Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

У вересні 2017 року серед навчальних закладів міста був проведений конкурс малюнку  «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»,  в якому активну участь прийняли учні 3-4-х класів та отримали нагороди від Управління патрульної поліції.

29 травня відбувся математичний квест «В пошуках скарбу», в якому прийняли участь учні 6-8 класів. В рамках конкурсу діти виконували різні завдання, за що були нагороджені солодкими призами. Сподіваємося, що цей квест стане новою доброю традицією в нашій школі. До нових зустрічей!

30 травня у нашій школі відбувся веб-квест з інформатики на тему «Безпечний Інтернет», в якому прийняли участь учні 6-8 класів. В ході виконання квесту учні приміряли на себе ролі програміста, психолога, юриста, користувача Інтернету та історика.  Метою веб-квесту є звернення уваги користувачів Інтернету на власну безпеку в процесі використання мережі Інтернет, а також навчити захищатися від мережевих загроз та надавати можливості глобальної мережі для освіти, розвитку, спілкування та дозвілля. Кожна команда розробила власний проект та вдало його захистила. По завершенню квесту найактивніші учасники отримали подяки. До нових зустрічей!

 

В рамках проведення тижня родини у школі відбулись цікаві заходи. Психологічною службою було проведено заняття з елементами тренінгу «Сім’я, рід, родина», де учні виготовляли оригамі для подарунку близьким. Представник БФ «Сила Доброти», Карабєшкіна Н. М. провела захоплюючі заняття для учнів 5-х класів «Про найдорожчих». Також протягом тижня у школі діяла художня виставка «У рідному колі», де учні 3-х класів продемонстрували різновиди сімейного відпочинку.

Учні школи є активними учасниками заходів, які проходять у мікрорайоні школи. 13 травня 2017 року виповнилося 30 років Обласній  Спілці ветеранів ІІ світової війни. З нагоди цієї дати відбувся концерт у філіалі бібліотеки №7за участю ветеранів мікрорайону та учнів шкіл №25 та 13.

У третю неділю травня в Україні та світі відзначають День вишиванки. Українська вишиванка — самовираження українського народу, вона є відображенням цінностей, традицій, культури та історії. А крім того, вишиванка зараз — модний у всьому світі тренд. 18 травня 2017 року  вишиванки одягли як учні, так і вчителі, як символ  усвідомлення свого родоводу, духовних традицій та відродження культури українського народу.

 

До Дня захисту дітей ( 01 червня) учні школи Лебедкіна Ліза (5-Е клас), Коваленко Дар’я ( 8-І клас), Савірко Дар’я( 8-І клас) намалювали цікаві малюнки, в яких висвітлили відношення учнів до проблеми прав дитини. Про що ж мріють сучасні діти? Про щасливу родину, безпечне життя, про підтримку і розуміння з боку дорослих.  

 

 

ЧП «Азово-Чорноморського  оздоровлення дітей» пропонує оздоровлення в літніх таборах. Деталі-на сайті www.detskiy-iager.in.ua

На даний момент 33 гостей на сайті