Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студе... 29 серпня 2014 року об 11.00 у класних кабінетах навчального закладу відбудуться зустрічі з учнями  та батьками з  питань початку навчального року. З 2 червня 2014 року розпочалася робота пришкільного оздоровчого табору «Соняшник», в якому учні 1-5-х класів зможуть відпочити та набратися сил для нового навчального року під керівництвом досві... «Моє найголовніше право» ( конкурс малюнків до Дня захисту дітей) Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити конкурс малюнків до Дня захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда шко... Ось і перегорнули наші випускники чергову сторінку свого життя, поставили останню крапку у своєму шкільному романі. Цього року ми пишаємося золотими медалістами Коротковою Тетяноою, Чабак Руслан... У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. 30 травня і в нашій школі пролунав останній дзвінок. Наші випу... Про призупинення навчання для учнів 1-10 класів 26.05.2014 року, читай на дошці оголошень в Net-місті. Вітаємо команду школи у складі учнів:Бондар Денис(11-І клас), Білокінь Настя(10-І клас). Захарченко Вікторія , Собова Вікторія, Панков Назар(9-А клас), які 17 травня 2014 року приймали участь у ... Протягом тижня (05.05-08.05.2014)в нашій школі проходив Тиждень Родини «Шануймо свій рід». Для формування позитивного ставлення до родини та родинних зв’язків діти були ознайомленні з цитатами та... Для створення радісної атмосфери в рамках Тижня психологічної служби в школі були проведені певні заходи, а саме: акція «Даруємо Вам гарний настрій», виставка фото «Галерея емоцій», передбачення ...

Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - до школи та вузу. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та хороших і мудрих наставників. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

З 2 червня 2014 року розпочалася робота пришкільного оздоровчого табору «Соняшник», в якому учні 1-5-х класів зможуть відпочити та набратися сил для нового навчального року під керівництвом досвідчених учителів. Протягом відпочинкової зміни робота пришкільного табору буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Заплановано проведення різноманітних екскурсій містом, до  зоопарку, відвідування театрів, кінотеатрів. Передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок.

Бажаємо учням цікавого та змістовного відпочинку!

«Моє найголовніше право»

( конкурс малюнків до Дня захисту дітей)

Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити конкурс малюнків до Дня захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда школи у складі: Кононенко Насті, Заволокіної Євгенії (6-А клас), Нікольченко Альони, Хамідуліної Юлії (8-Б клас) під керівництвом учителя правознавства Кочерги Ірини Олександрівни представили школу на конкурсі. Дякуємо  учасникам та керівнику!

Ось і перегорнули наші випускники чергову сторінку свого життя, поставили останню крапку у своєму шкільному романі. Цього року ми пишаємося золотими медалістами Коротковою Тетяноою, Чабак Русланою та Тимошенко Ліною, призерами олімпіад та конкурсів Заінчковсьою Евгенією та Михайленко Каріною, спортсменами Солдуновою Поліною, Чаном Чжекі, Бакумом Андрієм, Карбівничим Вадимом та Солодким Вадимом, юними художниками Дмитренко Тетяною Резніченко Іриною та Поліщук Валентиною. У добрий шлях! Зичимо вам успіху!

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. 30 травня і в нашій школі пролунав останній дзвінок. Наші випускники ступили на стежину дорослого життя. Нехай щастить вам, друзі, у житті,і хай здійсняться всі  ваші мрії.

Вітаємо команду школи у складі учнів:Бондар Денис(11-І клас), Білокінь Настя(10-І клас). Захарченко Вікторія , Собова Вікторія, Панков Назар(9-А клас), які 17 травня 2014 року приймали участь у загальноміському квесті "Європа проти насилля" та вибороли 5 командне місце серед 10 шкіл- учасників. Дякуємо учням та керівнику команди учителю правознавства Кочерзі І.О.