Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

До Управління патрульної поліції в Черкаській області завітали на екскурсію учні 13-ї школи разом із представником Черкаського міського центру зайнятості, Юлією Симошенко. Діти мали можливість побачити ТИР, де поліцейські проводять тренування зі стрільби. Особливо цікаво для учнів було в колл-центрі відділу служби "102" де працівники роз'яснили і показали, як приймаються виклики. На завершення екскурсії заступник начальника Костянтин Дронгаль провів із гостями дружню бесіду. ”Сьогодні ми отримали багато нової інформації та позитивні емоції від близького знайомства з патрульними”, – поділились враженнями школярі.


З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання з 16 березня по 23 березня в нашій школі проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.Цьогорічний Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці був неймовірно насиченим та приніс купу сюрпризів.

21 березня 2018 року в рамках акції «Випускник-2018» Центру зайнятості  майстри Вищого професійного училища провели для учнів 9-11-х класів майстер-клас з виготовлення зачісок та продемонстрували  роботу флористів. Учні познайомилися зі світом професій перукаря,  флориста  та особливостями ринку праці.


20 березня 2018 року заступників з виховної роботи шкіл міста запросили до  соціально-реабілітаційного Центру «Теплий дім». З особливостями роботи з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах, розповіла директор Центру Бондар М.І. та працівники закладу.


Докладніше: https://goo.gl/2iXdwZ

Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/

Рейтинговий відбір вступників у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/

Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/10025/

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/35245/

Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/55433/

Порядок подання електронних заяв про вступ

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/30037/

Учні  7-Б класу дізналися про історію та традиції святкування, знайшли та отримали солодощі від Лепрекона.


В рамках тижня профорієнтації психологічна служба школи співпрацюючи з фахівцями Черкаського міського центру зайнятості – Юлією Симошенко та Інною Пасічник провели для учнів 8-х класів профорієнтаційні уроки та профорієнтаційне тестування на професійну спрямованість. Під час заходів учні мали змогу в он-лайн доступі познайомитися з новою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості; з’ясувати власні професійні схильності, коло інтересів, життєві цілі і орієнтири. А також учні взяли участь в КВЕСТі «Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ». Під час якого був здійснений Skype-зв’язкок з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Бугайчук К.Л., підполковник поліції, надав інформацію учням про спеціальності за якими здійснює навчання ВНЗ, нові дистанційні методи підготовки до ЗНО та іншу корисну інформацію. Лідери учнівського самоврядування на базі комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка» відвідали захід «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності».


На даний момент 8 гостей на сайті