Оголошення:
З впевненістю і гордістю можемо сказати, що наш учнівський та вчительський колектив - це родина, яка піклується про затишок у своїй оселі. 30.08.2015 року дружно впорядковували рекреації та кабін... Випускний вечір… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі. Ми пишаємося золотими медалістками: Шаргородською Юлією, Масич Оксаною, срібною медалісткою Ткаченко ... Останній дзвоник - хвилююча і важлива подія для всіх школярів, це  день  підбиття підсумків і планування майбутнього. Та найбільш хвилюючим це свято є для 27 випускників, бо саме  вони прощаютьс... З метою здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій та навчання дітей вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту в школі проводиться «День цивільної оборони».... 30 квітня на Соборній площі мешканці міста влаштували грандіозний і багатолюдний флешмоб “Пліч-о-пліч”, учасники якого одночасно віджалися 25 разів за єдину Україну. Постановник флешмобу – відоми... У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних...

Учні школи із задоволенням відвідують Пожежну частину №1, де проходять цікаві і корисні практичні заняття щодо протипожежної безпеки учнів.

29 вересня 2015 року школа ожила в сяйві квітів- пройшла традиційна виставка «Осінній вернісаж», яку в цьому році учнівський та педагогічний колектив школи присвятив реалізації завдань національно- патріотичного виховання. В квіткових та овочевих композиціях ожили  герої українських народних казок, створені руками учнів  та батьків початкової школи: «Ходить гарбуз по городу», «Попелюшка», «Рукавичка», «Колобок»,  «Осіння казка»,  «За мотивами українських народних казок» . Учнівські колективи середньої та старшої школи відобразили сторінки історії українського козацтва, становлення державотворення: «Наша квітуча Україна»(6-І клас), «Українському роду нема переводу» (6-б клас), «Славний запорожець», «За мир в Україні» (9-б клас), «Квіти України» (8-І клас). Колектив 11-І класу створив проект –презентацію  «Квіти нашого подвір’я». Журналісти- початківці  «Студії-13»  підготували відео репортаж «Осінній вернісаж».

23 вересня 2015 року команда учнів 9-І та 9-Б класів достойно представила школу на загальноміському заході «Козацькі розваги». Учні змагалися на швидкість, спритність, гнучкість.

До Дня партизанської Слави Пошуковий загін школи під керівництвом Харченко Олени Іванівни підготував та провів цікаві та змістовні екскурсії  в музейній кімнаті Бойової Слави партизанів та підпільників Черкаського району. Учні 5-х класів ознайомились з партизанським рухом    на Черкащині в роки Великої Вітчизняної війни,дізнались про  героїв, чиїми іменами названі вулиці  нашого рідного міста.

24 вересня 2015 року  у школі відбулися традиційні змагання з шахів серед учнів 5-11-х класів. Кращими стали: Єрмолаєва Вікторія(5-А клас), Задорожній Єдуард (7-І клас),  Рябокінь Максим (8-І клас),Нікітюк Владислав (10-Е клас).Сазонов Микола (9-І клас)

23 вересня 2015 року у школі пройшли традиційні змагання з шашок, в яких прийняли участь представники 5-х-11-х класів. Учні активно змагались за перемогу, кращими стали: Губенко Андрій-7-А клас; Джирма  Дарина- 8-І клас;  Михайлусь Дмитро, Коломієць Анна  -10-Б клас. Дякуємо всім класним колективам за активну участь у змаганнях!

У другу неділю вересня у всіх навчальних закладах України проходить Олімпійський тиждень-вшанування кращих спортсменів, встановлення нових спортивних рекордів. Нагородженням спортсменів школи- Ванько Наталії (11-Е клас),  Педченка  Ігора  (11-Е клас), Горобця Вадима (11-Е клас) та Чепурного Вадима (7-І клас) – завершилися заходи  Олімпійського тижня у школі. Учні 5-х-6-х класів познайомилися з досягненнями спортсменів, подивилися виступи художніх колективів школи, заступник директора Костенко О.К. нагородила учнів- спортсменів   почесними грамотами.

На даний момент 23 гостей на сайті