Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Учням

Адміністрація школи традиційного карате «Окінава» має честь повідомити Вам, що учені Вашого навчального закладу, наші спортсмени здобули нагороди на Кубку України з традиційного карате, який проходив 13-15 жовтня 2017 року у м. Кропивницький, а саме:

1. Ківа Даніл (5-І клас) отримав золоту та срібну нагороди.
  2. Аннишенець Артем (4-І клас) здобув золоту нагороду.

Вітаємо колективи вчителів і тренерів з цими результатами і бажаємо натхнення і завзяття в процесі становлення наших підопічних як особистостей та їх всебічного розвитку.

З повагою, директор ШТК «Окінава» Решетняк Олександр Сергійович.

13 вересня 2017 року відбулися змагання на спритність «Веселі старти» для учнів 5-х класів та їх батьків.

В суботу, 21 травня Горьова Марія, Бухал Юлія, Стройова Богдана, Васильченко Максим та Жикін Ян представляли нашу школу на міському конкурсі «Євроквест». Нашим дітям просто не було рівних: крок за кроком вони з успіхом прийшли до перемоги і посіли Перше місце! Дітки – ви просто молодці! Ми вітаємо вас і пишаємося вами!Так тримати! З перемогою!

21 травня 2016 року в міському Парку Перемоги відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід для учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Місто професій». Діти в невимушеній атмосфері могли познайомитися з надзвичайно значущими в сучасних умовах професіями, стати учасниками майстер- класів та спробувати себе у різних сферах професійної діяльності.

13 травня 2016 року для учнів 3 класів був проведений майстер-клас за участі футболістів ФК  «Черкаський Дніпро». Під пильним наглядом тренера команди Олександра Полуницького захисник Роман Гончарено та півзахисник Леван Кошадзе протягом 45 хвилин навчали вмілому поводженні з м’ячем. На завершення майстер-класу відбувся невеликий матч між командами учнів, за які грали і футболісти «Черкаського Дніпра».  Після закінчення майстер-класу гості на чолі з першим віце-президентом корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Сергієм Лашкулом передали для школи м’ячі й тренувальні маніжки та вручили учням-учасникам майстер-класу квитки на футбольний матч «Черкаський Дніпро» – МФК «Миколаїв».