Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Генеральний продюсер Дем"яненко Андрій.

http://connect.school13.ck.ua/p47915681/

Новорічне шоу Дід Мороз шукає таланти!

Як це буде.............

 

http://connect.school13.ck.ua/p47135603/

 

Відео вітання дівчат школи з нагоди Дня Української Армії!

 

http://connect.school13.ck.ua/p37814671/

 

За рішення міської міжпарламентської асамблеї було організовано та проведено чемпіонат м. Черкаси з міні – футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, який тривав з 05 – 27.11.2012р. Змагання проходили на базі  ФОК (вул. Ярославська, 5).  Збірна команда нашої школи в складі: Очеретного Олександра – капітан, Новіцького  Дмитра, Костилєва Владислава, Солодкого Артема , Карбівничого Вадима, Педченко Ігоря, Остренка Валерія здобули перемогу і посіла почесне ІІІ місце! Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог та золотих медалей!

16 листопада 2012 року в актовій залі школи учні змогли «пройтися» мандрівною стежкою відомого філософа Г.Сковороди «Світ ловив мене, та не впіймав». Дійство було підготовлене учнями та вчителями української мови та літератури.

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника . У цей день прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі.  За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, несучи їм свої ідеї.

12 жовтня в школі пройшла виставка робіт учнів-художників.Свої роботи представили:

  • Заволокіна Євгенія -5-А клас;
  • Афріді Марина- 5-К клас;
  • Ісаєнко Юлія-6-Б клас;
  • Путря Анна- 6-б клас;
  • Ткаченко Євген -6-Б клас;
  • Руденко Олена- 8-К клас;
  • Собова Вікторія- 8-А клас;
  • Марченко Олена- 11-Е клас.

Роботи Дмитренко Тетяни (1-І клас) та Шаргородської Юлії(9-Б клас) були представлені на Всеукраїнських конкурсах.

Вже доброю традицією стало проводити в перший місяць осені свято краси, витонченості – виставку «Осінній вернісаж».Вражають своїм розмаїттям роботи учнів та батьків 1-4-х класів, милують око композиції букетів та овочів, створені учнями 5-9-х класів. Завжди романтичні та поетичні роботи учнів 10-11-х класів.

Запахла осінь в’ялим тютюном,
То яблуками, то тонким туманом,-
І свіжі айстри над піском рум’яним
Зоріють за зачиненим вікном.


Репортаж від «Студії 13»

У рамках проекту «Мовна реклама рідного міста», метою якого є зміцнення державного статусу української мови, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму у громадян був проведений шкільний конкурс за номінаціями: «Рекламний ролик», «Біг-борд» серед учнів школи. Презентацію підготувала Заінчковська Є. (10-Е). Відмічені біг-борди учнів 5-А, 6-Б, 9-Б,К, 11-Е класів.

На даний момент 66 гостей на сайті