Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Учні 5-А класу побували на екскурсії у ПриватБанку. Працівники установи провели з дітьми цікавий квест. П’ятикласники  отримали сертифікати.


Дізнатися про можливості банківської справи та стати фінансово підкованими допомогла учням 7-Е класу екскурсія до Приватбанку. У формі квесту проходило знайомство із роботою банку, учні дізналися які відділи існують у банку, як працюють банкомати та приватбокси, які можливості мають клієнти банку, як користуватися банківськими картками та як можна заощадити кошти. По закінченню екскурсії кожен учень отримав сертифікат про участь у квесті та можливість запросити своїх друзів залучитися до цікавого сучасного виду дозвілля у формі квесту.


29 січня 2018 року учні школи відвідали виставку Музею  унікальних мінерілів, познайомилися з чудовим світом морських глибин, з найбільшими та найменшими мушлями у світі.


Співробітники програми фінансової освіти школярів «ЮніорБанк» Державного Банку «ПриватБанк» влаштували для учнів 8-Е,5-І,9-Е класів чудовий пізнавальний квест. Школярам пояснювали як користуватись послугами банку та вчили фінансової грамотності.Програма розвитку української мови.

Докладніше: https://goo.gl/1CBDM5

Учні 6-Е класу отримали листи від друзів із Туреччини. Листуючись, вивчайте англійську. Приємного вам спілкування з однолітками  іншої країни.

Педагогічний колектив школи велику увагу приділяє розвитку творчих здібностей учнів. 23 січня 2018 року учнів початкової школи розважали артисти театру «Мульти-шоу».


Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Вийшли люди на майдан Софії,
Де колись лунала княжа слава
Хтось сказав: "Сповнились ваші мрії!
Україна вільна вже Держава!"

На даний момент 13 гостей на сайті