Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Школа пишається учнем  4-Б класу Іщенком Олександром, який посів ІІ місце в змаганнях з плавання «Новорічні старти».

Бажаємо успіхів!!!

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Докладніше: https://intellect-ukraine.org/

https://www.youtube.com/watch?v=0D2H-QF7KWA

Щодо реалізації освітнього проекту «На крилах успіху»

Докладніше: http://edproject.com.ua.

https://www.youtube.com/watch?v=nBjNdAHopYM

Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень! Бажаємо успіхів!!!

Відродження народних традицій є важливим напрямком національно-патріотичного виховання . 14 січня 2018 року учні 7-8-х класів прийняли активну участь у міському Параді колядників.


Школа пишається учнями 3-А класу Юр’євою Веронікою та Юр’євим Павлом. Діти є призерами у чемпіонаті м.Черкаси з плавання «Новорічні старти» серед дівчат та хлопців. Посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Також Юр’єва Вероніка нагороджується Дипломом за І місце у змаганнях на Кубок Центру дитячої та юнацької творчості з шахів. Бажаємо успіхів!!!


Нова українська школа. Докладніше:

https://www.pedrada.com.ua/article/1878-plani-novo-ukransko-shkoli-osvtn-seredovishche

Шановні батьки, учні і педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки і багато яскравих моментів. Бажаємо, щоб гарний святковий настрій зберігся у Ваших серцях упродовж усього наступного року, а щедра доля наділила Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, взаєморозумінням і любов'ю. Успіхів Вам та Вашим сім`ям, удачі, щастя і благополуччя!

На даний момент 27 гостей на сайті