробці авторських програм, положень, проектів, авторських

сценаріїв та уроків.

2

Участь у проведенні консультацій, майстер – класів, семінарів і

конференцій з проблем інноватики.

3

Організація наукової роботи викладачів та учнів.

4

Співпраця з науковими працівниками різних галузей    наук.

5

Організація роботи з розробки  методичних матеріалів, посібників,

підручників.

6

Упровадження інноваційних технологій в практику роботи   викладачів  школи.

7

Розробка інтеграційних проектів.

8

Створення творчих динамічних груп учителів та організація роботи в них.

9

Проведення науково-методичних семінарів для педагогічних  працівників.

10

Презентація класних колективів, учителів, які в них  працюють.

11

Підготовка до науково-практичної конференції.

12

Конкурс на кращий урок, проведений з використанням   ІКТ.

Основні напрямки роботи науково-методичної ради

1

Організація роботи методичних об’єднань.

2

Організація заходів , спрямованих на підвищення           професійної майстерності вчителів.

3

Проведення  місячників роботи кафедр, днів відкритих дверей, тижня педагогічної майстерності молодих спеціалістів, відкритих уроків тощо.

4

Організація роботи щодо атестації вчителів, курсової перепідготовки.

5

Керівництво учнівськими науковими роботами.

6

Модернізація регіональної системи освіти  шляхом запровадження  інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

ПОЛОЖЕННЯ

про науково-методичну раду

  1. 1. Загальні положення

Науково-методична рада є дорадчо-консультативним органом, який покликаний сприяти реалізації державної політики у галузі освіти, зокрема, з питань науково-методичного забезпечення навчально-виховного  процесу в школі. Науково-методична рада діє згідно з чинним законодавством України, у своїй роботі   керується нормативними документами та інструкцією Міністерства освіти і науки України, обласного, міського управління освіти, що стосуються її сфери діяльності.

Концепція розвитку школи

Посилання:   http://connect.school13.ck.ua/tb3hyst.fo5rze/

На даний момент 38 гостей на сайті