З 23 по 27 квітня у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №13 проходить Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. Вчителями школи проведені відкриті уроки з предмета «Основи здоров’я», тематичні бесіди з питань безпечної життєдіяльності та попередження травматизму. Цікавим був конкурс творчих проектів з таких тем: «Екологічна безпека», «Пожежна безпека»,  «Поведінка в небезпечних ситуаціях». Учні школи взяли участь у тематичній виставці  малюнків та плакатів «Охорона праці очима дітей». Також було організовано демонстрацію відеоматеріалів, навчальних фільмів, спецвипуски презентацій, присвячених Тижню охорони праці та безпеки життєдіяльності.