Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Артисти Черкаської обласної філармонії –бажані гості у навчальному закладі. 08 лютого 2018 року вони презентували виставу  «Зимові свята». Глядачі  насолоджувалися  колядками та щедрівками у виконанні Черкаського народного хору,  хореографічними композиціями , чудовим виконанням  творів  оркестром  народних  інструментів.


6 лютого 2018 року  в школі проводився конкурс «Юних математиків» для учнів 5 класів. Із 10 учасників конкурсу у нелегкій боротьбі отримали перемогу: Простибоженко Назар 5-І та Шевченко Андрій 5-А.


Реєстр боржників є в загальному доступі за посиланням (https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors). Щоб знайти в ньому    боржника, достатньо ввести прізвище та ім’я.

Більшість психологів сходяться на думці, що найбільш ефективним методом боротьби з поганою поведінкою є психотерапія, як індивідуальна, так і сімейна, за участю дитини

https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5133/


06 лютого 2018 року в Україні відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Наша школа також взяла участь у відзначенні цього дня. З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року учні школи долучились до безкоштовного  онлайн-уроку з курсу «Вступ до кібербезпеки». Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC. Також учні 5-10 класів взяли участь у веб-квестах з нагоди Дня безпечного Інтернету. Протягом тижня проведено виховні години на теми «Загрози в Інтернеті», «Ми за безпечний Інтернет».


07.02.2018 року в нашій школі розпочалася декада кафедри англійської мови. Всі заходи об’єднані темою « Euroclub. Unity in Diversity». Сьогодні учні 5-10 класів разом із вчителями Капустіною С.Д., Перевалою О.В., Швець Т.Г., Сакало В.М. представили прапори країн Євросоюзу.


06 лютого 2018 року відбулися міські інтелектуальні змагання  «Що? Де? Коли?», в яких  активну участь взяла команда учнів 8-Е класу  «Геліантус»


На даний момент 18 гостей на сайті