Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Ваша дитина останнім часом стала неспокійною й метушливою? Гарний настрій у неї з'являється тільки тоді, коли вона тримає в руках мобільний телефон або планшет? Вона не може зосередитися, а її успішність у школі падає? Якщо ви відповіли позитивно хоча б на одне з цих питань – вірогідно, у вашої дитини є мобільна залежність.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/psychology/3681/

Багато дітей сьогодні живуть життям прав – їхні домашні обов'язки не позначені й, відповідно, про їх виконання не питають. Здебільшого це відбувається тому, що батькам іноді набагато легше зробити роботу самим, особливо тоді, коли вони хочуть зробити її правильно (тобто так, як уважають за потрібне). Батьки втомлюються від умовлянь, вимог і погроз. І, замість того щоб учити дітей відповідальності, вони миряться навіть з половинчастими зусиллями, задовольняючись тим, що їхні малюки принаймні хоч щось роблять. Ось і виходить, що навіть якщо в дітей украй мало домашніх обов'язків, вони можуть скаржитися, що знаходяться мало не в рабстві в порівнянні з безтурботним життям своїх друзів.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/2111/

Останнім часом у засобах масово інформації все частіше говорять про сексуальні домагання, різні форми насильства тощо. У соцмережах люди діляться історіями подібного пережитого досвіду під хештегом #яНеБоюсяСказати. І це тільки підкреслює масштаб проблеми, яка, у першу чергу, ставить під загрозу безпеку дітей. Отже, 10 способів, які допоможуть дитині подбати про свою фізичну безпеку та будуть корисні як для дівчаток, так і для хлопчиків.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5222/

В. Сухомлинський писав: « Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити». 21 лютого Міжнародний день рідної мови. Учні школи активно взяли участь у флешмобі «Мовна мозаїка»,  переглянули відеоролики «Цікаві факти про українську мову».


Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21       лютого, починаючи з 2000 року. Про    «підтримку мовного та культурного        різноманіття та багатомовності» було    оголошено на ХХХ сесії Генеральної      конференції ЮНЕСКО, що проходила    26 жовтня — 17 листопада 1999 року    в  Парижі.

6 лютого серед учнів початкової школи було проведено конкурс "Юний математик".  Перемогу у конкурсі здобув учень 4-І класу Ткач Станіслав. Друге місце  отримав учень 4-І  класу Думчиков В'ячеслав, третє місце - учень 4-А класу Боздуган Данило. Вітаємо переможців!


«Небесною сотнею» називають українців, які загинули у Києві на Майдані під час масових акцій протесту пртягом зими 2013-2014 років. Учасники Пошукового гуртка підготували і  провели виховну годину «Герої не вмирають»  для учнів початкової школи. Не забувайте згадати у ваших молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Вони згасли як зорі, але повинні житти в нашій пам’яті!


16 лютого учні 6-І класу побували на екскурсії у ПриватБанку. У формі квесту проходило знайомство із роботою банку, учні дізналися які відділи існують у банку, як працюють банкомати та приватбокси, які можливості мають клієнти банку, як користуватися банківськими картками та як можна заощадити кошти. По закінченню екскурсії кожен учень отримав сертифікат про участь у квесті та можливість запросити своїх друзів залучитися до цікавого сучасного виду дозвілля у формі квесту.


На даний момент 24 гостей на сайті