Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

03.04.2018 в  1-А класі відбувся майстер-клас до Великодніх свят. Батьки познайомили дітей з традиціями українського народу. Учні виготовили тематичну аплікацію. Всі отримали позитивний настрій та гарні поробки.


Щиро вітаємо лауреата ІІ ступеня ІV International festival – contest of Art «Musical pearls» у номінації «струнні інструменти» Ярмош Владиславу, ученицю 3-А класу. Так тримати!


Школа пишається учнями 3-А класу Жицькою Ангеліною та Мартинюк Поліною. Діти у складі зразкового колективу «Ірбіс» на Чемпіонаті України по танцювальному  шоу  посіли І місце. Дякуємо їм та їх керівнику Садовській О.В.

Бажаємо успіхів!!!

Школа пишається учнем 9-І класу Чепурним Назаром, який взяв участь у  турнірі з гімнастики спортивної Ukrainian International Cup 2018 та здобув шість золотих, одну срібну та бронзову нагороди. У складі збірної команди України-2 посів третю сходинку, а в особистому заліку – перше місце. Дякуємо батькам та тренерам за виховання чемпіона та бажаємо перемог!

http://champion.cherkassy.ua/2018/04/02/cherkaskyj-gimnast-uspishno-vystupyv-na-mizhnarodnomu-turniri-ukraine-international-cup/


Великдень – це найбільше і найважливіше християнське свято, яке відзначають усі православні. Учні та батьки школи прийняли активну участь у міському фестивалі до Великодніх свят «Писанковий рай», в рамках якого виготовили чудові писанки. Вразила своєю красою писанка    учениці 4-А класу  Шиман Анни (  класовод Безвугляк В.В.), Лебідь Влади ( 4-І клас, класовод Ткаченко Л.І.), Хоменко Насті, Овчаренко Марії ( 3-А клас, класовод Бугаєнко Н.І.). Дякуємо всім учням та батькам за творчість і креатив!

Перелік об'єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

Докладніше: https://goo.gl/ac8m4E

28 березня освітяни міста взяли участь у ювілейній XXV виставці педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2018».  В експозиції виставки представлені роботи вчителів нашої школи, які атестуються: Друзенко А.В., Гордієнко Л.В., Тимченко Р.М. та вчителів, які працювали у міських творчих групах. Свій досвід роботи презентувала Сакало В.М. Виставка була оформлена вчителями обслуговуючої праці Борисенко Л.М., Пономар О.О., які представили  авторські та дитячі вишукані роботи з бісеру.


На даний момент 18 гостей на сайті