Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

До 14 жовтня- Дня українського козацтва , учасники Пошукового гуртка підготували інформаційні хвилини для учнів молодших класів, на яких висвітлили питання зародження українського козацтва,  історії українського народу.

16 вересня 2017 року в рамках святкування Дня міста пройшла виставка декоративно-прикладного мистецтва. Від нашого навчального закладу свої роботи презентували учителі обслуговуючої праці Борисенко Л.М., Пономар О.О.  

26 вересня 2017 року пройшла традиційна виставка «Осінній вернісаж», в якій прийняли участь учні 1-11 класів. Роботи вразили красою, неповторністю,  оригінальністю поєднання матеріалів і  використанням їх в композиціях. 

13 вересня 2017 року відбулися змагання на спритність «Веселі старти» для учнів 5-х класів та їх батьків.

03 жовтня 2017 року культорганізатори Будинку творчості школярів провели для учнів початкової школи розваги під час перерв між уроками.

 

Школа пишається ученицями 3-А класу Пономаренко Аліною та Жицькою Ангеліною. Дівчатка є лауреатами І ступеню Всеукраїнського фестивалю «Барви дитинства». Дякуємо також їх керівнику Садовській О.В..    А також 1 місце на фестивалі індійських, циганських та східних танців виборола Варбанець Таїсія. Так тримати!!!

20.09.2017 року до нашої школи завітали спеціалісти міського центру зайнятості. Учні 11-го класу взяли участь у виїзній акції з використанням мобільного центру професійної орієнтації та тренінзі «Вибір професії – вдале майбутнє».

Перший тиждень шкільного навчання традиційно розпочинається проведенням місячника на тему «Безпека на дорозі».  Учні початкової школи активно взяли участь у конкурсі малюнків, присвячених правилам безпечної поведінки на дорозі.  Перемогу здобули учні 4-І, 3-І та 3-Б класів. Вітаємо переможців! Бажаємо творчих успіхів.

На даний момент 21 гостей на сайті