Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

19 квітня 2018 року відбувся міський фестиваль Дружин юних пожежних , гаслом якого став вислів рятувальників   «Запобігти, врятувати, зберегти!». Школу представляла команда учнів 7-Б класу «13 район». Позитивні емоції, дружня атмосфера та подяка за активну участь від Управління ДСНС України в Черкаській області-такий результат змагань.


квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи №30 відбувся навчальний теоретично-практичний  семінар для ройових команд «Джур». Нашу школу представляла ройова учениця 11-Б класу Путря Анна.Всі присутні ознайомилися з досвідом проведення різноманітних етапів Всеукраїнської національно-спортивної гри «Джура», переглянули виступи учнів школи №30.

12

В рамках тижня психологічної служби було проведено низку профілактичних та просвітницьких заходів. Учні стали учасниками цікавих загальношкільних акцій та отримали нову, корисну інформацію!

1. Загальношкільна акція «Подаруй гарний настрій» (для учнів школи)

2. Заняття з елементами тренінгу «Правила поведінки учнів» (для учнів початкової школи)

3. Корисна інформація від співробітників патрульної поліції «Відповідальність неповнолітніх»

4. Рефлексійна гра «Скринька непотрібних страхів» (для учнів та вчителів школи)

5. Заняття «Види ПАР та їх вплив на організм людини» (для учнів старшої школи)

6. Заняття з елементами тренінгу «Пізнай себе» (для учнів середньої школи)

На базі школи з 18 по 20 квітня 2018 за рахунок навчального часу проходили  навчально – польові збори з юнаками та дівчатами – учнями 11-Б класу відповідно до програми предмета „Захист Вітчизни”. Учні 19 квітня 2018 року  провели  навчальні стрільби з автомата Калашникова бойовими патронами на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України смт. Оршанець.

В рамках підготовки  до щорічної  Всеукраїнської військової спортивної гри «Джура» на базі  загальноосвітньої  школи  №2 відбувся навчальний семінар з медицини для учнів-учасників команд «Джур». По закінченню семінару учні 10-А класу Кладова Ольга, Вергуненко Владислав, Сугак Крістіна отримали сертифікати.

Протягом тижня в школі проходила підготовка до проведення Тижня охорони праці. Класні керівники разом із здобувачами освіти  працювали над проектами, проводили бесіди, підбирали  відеофільми, практично відпрацьовували шляхи евакуації  на випадок виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій. Через Net місто вчителі звернулися до батьків щодо опрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої долікарської допомоги.

У конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень. Перезавантаження» у старшій віковій категорії перемогу здобуває  учениця 7-І класу Іванна Ковальова, із відгуком на класичний твір Івана Франка «Захар Беркут». Авторка ролика уникла спецефектів, театралізацій, яскравих врізів із фотографіями, однак змогла-таки зачарувати професійних глядачів ясною, чіткою розповіддю, вмінням триматися в кадрі, аргументувати власну думку й, водночас, заражати інтересом до сюжету. https://goo.gl/RjB7uy

Від душі вітаємо переможницю ! Бажаємо  успіхів!

4 квітня для учнів 4-І класу було проведено  майстер-клас з виготовлення писанок та великодніх віночків.


На даний момент 29 гостей на сайті