Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

Учні 11-Б класу на уроці хімії  провели майстер-клас з миловаріння.  Дітям дуже сподобалося, адже вони відчули себе справжніми майстрами з виготовлення мила.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Символом Дня пам’яті і примирення в Україні став червоний мак

27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!»

25.04.2018 соціальний педагог Куриленко Т.О. відвідала семінар «Застосування Прикладного Аналiзу Поведiнки у роботi з дiтьми з порушеннями розвитку. Практичнi аспекти»

Керівник ГО «Центр АВА-терапii»,  практикуючий аbа-терапiст, корекцiйний педагог, аспiрантка Iнституту психологiї iм.С.Г. Костюка НАПН України Олена Цимбаленко під час свого виступу торкнулася речей, які мало обговорюються, замовчуються, словом, вважаються дещо табуйованими. Загалом спікер семінару розповідала про питання, на яких добре знається, які особисто випробувала на практиці та успішно застосовує в роботі.

https://chdtu.edu.ua/news/item/9911-u-chdtu-vidbuvsia-seminar-zastosuvannia-prykladnoho-analizu-povedinky-u-roboti-z-ditmy-z-porushenniamy-rozvytku-praktychni-aspekty?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб евакуйовані оперативно.

З 23 по 27 квітня у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №13 проходить Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. Вчителями школи проведені відкриті уроки з предмета «Основи здоров’я», тематичні бесіди з питань безпечної життєдіяльності та попередження травматизму. Цікавим був конкурс творчих проектів з таких тем: «Екологічна безпека», «Пожежна безпека»,  «Поведінка в небезпечних ситуаціях». Учні школи взяли участь у тематичній виставці  малюнків та плакатів «Охорона праці очима дітей». Також було організовано демонстрацію відеоматеріалів, навчальних фільмів, спецвипуски презентацій, присвячених Тижню охорони праці та безпеки життєдіяльності.

32  роки  тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Ця страшна  дата навіки залишиться у душах і серцях  мільйонів українців. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

26 квітня 2018 року відбувся мітинг –реквієм в пам'ять тих , хто ціною власного життя зупинив мирний атом, хто   виконав  свій обов’язок і захистив  людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Чи знаєш ти, дитино,

Чи знаєш взагалі,

Що сталось в ті роки,

Коли хмарини з пилу

Закрили всі зірки?

Про ніч, ту, що навіки

Змінила нас усіх,

Про всі ті болі й крики,

Через фатальний збіг.

Про тих, хто йшов до пекла,

Рятуючи живих.

Про тих героїв славних,

Що полягли в ЧАЕС.25 квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи №30 відбувся міський етап дитячо- -юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Нашу школу представляла команда  «Сокіл» із числа учнів 10-11-х класів ( ройова Путря Анна). Учні змагалися  у різноманітних етапах: «Впоряд», «Відун», «Рятівник» та «Стрільба». Дякуємо учителю Мелецькому В.М. за належну підготовку команди , а учням-за гарний виступ. Бажаємо подальших перемог та творчих здобутків!

На даний момент 39 гостей на сайті