Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

“Five Most Fascinating Places of my City”

Шановні учні, вчителі та батьки, як вже повідомлялось раніше, наша школа є учасником конкурсу відеороликів з англійської мови. З 23 лютого по 02 березня 2018 року відбуватиметься визначення альтернативного переможця в конкурсі відеороликів (наказ Черкаського міського методичного кабінету установ освіти від 18.12.2017 №182 «Про проведення міського конкурсу відеороликів “Five Fascinating Places of мy City”») Голосування відбуватиметься за посиланням https://sites.google.com/view/5places.Щоб мати змогу проголосувати увійдіть (авторизуйтесь) в мережі Google (Gmail) під власним обліковим записом. Голосувати дозволяється лише один раз!!! Підтримайте,будь ласка, нашу команду!

Докладніше:https://goo.gl/NJxJuS

https://www.youtube.com/watch?v=hbgaL7hhS8U&feature=youtu.be

Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію, які взяли участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Не жартуй з вогнем» на протипожежну та техногенну тематику та отримали Грамоти за перемогу в обласному етапі конкурсу. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях  напрямок: «Волонтери ХХІ століття» та Гончар О.В. за підготовку переможця конкурсу. Роботу учениці направлено на обласний етап конкурсу. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

Учні 4-І та 3-Б класу здійснили екскурсію на черкаський завод безалкогольних напоїв «Бон Буассон». Діти дізналися про виробництво  газованої води, питної столової води, побачили повний робочий цикл заводу, починаючи від підготовки і закінчуючи виходом готового продукту.  Отримали інформацію про те, яку роботу доводиться виконувати виробникам тари, вуглекислого газу, фільтрів, цукру, співробітникам автотранспорту та багатьом іншим працівникам, перш ніж пляшка напою опиниться на полиці магазину. Після закінчення екскурсії працівники заводу запросили дітей на дегустацію продукції. Всі учні отримали подарунки та позитивні емоції!


22 лютого учні 4-І класу під керівництвом вчителя англійської мови Тимченко Р.М. показали свою акторську майстерність та свій талант у казковій виставі «Аліса в Країні чудес».


22 лютого в 7-Е класі відбулася виховна година  «Долаємо спортивні Олімпи та зростаємо творчо» у формі інтерв’ю, під час якої учні познайомились  з грамотами та нагородами однокласників  Бабенка Максима,  Царенка Івана у спорті, дізнались про їхні досягнення та успіхи, та познайомились із творчим захопленням Плотнікова Глєба, почули «живу»гру на гітарі. Спілкування відбулося у дружній та теплій атмосфері.


Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу та бажаємо творчих успіхів!

21.02.2018 року учні 9-І класу відвідали профорієнтаційний захід, який відбувся на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище імені Г.Ф.Короленка». Майстри закладу розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги цікавих професій: «Кравець», «Ткач», «Перукар», «Флорист» та інші.


На даний момент 50 гостей на сайті