Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

25.04.2018 соціальний педагог Куриленко Т.О. відвідала семінар «Застосування Прикладного Аналiзу Поведiнки у роботi з дiтьми з порушеннями розвитку. Практичнi аспекти»

Керівник ГО «Центр АВА-терапii»,  практикуючий аbа-терапiст, корекцiйний педагог, аспiрантка Iнституту психологiї iм.С.Г. Костюка НАПН України Олена Цимбаленко під час свого виступу торкнулася речей, які мало обговорюються, замовчуються, словом, вважаються дещо табуйованими. Загалом спікер семінару розповідала про питання, на яких добре знається, які особисто випробувала на практиці та успішно застосовує в роботі.

https://chdtu.edu.ua/news/item/9911-u-chdtu-vidbuvsia-seminar-zastosuvannia-prykladnoho-analizu-povedinky-u-roboti-z-ditmy-z-porushenniamy-rozvytku-praktychni-aspekty?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб евакуйовані оперативно.

З 23 по 27 квітня у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №13 проходить Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності. Вчителями школи проведені відкриті уроки з предмета «Основи здоров’я», тематичні бесіди з питань безпечної життєдіяльності та попередження травматизму. Цікавим був конкурс творчих проектів з таких тем: «Екологічна безпека», «Пожежна безпека»,  «Поведінка в небезпечних ситуаціях». Учні школи взяли участь у тематичній виставці  малюнків та плакатів «Охорона праці очима дітей». Також було організовано демонстрацію відеоматеріалів, навчальних фільмів, спецвипуски презентацій, присвячених Тижню охорони праці та безпеки життєдіяльності.

32  роки  тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Ця страшна  дата навіки залишиться у душах і серцях  мільйонів українців. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

26 квітня 2018 року відбувся мітинг –реквієм в пам'ять тих , хто ціною власного життя зупинив мирний атом, хто   виконав  свій обов’язок і захистив  людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Чи знаєш ти, дитино,

Чи знаєш взагалі,

Що сталось в ті роки,

Коли хмарини з пилу

Закрили всі зірки?

Про ніч, ту, що навіки

Змінила нас усіх,

Про всі ті болі й крики,

Через фатальний збіг.

Про тих, хто йшов до пекла,

Рятуючи живих.

Про тих героїв славних,

Що полягли в ЧАЕС.25 квітня 2018 року на базі загальноосвітньої школи №30 відбувся міський етап дитячо- -юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Нашу школу представляла команда  «Сокіл» із числа учнів 10-11-х класів ( ройова Путря Анна). Учні змагалися  у різноманітних етапах: «Впоряд», «Відун», «Рятівник» та «Стрільба». Дякуємо учителю Мелецькому В.М. за належну підготовку команди , а учням-за гарний виступ. Бажаємо подальших перемог та творчих здобутків!

Під таким гаслом проходять уроки з предмету технології ( учитель Борисенко Л.М.). Так, 26  квітня 2018 року дівчата 5-І класу виготовили цікавий проект «Летючий змій» . Отже,  буде  чудова нагода зустрітися з друзями на вихідних та запустити гарних кольорових  зміїв.

18 квітня 2018 року в ЗОШ № 26 відбувся міський конкурс із зарубіжної літератури "Літературний ювілей". Щиро вітаємо Відяпіну Софію,  ученицю 7-Б класу  яка взяла участь у конкурсі  в номінації літературна презентація та посіла ІІ місце. Так тримати!

20 квітня 2018 року 10-А клас відвідав другий Черкаський книжковий фестиваль «Маестро»,  який був представлений продукцією 60 видавництв України. Учні побували на різних локаціях,  поспілкувалися з письменниками, придбали цікаві книжки. Враження від заходу – позитивні та незабутні.


Протокол педагогічної ради щодо вибору проектів підручників.

Докладніше:  https://goo.gl/XPnM3w

На даний момент 41 гостей на сайті