Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

11 жовтня працівники філіалу №7 провели для учнів 10-І класу виховний захід «Шляхами козацької слави»

16 жовтня  2013 року відбулися шкільні змагання з шахів. Взяли участь:
Шемшур Володимир-5-А клас;
Гудков Влад, Задорожній Едуард-5-і клас;
Зінченко Артем, Кладова Ольга-6-а клас;
Подольський Єлісей, Лисенко Жанна-7-а клас;
Шевченко Влад, Добридень Валерія-8-а клас;
Олексієнко Володимир-8-к клас;
Кириченко Артур,Турчак Антон -8-Б клас;
Туркін Костя, Сазонов Микола-7-к клас;
Старова Наталія, Прохоренко Олександр-10-І клас.
Кращими стали:
Лисенко Жанна-7-а клас, Шевченко Владислав-8-а клас.
Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спорті!

Команда спеціалізованої школи №13 виборола І місце у міському легкоатлетичному кросі за Програмою Спартакіади школярів м.Черкаси.
Вітаємо
Карбівничого Вадима(11-Е клас)-ІІІ місце на дистанції 1500м,
Солдунову Поліну (11-І клас) –ІІІ місце на дистанції 100 м,
Педченка Ігоря (9-А клас)-ІІ місце на дистанції 1000м та
Леонську Аліну(9-К клас), яка здобула перемогу у міських змаганнях з бігу на  дистанції 500м.

Вітаємо Короткову Тетяну, ученицю 11-Е класу, з перемогою - ІІІ місце, у міському турі конкурсу творчих есе "Образ Шевченка на карті Черкащини". Вчитель: Гордієнко Л.В. Творчості і натхнення Вам у роботі!

У жовтні відбудеться обласний конкурс  учнівської творчості «Творчість Т.Г.Шевченка - очима дітей».
Дмитренко Тетяна (11-І клас),
Шаргородська Юлія (10-І клас),
Лисенко Анастасія (7-А клас),
Афріді Маріна (6-К клас)
надали свої творчі роботи для участі у конкурсі в номінаціях «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво».

На запрошення відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації адміністрація школи брала участь у семінарі-практикумі заступників директорів із навчально-виховної роботи з проблеми «Нові форми методичної роботи – засіб для підвищення професійної майстерності педагогічних працівників у сучасній школі» з метою обміну досвідом 09.10.2013 року.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.
Роботи майстрів пензля будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.
Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика - невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства.
Дбайливо зберігаючи і розвиваючи традиції самобутньої національної художньої школи,учні-художники представили свої роботи, які викликали багато позитивних емоцій у школярів.
Дякуємо
Резніченко Ірині(11-Е клас),
Шаргородській Юліїї,
Тищенко Наталії (10-І клас),
Собовій Вікторії(9-а клас),
Шопяк Вікторії(8-К клас),
Положій Альоні(6-а клас),
Лисенко Анастасії(7-а клас),
Шутковій Інні(7-к клас)

за представлені роботи та організацію виставки.

8 жовтня 2013 року відбулися вибори на пост Президента школи. У голосуванні взяли участь145 учнів 7-х-11-х класів. Перемогу отримала Короткова Тетяна, Мошой Ірина- на другому місці. Бажаємо дівчатам плідної та результативної роботи у складі учнівського Парламента.

На даний момент 71 гостей на сайті