Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Методична сторінка

Педрада 2018 січень.

Докладніше:  https://goo.gl/G5tCMW

Підсумки роботи І семест 2017-2018

Докладніше: https://goo.gl/vTfTH4

 

1 листопада Черкаська міська гімназія № 1 гостинно відчинила двері для зустрічі шкільних педагогів на регіональній (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю" у форматі афілійованого міні-EdCamp CHERKASSY. Зліт "білих ворон" запам'ятався емоційними зустрічами, корисними виступами, цікавими фотосесіями та іншими захоплюючими моментами. "Броунівський рух" створювали експерти та експертки, спікери та координатори, вчителі та фасілітатори, психологи та волонтери. Кожний і кожна за вільною ініціативою та власною незалежністю могли стати спікером учительської паралелі. Спільнота відповідального вчительства будує НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!!!

18 листопада 2015 року вчителі початкової школи  підготували та провели семінар для заступників з навчально- виховної роботи шкіл міста з теми «Нові  освітні стратегії у реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти» . Учителі  школи І ступеня Безвугляк В.В., Сигидюк Т.Р., Кітляр О.І., Тимошенко О.В., Ткаченко Л.І.  ділились досвідом  з   учасниками  семінару щодо використання  нових  освітніх  стратегій , раціональним застосуванням електронних  ресурсів у конкретній предметній сфері  з використанням мережевих сервісів. Учителі інформатики Уперенко О.М., Харитич Л.П. провели майстер- класи по використанню хмарних технологій  Googl  у роботі вчителів.

Основні напрями науково-методичної роботи

визначено Положенням

Міністерства освіти і науки України

1

Участь у розробці авторських програм, положень, проектів, авторських

сценаріїв та уроків.

2

Участь у проведенні консультацій, майстер – класів, семінарів і

конференцій з проблем інноватики.

3

Організація наукової роботи викладачів та учнів.

4

Співпраця з науковими працівниками різних галузей    наук.

5

Організація роботи з розробки  методичних матеріалів, посібників,

підручників.

6

Упровадження інноваційних технологій в практику роботи   викладачів  школи.

7

Розробка інтеграційних проектів.

8

Створення творчих динамічних груп учителів та організація роботи в них.

9

Проведення науково-методичних семінарів для педагогічних  працівників.

10

Презентація класних колективів, учителів, які в них  працюють.

11

Підготовка до науково-практичної конференції.

12

Конкурс на кращий урок, проведений з використанням   ІКТ.

Основні напрямки роботи науково-методичної ради

1

Організація роботи методичних об’єднань.

2

Організація заходів , спрямованих на підвищення           професійної майстерності вчителів.

3

Проведення  місячників роботи кафедр, днів відкритих дверей, тижня педагогічної майстерності молодих спеціалістів, відкритих уроків тощо.

4

Організація роботи щодо атестації вчителів, курсової перепідготовки.

5

Керівництво учнівськими науковими роботами.

6

Модернізація регіональної системи освіти  шляхом запровадження  інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

ПОЛОЖЕННЯ

про науково-методичну раду

  1. 1. Загальні положення

Науково-методична рада є дорадчо-консультативним органом, який покликаний сприяти реалізації державної політики у галузі освіти, зокрема, з питань науково-методичного забезпечення навчально-виховного  процесу в школі. Науково-методична рада діє згідно з чинним законодавством України, у своїй роботі   керується нормативними документами та інструкцією Міністерства освіти і науки України, обласного, міського управління освіти, що стосуються її сфери діяльності.

Концепція розвитку школи

Посилання:   http://connect.school13.ck.ua/tb3hyst.fo5rze/

На даний момент 21 гостей на сайті