Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Учням

10 травня 2018 року учні 9-І відвідали бібліотеку-філію №7 де з ними  було проведено бесіду на тему «Протидія болінгу». Участь в заході прийняла інспектор зв’язків з громадскістю Управління патрульної  поліції в Черкаській області Вікторія Коваленко, яка розповіла дітям про різні види протиправної поведінки. Учні поспілкувалися з інспектором та змогли отримати відповіді на питання, пов’язані із захистом прав та роз’яснення правових аспектів життєвих ситуацій.

Великдень – це найбільше і найважливіше християнське свято, яке відзначають усі православні. Учні та батьки школи прийняли активну участь у міському фестивалі до Великодніх свят «Писанковий рай», в рамках якого виготовили чудові писанки. Вразила своєю красою писанка    учениці 4-А класу  Шиман Анни (  класовод Безвугляк В.В.), Лебідь Влади ( 4-І клас, класовод Ткаченко Л.І.), Хоменко Насті, Овчаренко Марії ( 3-А клас, класовод Бугаєнко Н.І.). Дякуємо всім учням та батькам за творчість і креатив!

21 березня 2018 року в рамках акції «Випускник-2018» Центру зайнятості  майстри Вищого професійного училища провели для учнів 9-11-х класів майстер-клас з виготовлення зачісок та продемонстрували  роботу флористів. Учні познайомилися зі світом професій перукаря,  флориста  та особливостями ринку праці.


В рамках тижня профорієнтації психологічна служба школи співпрацюючи з фахівцями Черкаського міського центру зайнятості – Юлією Симошенко та Інною Пасічник провели для учнів 8-х класів профорієнтаційні уроки та профорієнтаційне тестування на професійну спрямованість. Під час заходів учні мали змогу в он-лайн доступі познайомитися з новою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості; з’ясувати власні професійні схильності, коло інтересів, життєві цілі і орієнтири. А також учні взяли участь в КВЕСТі «Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ». Під час якого був здійснений Skype-зв’язкок з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Бугайчук К.Л., підполковник поліції, надав інформацію учням про спеціальності за якими здійснює навчання ВНЗ, нові дистанційні методи підготовки до ЗНО та іншу корисну інформацію. Лідери учнівського самоврядування на базі комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка» відвідали захід «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності».


22 лютого в 7-Е класі відбулася виховна година  «Долаємо спортивні Олімпи та зростаємо творчо» у формі інтерв’ю, під час якої учні познайомились  з грамотами та нагородами однокласників  Бабенка Максима,  Царенка Івана у спорті, дізнались про їхні досягнення та успіхи, та познайомились із творчим захопленням Плотнікова Глєба, почули «живу»гру на гітарі. Спілкування відбулося у дружній та теплій атмосфері.


На даний момент 4 гостей на сайті