Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

 З 24.04.2017р. по 28.04.2017 року в школі проходив Тиждень охорони праці. Були проведені інструктажі, виховні години, відкриті уроки з безпеки життєдіяльності, конкурси малюнків та плакатів під гаслом: «Охорона праці очима дітей», спецвипуски презентацій, демонстрація відеоматеріалів, навчальних фільмів  присвячених Тижню охорони праці, безпеки життєдіяльності.

 

 Шановні батьки та учні!

Ми раді запросити вас на освітню конференцію «Стипендіальні програми світу» .В рамках заходу ми представимо стипендіальні програми кращих університетів світу. Та познайомимо вас з умовами отримання стипендій та критеріями відбору студентів. Ми допоможемо Вам створити детальний план по досягненню успіху , з можливістю отримання стипендій та грантів.  Ми підтримаємо вас на кожному з етапів реалізації плану. Визначимо зону відповідальності вашої дитини , та її академічні завдання. На конференції будуть представлені стипендіальні програми в країнах : США, Канада, Австралія, Великобританія, Польща, Чехія, Німеччина та інші. Захід буде проходити за адресою: вул. Благовісна 170, будинок культури ім.Кулика, 10 травня 2017 року, початок о 18.00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/ , або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора школи. Реєстраційну форму надіслати за електронною адресою: director@icea.com.ua
В повідомленні вказати тему: фестиваль «Від свідомої освіти до свідомого життя».
Контактні телефони:  +38 (0472) 560-230, 560-240;  +38 (067) 472-472-3;   +38 (073) 472-472-3; +38 (050) 472-472-3.

 З повагою,

Керівник громадської організації

«Свідома освіта»                                                                           Кобець І.В.

Вітаємо переможців міського конкурсу «Грайлик-2017» для учнів 5-ого класу: номінація «Науковець» -  ІІІ місце має  Мартинов Дмитро, учень 5-Е класу, номінація «Митець» - І місце у Лебедкіної Єлизавети, учениці 5-Е класу. Вчитель: Приступа Н.В. Бажаємо успіхів!

Учні 8-І класу були учасниками профорієнтаційної екскурсії та завітали до ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО" . Діти із захопленням цікавились розробкою і створенням товарів для сну та відпочинку, у виробництві яких об'єднані новітні технології, сучасний дизайн та рекомендації провідних експертів. Дякуємо Черкаському міському центру зайнятості за можливість побачити тонкощі виробництва.

 

Вітаємо переможців міського заочного інтернет-конкурсу "Астроквест". Срібним сертифікатом нагороджується Анголюк  Станіслав, учень 6-І класу та Іванюк Марія, учениця 7-Е класу. Бронзовим сертифікатом нагороджується Рогов Макар, учень 7-Е класу та Касімов Глєб, учень 7-Е класу. Вчитель: Сухіна О.М. Бажаємо успіхів!

19 квітня 2017 року відбувся міський етап дитячо- юнацької військово- спортивної  патріотичної гри «Сокіл» «Джура», в якому приймала участь команда учнів 10-11- класів  «Сокіл» ( керівник Мелецький В.М.). Учні змагалися у 4 основних етапах : «Впоряд» -стройова підготовка, Стрільба, «Рятівник» та «Відун» ( знання з історії України, українського козацтва).

В цьому році учні нашої школи мають можливість приймати участь у міжнародних проектах в рамках  eTwinning Live. Діти, окрім вдосконалення англійської мови, спілкуються  з однолітками  з різних країн,  обмінюються подарунками, розповідають про культуру та звичаї своїх країн. Ось такі  подарунки від наших дітей отримали учні Туреччини. Дякуємо батькам за допомогу. В кінці березня учні 1-А класу підготували  роботи на Міжнародний конкурс малюнків на тему «Взаємодопомога та толерантність», який відбувається в Туреччині. Малюки в своїх картинах показали, що доброта та допомога для них – це головне. Сподіваємося на перемогу!

Став відомий результат конкурсу із зарубіжної літератури

«Презентація ювілейної книги, книги письменника-ювіляра»

Номінація «Мультимедійна презентація»

Наші учні: Чувілова Анастасія, Чирва Роман, Царенко Іван, Ганноцька Дарина, Крижанівська Марина та Шапошник Владислав посіли III місце, цікаво і креативно представивши книгу «Аліса в країні чудес»

Вітаємо вас! Ви – молодці!

На даний момент 62 гостей на сайті