Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Учням

В рамках тижня профорієнтації психологічна служба школи співпрацюючи з фахівцями Черкаського міського центру зайнятості – Юлією Симошенко та Інною Пасічник провели для учнів 8-х класів профорієнтаційні уроки та профорієнтаційне тестування на професійну спрямованість. Під час заходів учні мали змогу в он-лайн доступі познайомитися з новою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості; з’ясувати власні професійні схильності, коло інтересів, життєві цілі і орієнтири. А також учні взяли участь в КВЕСТі «Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ». Під час якого був здійснений Skype-зв’язкок з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Бугайчук К.Л., підполковник поліції, надав інформацію учням про спеціальності за якими здійснює навчання ВНЗ, нові дистанційні методи підготовки до ЗНО та іншу корисну інформацію. Лідери учнівського самоврядування на базі комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка» відвідали захід «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності».


22 лютого в 7-Е класі відбулася виховна година  «Долаємо спортивні Олімпи та зростаємо творчо» у формі інтерв’ю, під час якої учні познайомились  з грамотами та нагородами однокласників  Бабенка Максима,  Царенка Івана у спорті, дізнались про їхні досягнення та успіхи, та познайомились із творчим захопленням Плотнікова Глєба, почули «живу»гру на гітарі. Спілкування відбулося у дружній та теплій атмосфері.


21.02.2018 року учні 9-І класу відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище імені Г.Ф.Короленка». Майстри закладу розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги цікавих професій: «Кравець», «Ткач», «Перукар», «Флорист» та інші.


«Небесною сотнею» називають українців, які загинули у Києві на Майдані під час масових акцій протесту пртягом зими 2013-2014 років. Учасники Пошукового гуртка підготували і  провели виховну годину «Герої не вмирають»  для учнів початкової школи. Не забувайте згадати у ваших молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Вони згасли як зорі, але повинні житти в нашій пам’яті!


Артисти Черкаської обласної філармонії –бажані гості у навчальному закладі. 08 лютого 2018 року вони презентували виставу  «Зимові свята». Глядачі  насолоджувалися  колядками та щедрівками у виконанні Черкаського народного хору,  хореографічними композиціями , чудовим виконанням  творів  оркестром  народних  інструментів.


На даний момент 4 гостей на сайті