Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІ місце у міському конкурсі декламування творів зарубіжної  літератури "Літературний ювілей". Вчитель: Харченко О.І. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 3-І класу Пономаренко Марію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі «Юні знавці природи». Вчитель: Кітляр О.І. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Творчий колектив учасників конкурсу  учнів 8-І класу у складі: Балюти Владислава, Бухал Юлії, Радченко Єлизавети, Швець Віри відмічено сертифікатами Черкаського міського методичного кабінету установ освіти за активну учать у міському конкурсі відеороликів з теми “Five Fascinating Places of My City”. Вчитель: Швець Т.Г. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

З нагоди Дня землі учні3-4-х класів намалювали малюнки на асфальті «Земля-мій рідний дім»

В рамках міського фестивалю «STEM – освіта як тренд», що проходив на базі гімназії №9, здобувачі освіти 3 – І класу відвідали цікаві майстер – класи, лабораторію «Наука навколо нас», переглянули виставку малюнків «Чарівний світ талаша».

У перших класах відбулося свято  Прощання з Букварем! Першокласники перегорнули останню сторінку Букваря. Вони закінчили знайомитися з літерами і відсвяткували свою першу перемогу у країні Знань.

Є святкових днів багато

На листках календаря.

А між ними й наше свято –

Вшанування Букваря.

Щиро вітаємо винуватців свята і бажаємо подальших успіхів у Країні Знань!


10 квітня 2018 року учні 7 - б та 8 - б класу     здійснили екскурсію до управління патрульної поліції м. Черкаси. Співробітники управління гостинно зустріли школярів та познайомили з специфікою своєї роботи. Всім сподобалося.


11 квітня 2018 року в рамках міського щорічного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» відбувся огляд шкільних колективів . Свої досягнення презентували вокальний ансамбль «Гармонія» , солісти –вокалісти Жуковська Крістіна, Швець Вєра  (керівник Скляр В.М.) та зразковий хореографічний колектив «Ірбіс»  керівник  Садовська О.В.) Всі присутні були зачаровані чудовими виступами наших колективів!

На даний момент 39 гостей на сайті