Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний настрій у школі», який щорічно проводиться у грудні, виготовивши креативні іграшки на ялинку.

6 грудня у школі в рамках декади кафедри природничих наук на великих перервах проводився захід «Весела перерва», на яких учні розв’язували ребуси з математики та інформатики. За правильні відповіді діти отримали солодкі призи. Було весело та цікаво! Захід підготували і провели вчителі математики та інформатики Орел В.В. та Молокова О.В.


З  шостого  грудня у нашій школі розпочалась декада кафедри природничо-технологічних наук,яка буде тривати до 15 грудня включно. Протягом декади вчителями кафедри заплановано проведення багатьох  цікавих заходів, як от КВК , вікторини , квест, воркшоп, спортивні змагання,виставки,веселі перерви, тощо. На сьогоднішній день вже проведено декілька заходів. Пропонуємо вашій увазі невеличкий фото звіт.

1.Виставка предметних газет


2. Математичний калейдоскоп”, 9-І клас.  вч. Матвієнко В.В.

3. Конкурс «Кенгуру» для початкової школи вч. Орел В.В.

4. Вікторина «Алгоритм Ціцерона» вч. Римаренко К.І.

Чудово відбувся захист проектних робіт з англійської мови у 7Е класі. Вивчаючи тему «Їжа», учні вирішили приготувати страви та, не тільки пригостити однокласників,а ще й поділитися рецептами англійською мовою. Отже, учні були поділені на групи. Кожна група обрала страву і приготувала її. Страву і фото звіт  самого процесу були представлені на уроці. За словами самих учнів вони чудово і весело провели час, готуючись до захисту проектів, та  ще й  вивчили безліч нових слів, пов’язаних з темою.         Дітки, ви справжні молодці!


6 способів розвитку внутрішньої мотивації в дитини, яка допоможе досягти успіху в навчанні та інших життєвих сферах

https://childdevelop.com.ua/articles/develop/4831/

8 грудня в 4-І класі був проведений відкритий урок з англійської мови на тему «З днем народження!», під час якого учні виконували різні завдання, дивилися цікаві відео, розповідали, як вони святкують свій день народження, вчилися вибирати подарунок, брали участь у сценках та співали пісню.


7 грудня в 1-І класі був проведений відкритий урок з природознавства по темі «Рослини. Будова рослин» (класний керівник Друзенко Алла Василівна). Педагог поділилась з колегами новітніми методами та формами, які можна використовувати на уроках (дослідження, робота в парах, використання ІКТ, інсценізація, багато видів різноманітних навчальних ігор). Присутні  отримала позитивні враження.


7 грудня учні 3-І класу Черкаської спеціалізованої школи № 13 разом зі своїм вчителем Кітляр Ольгою Іванівною приєдналися до проекту UNICEF "Найбільший урок у світі" про Глобальні цілі сталого розвитку.


На даний момент 47 гостей на сайті