Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Протягом тижня в школі проходила підготовка до проведення Тижня охорони праці. Класні керівники разом із здобувачами освіти  працювали над проектами, проводили бесіди, підбирали  відеофільми, практично відпрацьовували шляхи евакуації  на випадок виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій. Через Net місто вчителі звернулися до батьків щодо опрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої долікарської допомоги.

У конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень. Перезавантаження» у старшій віковій категорії перемогу здобуває  учениця 7-І класу Іванна Ковальова, із відгуком на класичний твір Івана Франка «Захар Беркут». Авторка ролика уникла спецефектів, театралізацій, яскравих врізів із фотографіями, однак змогла-таки зачарувати професійних глядачів ясною, чіткою розповіддю, вмінням триматися в кадрі, аргументувати власну думку й, водночас, заражати інтересом до сюжету. https://goo.gl/RjB7uy

Від душі вітаємо переможницю ! Бажаємо  успіхів!

4 квітня для учнів 4-І класу було проведено  майстер-клас з виготовлення писанок та великодніх віночків.


03.04.2018 в  1-А класі відбувся майстер-клас до Великодніх свят. Батьки познайомили дітей з традиціями українського народу. Учні виготовили тематичну аплікацію. Всі отримали позитивний настрій та гарні поробки.


Щиро вітаємо лауреата ІІ ступеня ІV International festival – contest of Art «Musical pearls» у номінації «струнні інструменти» Ярмош Владиславу, ученицю 3-А класу. Так тримати!


Школа пишається учнями 3-А класу Жицькою Ангеліною та Мартинюк Поліною. Діти у складі зразкового колективу «Ірбіс» на Чемпіонаті України по танцювальному  шоу  посіли І місце. Дякуємо їм та їх керівнику Садовській О.В.

Бажаємо успіхів!!!

Школа пишається учнем 9-І класу Чепурним Назаром, який взяв участь у  турнірі з гімнастики спортивної Ukrainian International Cup 2018 та здобув шість золотих, одну срібну та бронзову нагороди. У складі збірної команди України-2 посів третю сходинку, а в особистому заліку – перше місце. Дякуємо батькам та тренерам за виховання чемпіона та бажаємо перемог!

http://champion.cherkassy.ua/2018/04/02/cherkaskyj-gimnast-uspishno-vystupyv-na-mizhnarodnomu-turniri-ukraine-international-cup/


На даний момент 23 гостей на сайті