Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника . У цей день прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі.  За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

12 жовтня в школі пройшла виставка робіт учнів-художників.Свої роботи представили:

  • Заволокіна Євгенія -5-А клас;
  • Афріді Марина- 5-К клас;
  • Ісаєнко Юлія-6-Б клас;
  • Путря Анна- 6-б клас;
  • Ткаченко Євген -6-Б клас;
  • Руденко Олена- 8-К клас;
  • Собова Вікторія- 8-А клас;
  • Марченко Олена- 11-Е клас.

Роботи Дмитренко Тетяни (1-І клас) та Шаргородської Юлії(9-Б клас) були представлені на Всеукраїнських конкурсах.

Вже доброю традицією стало проводити в перший місяць осені свято краси, витонченості – виставку «Осінній вернісаж».Вражають своїм розмаїттям роботи учнів та батьків 1-4-х класів, милують око композиції букетів та овочів, створені учнями 5-9-х класів. Завжди романтичні та поетичні роботи учнів 10-11-х класів.

Запахла осінь в’ялим тютюном,
То яблуками, то тонким туманом,-
І свіжі айстри над піском рум’яним
Зоріють за зачиненим вікном.


Репортаж від «Студії 13»

У рамках проекту «Мовна реклама рідного міста», метою якого є зміцнення державного статусу української мови, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму у громадян був проведений шкільний конкурс за номінаціями: «Рекламний ролик», «Біг-борд» серед учнів школи. Презентацію підготувала Заінчковська Є. (10-Е). Відмічені біг-борди учнів 5-А, 6-Б, 9-Б,К, 11-Е класів.

15.09.12 Відбулися змагання з футболу між 5-ми класами. Перемогла команда 5-А класу з рахунком 4 : 2.

Студія 13 "Вибір професії"

http://connect.school13.ck.ua/p51471304/

Вітаємо учня 4-Б класу Галку Владислава, який відзначився своїми перемогами у спорті. Вже 2 роки поспіль Влад має певні досягнення. Два ІІІ місця з настільного тенісу та кросу, два ІІ місця з військово- спортивного багатоборства. А саме головне – п’ять разів став золотим призером в змаганнях з кікбоксингу з версії «WAKO», «перемігши своїх суперників в категоріях 25, 26 та 28кг. Змагання проходили в м. Знам’янка, Черкаси.

Бажаємо нових перемог.

Гетманець Анжеліка посіла ІІ місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області із спортивної гімнатисики, отримави І юнацький розряд.

Шемшур Володимир посів ІІ місце у міських змаганнях із спортивної гімнастики, отримавши  ІІІ дорослий розряд.

Вітаємо ученицю 11-Е класу Красюк Марину, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі "Пошуковий бум!" у номінації "Якісний пошук". Вчитель - Удовиченко А.В.
Вітаємо ученицю 11-Е класу Корж Олену, яка посіла ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки. Вчитель - Майоров Є.В.
Вітаємо Подзьолкіну Наталію – 11-І клас,  (історія України), посіла ІІ місце у ІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;
Вітаємо Краснощок Аліну – 11-Е клас,  (українська література),  посіла ІІІ місце  у ІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - вчитель Дядик Г.В.. Робота Аліни http://connect.school13.ck.ua/p47369427/
Вітаємо Кочережко Вікторію – 11-Е клас, (екологія), посіла ІІІ місце у ІІ-у (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - вчитель Сербіна Г.В.http://connect.school13.ck.ua/p14126103/

На даний момент 63 гостей на сайті