Оголошення:
Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими д... Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-к... Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance». Бажаємо успіхів!!! Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!! Школа пишається ученицею 11-Б класу Довгань Тетяною,яка   отримала відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» за  найкраще, серед однолітків, опанування військово-патріотичною підготовкою. Сподіваємос... ДЕТАЛІЗОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ Докладніше: https://www.facebook.com/ogp.ck/?hc_ref=ARQui_noZYTe6jvsmvRnLdtIdYxYaRpCkdRW97nREvH9_S87oywSxiiOTpB_LNogg0M Мікрорайон... Міський конкурс відеороликів  «Найвизначніші місця нашого рідного міста» 05 травня 2018 року відбувся міський конкурс відеороликів «Найвизначніші місця нашого рідного міста». Учні 7-І класу Богда... Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займа... 27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!» 27 квітня 2018 року в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці   об 11.40 хв була проведена навчальна  евакуація. Учні у кількості 547 осіб та вчителі у кількості 39 осіб ...

10 травня 2018 року учні 9-І відвідали бібліотеку-філію №7 де з ними  було проведено бесіду на тему «Протидія болінгу». Участь в заході прийняла інспектор зв’язків з громадскістю Управління патрульної  поліції в Черкаській області Вікторія Коваленко, яка розповіла дітям про різні види протиправної поведінки. Учні поспілкувалися з інспектором та змогли отримати відповіді на питання, пов’язані із захистом прав та роз’яснення правових аспектів життєвих ситуацій.

Нарешті дочекалися результатів міжнародного конкурсу юних любителів природознавства. У змаганнях взяли участь 17 учнів нашої школи та отримали такі результати: дипломи І-ІІІ ступеня , грамоти та пам’ятні призи: ручки, блокноти, зошити, закладки для книг. Бажаємо успіхів в наступних конкурсах!


Щойно повернувся з Марокко учень нашої школи Чепурний Назар. Назар представляв Україну на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді серед школярів віком 14-17 років. Нагадаю, що з дитинства хлопець займається спортивною гімнастикою. Назар є неодноразовим призером міжнародних змагань. І цей раз не виключення. Наш учень здобув 2 місце у багатоборстві, 3 у вправах на кільцях та 1 на поперечені. «Про що ти мрієш?», -  запитала я Назара. – « Стати першим на Олімпійських іграх» . Ми всі тобі цього бажаємо!!!!!


2 травня 2018 року в Черкаському науково-дослідницькому експертно-криміналістичному центрі МВС України  з учнями 10-А класу було проведено змістовну екскурсію. Провідний фахівець з наукової роботи відділу забезпечення діяльності Центру Сидоренко Л.О. ознайомив учнів з особливостями роботи Експертної служби. Судові експерти відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів розповіли про методи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, які вилучаються на території Черкаської області. Учням показали колекцію вогнепальної зброї, яку вилучено з незаконного обігу, а також роз'яснили правові аспекти володіння та наслідки необережного поводження з нею. Школярі задоволені екскурсією, за яку подякували працівникам центру.

З метою вдосконалення знань про відомого українського поета, художника, музиканта Тараса Шевченка та його родину, учні 3-Б,  3-І  та 2 –А класів разом зі своїми класними керівниками та батьками відвідали селища Шевченкове та Моринці

Учні 11-Б класу на уроці хімії  провели майстер-клас з миловаріння.  Дітям дуже сподобалося, адже вони відчули себе справжніми майстрами з виготовлення мила.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Символом Дня пам’яті і примирення в Україні став червоний мак

27 квітня 2018 року команда учнів 7-Б класу  «13 меридіан» провели для учнів початкової школи уроки з  протипожежної безпеки « Правила безпечні -для кожного в житті доречні!»

На даний момент 34 гостей на сайті