Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

16 травня в 5-А класі відбулося родинне свято «Мамо,сонечко моє». Учні читали вірші, співали пісні, інсценізували легенди. Присутні мами були розчулені побаченим.

Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance».

Бажаємо успіхів!!!Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!!


Замовлення підручників  для 1-го класу

докладніше:  https://goo.gl/qEaUjQ

Передбачаються вакансії вчителів: інформатики,  математики,  вихователь ГПД. Звертатися до директора школи.

26 учнів нашої школи в лютому брали участь у Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle». 17 учнів нагороджені дипломами та подарунками, 9 учнів отримали сертифікати учасника. Бажаємо подальших успіхів!


Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємося, що це тільки перша маленька сходинка на майбутньому переможному життєвому шляху! Вітаємо!!!

Докладніше: http://ck-oda.gov.ua/vy-nove-pokolinnya-ukrajintsiv-ochilnyk-oblasti-vruchyv-vidznaky-shkolyaram/


Щиро вітаємо ученицю 9-І класу Литвин Олександру, яка отримала бронзовий сертифікат  у ІІ (міському) інтернет-конкурсі з астрономії «Астроквест-2018». Бажаємо успіхів! Вчитель: Сухіна О.М.

На даний момент 24 гостей на сайті