Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

З 19 по 23 лютого в нашій школі відбувається Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle», під час якої учні 3-11 класів виконують цікаві завдання на ерудицію та кмітливість з мови, літератури та культури. Бажаємо учасникам успіхів!


14 лютого –День  Святого Валентина –завжди з  нетерпінням чекає  молодь. Учні 8-х класів виготовили стильні  «валентинки», прикрашали школу,  учні 9-І  класу  проводили святкову пошту.


Про призупинення навчального

процесу у деяких класах школи

На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від 07.02.2018 протокол №3.

- п 1.2. Відповідно п.5 розділу ІV наказу МОЗ України №732, у разі відсутності 20% від загальної кількості учнів в окремих класах або в школі з причин захворювання на грип та ГРВІ, призупиняти освітній процес.

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально – виховний  процес у класах: 3-і, 4-б, 5-і, 7-б, 9-е, 11-б, 1-і, 3-б. З 14 лютого  2018 року  по 16 лютого 2018 року.        Відновити навчальний процес в цих класах з 19.02.2018 року.

2. Працівникам школи у період призупинення навчально-виховного процесу в зазначених класах школи з здобувачами освіти які не захворіли:

2.1. Проводити  навчання дистанційно, використовуючи матеріально-технічну базу, яку має школа. Класним керівникам звернутися з проханням до батьків допомогти в організації даної роботи. Учні отримають завдання через Net Місто Україна, консультації на платформі Adobbe Connect Pro. Робота розпочинається о 9-00. За адресами;

Школа І- ступеня:  http://connect.school13.ck.ua/primary/

Англійська  мова: http://connect.school13.ck.ua/english/

Гуманітарні науки: http://connect.school13.ck.ua/guman/

Природничі науки: http://connect.school13.ck.ua/nature/

2.2. Забезпечити безперебійну експлуатацію опалювальної системи в школі, підтримання необхідного температурного режиму.

2.3. Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів в школі.

2.4. Організувати за робочий час 2-3 разове  прибирання приміщень, підтримання санітарно – гігієнічного режиму в приміщеннях школи.

2.5. Перенести на інші терміни  проведення масових розважальних та спортивно – масових заходів для здобувачів освіти шкільного віку.

2.6. На період призупинення занять у школі педагогічним працівникам здійснювати обчислення заробітної плати відповідно до статті 113 КЗпП України, п.77. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти, затвердженої наказом Міністерством освіти України від 15.04.1993 №102 (зі змінами).

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                      В.В. Добровольський

На допомогу вчителю

http://nus.org.ua/library/

http://nus.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/poradnik-vchiteljam.pdf

У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В.


10 лютого 2018 року у гімназії  № 9 проходив міський конкурс «Юний математик». Учень 5-А класу Шевченко Андрій посів ІІІ місце. Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів! Вчитель: Орел  В.В.


8 лютого в 7-Е класі відбулася виховна година «Світ моїх захоплень» у формі інтерв’ю, під час якої учні познайомились  з роботами однокласниць  Моргун Катерини,  Єрмалаєвої Вікторії та  Анічіної Маргарити у галузі мистецтв (образотворчого мистецтва  та музики), дізнались про їхні творчі досягнення та успіхи, почули «живу»гру на фортепіано. Спілкування відбулося у дружній та теплій атмосфері.


Учні 8 І класу: Балюта Влад, Бухал Юлія, Радченко Ліза, Швець Вєра разом з вчителем англійської мови Швець Т.Г. приймають участь у конкурсі відеороликів

Five Fascinating Places of My City

Незабаром наша робота буде розмішена на просторах каналу Youtube, де переможцем буде команда, що набере найбільшу кількість  «лайків». Ми дуже просимо підтримати нашу творчу групу!

Слідкуйте за додатковою інформацією)

На даний момент 48 гостей на сайті