Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

23 жовтня в 4-А класі відбулася презентація проекту на тему: «Я хочу більше знати про свою країну Україну». Учні проводили дослідження, збирали географічні, історичні відомості, відшукували інформацію про державні та народні символи.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Нова українська школа

http://mon.gov.ua/Новини%202017/04/03/newschool-presentation-new-30-03-2017-(2).pdf

ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ОСВІТУ

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2145-19

 

20 жовтня у нашій школі відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ, в якому взяли участь 9 учнів з 9-І класу. За підсумками І етапу призові місця здобули: І місце – Білодон Володимир, Литвин Олександра, Сигидюк Марина; ІІ місце – Федоренко Аліна, Липський Сергій, Стройова Богдана, Поліханенко Ігор, Гунько Ірина; ІІІ місце – Гудков Владислав. 

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів на ІІ (міському) етапі олімпіади!

 

Голосуйте за всі громадські проекти для мікрорайну "Дніпровський". Шановні батьки надіємось на Вашу підтримку.

Проголосувати можна за посиланням

Адміністрація школи традиційного карате «Окінава» має честь повідомити Вам, що учені Вашого навчального закладу, наші спортсмени здобули нагороди на Кубку України з традиційного карате, який проходив 13-15 жовтня 2017 року у м. Кропивницький, а саме:

  1. Ківа Даніл (5-І клас) отримав золоту та срібну нагороди.
  2. Аннишенець Артем (4-І клас) здобув золоту нагороду.

Вітаємо колективи вчителів і тренерів з цими результатами і бажаємо натхнення і завзяття в процесі становлення наших підопічних як особистостей та їх всебічного розвитку.

З повагою, директор ШТК «Окінава» Решетняк Олександр Сергійович.

 

12 вересня 2017 року відбулися традиційні уроки патрульних для учнів 3-х класів. Діти познайомилися з роботою патрульних,  почули настанови щодо безпечної поведінки на дорогах , побачили справжню патрульну автівку і навіть отримали подарунки- цікаві брошури з правилами поведінки  на автошляхах.

 

12 жовтня 2017 року відбувся традиційний  благодійний ярмарок.

 

На даний момент 43 гостей на сайті