"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Про призупинення навчального

процесу у деяких класах школи

На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від 07.02.2018 протокол №3.

- п 1.2. Відповідно п.5 розділу ІV наказу МОЗ України №732, у разі відсутності 20% від загальної кількості учнів в окремих класах або в школі з причин захворювання на грип та ГРВІ, призупиняти освітній процес.

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально – виховний  процес у класах: 3-і, 4-б, 5-і, 7-б, 9-е, 11-б, 1-і, 3-б. З 14 лютого  2018 року  по 16 лютого 2018 року.        Відновити навчальний процес в цих класах з 19.02.2018 року.

2. Працівникам школи у період призупинення навчально-виховного процесу в зазначених класах школи з здобувачами освіти які не захворіли:

2.1. Проводити  навчання дистанційно, використовуючи матеріально-технічну базу, яку має школа. Класним керівникам звернутися з проханням до батьків допомогти в організації даної роботи. Учні отримають завдання через Net Місто Україна, консультації на платформі Adobbe Connect Pro. Робота розпочинається о 9-00. За адресами;

Школа І- ступеня:  http://connect.school13.ck.ua/primary/

Англійська  мова: http://connect.school13.ck.ua/english/

Гуманітарні науки: http://connect.school13.ck.ua/guman/

Природничі науки: http://connect.school13.ck.ua/nature/

2.2. Забезпечити безперебійну експлуатацію опалювальної системи в школі, підтримання необхідного температурного режиму.

2.3. Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів в школі.

2.4. Організувати за робочий час 2-3 разове  прибирання приміщень, підтримання санітарно – гігієнічного режиму в приміщеннях школи.

2.5. Перенести на інші терміни  проведення масових розважальних та спортивно – масових заходів для здобувачів освіти шкільного віку.

2.6. На період призупинення занять у школі педагогічним працівникам здійснювати обчислення заробітної плати відповідно до статті 113 КЗпП України, п.77. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти, затвердженої наказом Міністерством освіти України від 15.04.1993 №102 (зі змінами).

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                      В.В. Добровольський