Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІ місце у міському конкурсі декламування творів зарубіжної  літератури "Літературний ювілей". Вчитель: Харченко О.І. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 3-І класу Пономаренко Марію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі «Юні знавці природи». Вчитель: Кітляр О.І. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Творчий колектив учасників конкурсу  учнів 8-І класу у складі: Балюти Владислава, Бухал Юлії, Радченко Єлизавети, Швець Віри відмічено сертифікатами Черкаського міського методичного кабінету установ освіти за активну учать у міському конкурсі відеороликів з теми “Five Fascinating Places of My City”. Вчитель: Швець Т.Г. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!