Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

10.02.2018р. в рамках декади англійської мови учнями 5-10 класів та вчителями кафедри були представлені проектні роботи під назвою  « Тур по країнах Європи».

Сьогодні, 13 лютого, в нашій школі ранок був не зовсім звичайний, а  європейський. “ Hello, Hola, Hallo, Buon Giorno, Bonjour, Yasou”  - саме так діти у національних костюмах разом з вчителями Капустіною С.Д., Перевалою О.В., Швець Т.Г. та Сакало В.М. вітали учнів та вчителів.

То хто ж вони такі, Перші люди європейських країн? Дізнавалися і вивчали президентів країн, представлених у декаді кафедри англіської мови цього року, учні 5-10 класів зі своїми наставниками Капустіною С.Д., Перевалою О.В., Швець Т.Г. та Сакало В.М.


Для  зацікавлених. Детальніше ознайомитися з електронними версіями підручників за посиланням:

http://nus.org.ua/news/shkolam-daly-obraty-pidruchnyky-dlya-5-h-klasiv-spysok/

Часто батьки так люблять своїх дітей, що постійно прагнуть захищати їх, допомагати і робити все за них. На жаль, така гіперопіка робить дітей безпорадними перед дорослим життям

Докладніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5158/

Згідно листа Управління Держпраці у Черкаській області  07. 02.2018 року у школі була проведена виставка дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей». Активну участь у виставці малюнків прийняли учні 3-І класу. Конкурсні роботи були направлені до Управління Держпраці у Черкаській області, де будуть визначені переможці Конкурсу.


Якщо ви плануєте подорожувати країнами Європи, учні 5-10 класів з вчителями: Капустіною С.Д., Перевалою О.В, Швець Т.Г., Сакало В.М., підкажуть Вам яку валюту взяти з собою. Гарної Вам подорожі!


На даний момент 44 гостей на сайті