"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Учням

В рамках профорієнтаційної роботи 27 вересня учні 5-І класу відвідали ВПТУ № 21. Екскурсія була  насичена і цікава. Учні познайомилися з професіями , які здобувають студенти та  відвідали навчальні майстерні ,бібліотеку,історичний музей та кулінарний цех, де дітей пригостили смачною випічкою.

Протягом вересня триває передвиборча кампанія на пост Президента школи . В цьому році балотуються дві чудові дівчини –Ковальова Іванна ( 8-І клас) та Бухал Юлія ( 9-І клас). 27 вересня 2018 року кандидатки зустрілися з лідерами учнівського самоврядування 6-11-х класів, запропонували свої Програми, поділилися баченням Нової української школи та відповіли на запитання учнів. Відбувся цікавий та конструктивний діалог, який показав зацікавленість учнів шкільним життям, бажання змінювати його на краще!

Під таким гаслом пройшов традиційний Олімпійський тиждень. Учителі фізичної культури Баранов О.В., Корольов Д.О., Наритник Л.К. підготували та провели для учнів школи  цікаві спортивні естафети  та змагання.

Тема протидії боулінгу  є надзвичайно важливою, адже, жорстокість, агресивна поведінка, на жаль, стали нормою сьогодення. Представники Головного територіального управління юстиції, працівники «Черкасиоблкіно» розпочали інформаційну кампанію «Стоп боулінг», під час якої учні та вчителі школи  висловили своє ставлення до цієї проблеми та знаходили шляхи вирішення.

10 травня 2018 року учні 9-І відвідали бібліотеку-філію №7 де з ними  було проведено бесіду на тему «Протидія болінгу». Участь в заході прийняла інспектор зв’язків з громадскістю Управління патрульної  поліції в Черкаській області Вікторія Коваленко, яка розповіла дітям про різні види протиправної поведінки. Учні поспілкувалися з інспектором та змогли отримати відповіді на питання, пов’язані із захистом прав та роз’яснення правових аспектів життєвих ситуацій.