Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

19 жовтня відбулася олімпіада з математики у якій  брали  участь учні 5‑11 класів. Вітаємо переможців шкільної олімпіади з математики 2017 року!

                                   Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

    Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

    Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Школа пишається учнем 3-А класу Юр’євим  Павлом, який виборов ІІІ місце у змаганнях з акватлону серед юнаків. Успіхів!!!

 

1 листопада Черкаська міська гімназія № 1 гостинно відчинила двері для зустрічі шкільних педагогів на регіональній (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю" у форматі афілійованого міні-EdCamp CHERKASSY. Зліт "білих ворон" запам'ятався емоційними зустрічами, корисними виступами, цікавими фотосесіями та іншими захоплюючими моментами. "Броунівський рух" створювали експерти та експертки, спікери та координатори, вчителі та фасілітатори, психологи та волонтери. Кожний і кожна за вільною ініціативою та власною незалежністю могли стати спікером учительської паралелі. Спільнота відповідального вчительства будує НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!!!

В рамках акції "Випускник-2018" фахівці Черкаського міського центру зайнятості спільно із патрульною поліцією провели захід "Ярмарок професій". Під час заходу представник центру зайнятості Юлія Симошенко ознайомила учнів  із проблемами та перспективами зайнятості молоді на ринку праці, професіями майбутнього,  формулою вибору професії. Інспектори патрульної поліції Анна Найчук і Юлія Сліпченко провели лекційно-профорієнтаційну бесіду  у вигляді  ділової гри "Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ"

 

Юрєва Вероніка (3-А клас) нагороджена дипломом за активну участь у XX  Всеукраїнському шаховому фестивалі  «Подільська осінь»  (м.Камянець-Подільський»). Диполомом І ступеня нагороджуються учениці 3- А класу Пономаренко Аліна, Жицкая Ангеліна за участь у Всеукраїнському фестивалі з сучасної хореографії «Танцюючий листопад»( керівник Садовська О.В.).

 

Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги!

https://1plus1.ua/golosdity/video/kristina-zhukovska-golos-moyih-predkiv-zcilyuvav-lyudey

27 жовтня учні 4-І класу провели інтерактивно-рольову гру на тему: «Треба знати, як здоровим стати». Діти розповідали вірші, прислів’я, співали пісні про здоров’я.  Дуже сподобалася всім електронна вікторина Quizziz «Десять правил здоров’я», яка переконала всіх присутніх у необхідності вести здоровий спосіб життя.

Вже багато років поспіль наш навчальний заклад  співпрацює  із ВПТУ №21. 27 жовтня 2017 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9,11-х класів, під час якого школярі не тільки познайомилися із робітничими професіями, а й переглянули чудовий  концерт, створений силами студентів та викладачів ВПТУ №21  

 

На даний момент 10 гостей на сайті