Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

До Дня Партизанської Слави працівники  ДФ №7 провели  музейні уроки для учнів 9-Е  та 6-І класів/

18 вересня 2018 року розпочалися щорічні міські змагання з шашок та шахів. Нашу школу представляла команда у складі: Юр’єва Вероніка (4-А клас), Касімов Глеб (9-Е клас). Вітаємо учасників з 6 командним місцем серед шкільних команд загальноосвітніх навчальних закладів та Юр’єву Вероніку з ІІІ особистим місцем серед школярів! Бажаємо подальших перемог!


15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на її фоні. Школу достойно представила команда учнів 8-І класу.


Діти не народжуються просто добрими чи поганими, і ми ніколи не повинні втрачати віру в них. Їм просто потрібні дорослі, які допоможуть стати турботливими, шанобливими й відповідальними людьми на кожному етапі їхнього дитинства. У цій статті описані відповідні поради.
https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/909/

Під таким гаслом пройшов традиційний Олімпійський тиждень. Учителі фізичної культури Баранов О.В., Корольов Д.О., Наритник Л.К. підготували та провели для учнів школи  цікаві спортивні естафети  та змагання.

 

Освітня програма (навчальний план)  на 2018/2019 навчальний рік https://goo.gl/k76tT1

Освітня програма розвитку закладу загальної середньої освіти на 2018/2019 навчальний рік https://goo.gl/wieazV

Підсумки 2017-2018 навчального року https://goo.gl/6DJ7Fo

На даний момент 16 гостей на сайті