Оголошення:
"Уже чотири "золота" і одна "бронза" – українська команда на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх має чим похвалитися і впевнено тримається у першій десятці медального заліку. Назар Чепурний, І... 02 жовтня 2018 року шляхом голосування з кількістю голосів 259 проти 75 голосів за Бухал Юлію (9-І клас)  новим Президентом школи стала Ковальова Іванна. Вітаємо! Бажаємо творчих здобутків, здійс... Школа пишається ученицями 4-А класу Мартинюк Поліною та Жицькою Ангеліною . Діти є переможцями міжнародного конкурсу-фестивалю «Золотий Олімп Карпат». Дякуємо керівнику Садовській О.В. Бажаємо ус... 15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста відбувся фото- квест серед учнів навчальних закладів міста «Знай рідне місто краще». Учні повинні за описом знайти пам’ятку культури та сфотографуватися на... 20.09.2018 року о 18-00 в актовій залі школи батьківська конференція, по питанню "Робота нової Української школи" НУШ. Ранкова зустріч у 1- А класі. 03 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Замість традиційної лінійки, для першокласників та їх батьків були проведені цікаві квести. Батьки пройшли тестування  на комп’ютера... Шановні учні, батьки, учителі!  Адміністрація школи щиро  вітає усіх  із початком навчального року. Бажаємо  міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, ... З 29 травня в нашій школі працює літній мовний табір, який відвідують учні 5-6 класів. На дітей чекає не тільки вивчення англійської мови, а й цікаві ігри, проекти, розваги та відпочинок. Буде ве... Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д...

05.05.2017 року в школі пройшов День Цивільного захисту та об’єктового тренування. В ході проведення Дня ЦЗ використовувалась шкільна телестудія та локальна мережа для демонстрації презентації до Дня ЦЗ, пізнавальних фільмів «Пожежа у школі», «Як врятувати себе». Були  проведені показові уроки , практичні заняття,  де учні продемонстрували свої вміння надавати першу невідкладну  допомогу потерпілим, спортивна естафета з елементами виконання дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях, підготовлені виставки  засобів індивідуального захисту, малюнків.  На завершення Дня Цивільного захисту була проведена евакуація за 2,5 хвилини  та учнями 10 –11-х  класів було проведено об’єктове тренування, на якому вони продемонстрували свої вміння надавати допомогу потерпілим, транспортувати їх в безпечне місце, діяти під час пожежі, користуватись засобами індивідуального захисту.

  

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло  72  роки, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир: довгожданний, вистражданий, оплачений найвищою ціною – ціною  людського життя. З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначної ролі у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, учні 8-Е класу напередодні свята Дня Перемоги  привітали ветеранів мікрорайону : Романова Миколу Степановича, Зарву  Анатолія Федоровича, Вороніна Олексія Єгоровича.  Пам’ятайте про це ,  бережіть  мир, як запоруку  нашого  щастя  і благополуччя . 

 З  Днем Перемоги !

   

Щиро вітаємо учня  9-А класу Джеріхова Івана,  який  отримав  ІІІ місце в міському конкурсі учнівських творів, присвячених 72-й річниці Перемоги. Вчитель: Поволоцька І.М. Бажаємо успіхів!

27 квітня 2017 року відбувся традиційний Благодійний  ярмарок. Смачна випічка, цукерки, улюблене печиво створили атмосферу святкового весняного Першотравневого настрою.

 

Наша школа  постійно співпрацює з навчальними закладами міста з метою отримання учнями професії та подальшого працевлаштування. Це прекрасно, коли випускники школи приходять до цьогорічних випускників і розповідають їм про  свої навчальні заклади, умови вступу. 27 квітня 2017 року до нас завітали курсанти Черкаського Пожежного інституту ім.Героїв Чорнобиля , які розповіли учням про професію рятувальника.

 

28.04.2017 року у школі було проведено навчання з питань протипожежної безпеки . Учасники навчання: адміністрація школи, формування цивільного захисту та учасники навчально-виховного процесу. У наслідок короткого замикання стався вибух та подальше загорання в кабінеті №103. Особовий склад ланки пожежогасіння приступає до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.  В результаті вибуху та виникнення пожежі постраждалі дві особи (отруєння чадним газом, перелом ноги). Медична ланка надає першу медичну допомогу. За рішенням начальника цивільного захисту школи проводиться евакуація з розташування школи персоналу та учасників навчально-виховного процесу. За 3 хвилини всі були евакуйовані на небезпечне місце (стадіон школи), де були підведені підсумки навчання з питань пожежної безпеки.

  

 З 24.04.2017р. по 28.04.2017 року в школі проходив Тиждень охорони праці. Були проведені інструктажі, виховні години, відкриті уроки з безпеки життєдіяльності, конкурси малюнків та плакатів під гаслом: «Охорона праці очима дітей», спецвипуски презентацій, демонстрація відеоматеріалів, навчальних фільмів  присвячених Тижню охорони праці, безпеки життєдіяльності.

 

 Шановні батьки та учні!

Ми раді запросити вас на освітню конференцію «Стипендіальні програми світу» .В рамках заходу ми представимо стипендіальні програми кращих університетів світу. Та познайомимо вас з умовами отримання стипендій та критеріями відбору студентів. Ми допоможемо Вам створити детальний план по досягненню успіху , з можливістю отримання стипендій та грантів.  Ми підтримаємо вас на кожному з етапів реалізації плану. Визначимо зону відповідальності вашої дитини , та її академічні завдання. На конференції будуть представлені стипендіальні програми в країнах : США, Канада, Австралія, Великобританія, Польща, Чехія, Німеччина та інші. Захід буде проходити за адресою: вул. Благовісна 170, будинок культури ім.Кулика, 10 травня 2017 року, початок о 18.00.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Для участі реєструйся прямо зараз на нашому офіційному сайті: http://iceainternational.com/ , або заповнюй реєстраційну форму у вчителя-координатора школи. Реєстраційну форму надіслати за електронною адресою: director@icea.com.ua
В повідомленні вказати тему: фестиваль «Від свідомої освіти до свідомого життя».
Контактні телефони:  +38 (0472) 560-230, 560-240;  +38 (067) 472-472-3;   +38 (073) 472-472-3; +38 (050) 472-472-3.

 З повагою,

Керівник громадської організації

«Свідома освіта»                                                                           Кобець І.В.

На даний момент 6 гостей на сайті