Робота Дмитренко Тетяни, учениці 11-І класу ввійшла до ста кращих робіт конкурсу «Дудл»  для Google. Вона отримала Сертифікат та футболку з логотипом, який намалювала. 1. Вітаємо переможців І міського навчально-пізнавального конкурсу «Пригоди Інфобайтика» команду «Лінки» - керівник - Удовиченко-Бикова Ганна Валеріївна – команду нагородити Срібним сертифікатом. ... «Прощавай, Букварику!» Це свято  пройшло сьогодні в перших класах. Учні серйозно готувалися до нього, адже вони прощалися  зі своєю першою навчального книжкою, яка навчила їх читати. Багато  зус... Вже стало традицією щовесни по всій Україні проводити місячник благоустрою та приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів, узбіч, місць відпочинку. Не залишились осторонь і... 5 лютого учні 8-Б класу ( класний керівник Дядик Г.В.) відвідали виставку в Художньому музеї «Шевченко-форевер».На роботах молодих художників Великий Кобзар постає нашим сучасником. {phoca... Основним напрямком виховання є громадянське виховання — формування громадянськості як інтегрованої якості особистості, що дає людині відчути себе морально, соціально і юридично захищеною. Поклик... 06.02.2014 року о 18-00 в актовій залі школи відбудуться батьківські збори. Запрошуємо. В зв"язку з великими морозами батьківські збори призначені на 30.01.2014 року переносяться. Термін проведення зборів буде повідомлено додатково. Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок роботи школи. Від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни... День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 19...

2. Вітаємо Шпицю Катерину, ученицю 6-А класу, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі юних знавців природи. Вчитель: Приступа Н.В.

3. Вітаємо Леонську Аліну, ученицю 9-К класу – І місце у змаганнях з легкої атлетики та стрибків у довжину, Карбівничого Вадима, учня 11-Е класу – ІІІ місце у змаганнях з легкої атлетики міської Спартакіади школярів м. Черкаси. Команда нашої школи посіла ІІ загальнокомандне місце.  Вчителі: Баранов О.В., Старова О.А.

4. Вітаємо учениць 10-І класу Жиліну Анастасію, Заєць Олександру, Масич Оксану, Білокінь Анастасію, які вибороли І місце у І міському конкурсі проектів-досліджень «Комп’ютер - друг чи ворог?». Вчитель: Харитич Л.П.

Вітаємо учениць 8-К класу Голованову Ілону, Левченко Вікторію, які вибороли ІІ місце у І міському конкурсі проектів-досліджень «Комп’ютер - друг чи ворог?». Вчитель: Удовиченко-Бикова Г.В.

5. Учні 6-А та 10-І класів брали участь у  загальнонаціональному опитуванні «Здоров'я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» Українського інституту соціальних досліджень 14.05.2014 року

6. Учні 1-6 –х класів  (55 учнів) брали участь у  міжнародному  природничому інтерактивному конкурсі «Колосок – весняний – 2014» 17.04.2014 року

«Прощавай, Букварику!» Це свято  пройшло сьогодні в перших класах. Учні серйозно готувалися до нього, адже вони прощалися  зі своєю першою навчального книжкою, яка навчила їх читати. Багато  зусиль було направлено вчителями Друзенко А.В.,Корендою Л.М. для оволодіння учнями грамоти. Діти декламували вірші, розгадували ребуси, загадки, співали пісні під керівництвом Скляр В.М. В кінці свята учні отримали подарунки – чудові книжки.

Вже стало традицією щовесни по всій Україні проводити місячник благоустрою та приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів, узбіч, місць відпочинку. Не залишились осторонь і активно долучились до акції  учні та вчителі  школи. В рамках Місячника благоустрою було проведено акцію «День довкілля», який відбувся  3 квітня 2014 року. У акції взяли участь учні 5-11-х класів та класні керівники. Наведення чистоти та порядку  в наших населених пунктах та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури і свідомий обов’язок громадськості. Тож давайте долучатися до заходів благоустрою та наведення чистоти і не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

14 березня 2014 року в рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка учні, вчителі та батьки школи підготували та провели літературно- музичну композицію «Провісник долі України». Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, хто перечитає « Кобзаря », не зможе уявити своєї долі без Шевченка.Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію. Пізнавати Шевченка – це працювати до сьомого поту  і наближатися до торжества добра над злом, очиститися духовно і морально. Думаймо про Шевченка, живімо Шевченком, продовжуймо його безсмертя в собі та в дітях наших. Дякуємо всім учасникам дійства за такий гарний захід!.

Учениця нашої школи Шаргородська Юлія (10-І клас) приймала участь у конкурсі «Таланти багатодітної родини» та виборола І місце у номінації «Образотворче мистецтво».

Непросто сьогодні було учням зібрати всі свої емоції, почуття, щоб висловити їх у листах до тих, хто не зрадив присязі, хто вірить в Україну. Ми пишаємося тим, що кожен з учнів має свою життєву позицію, вірить у майбутнє і відчуває себе не осторонь подій. Ви, наші учні, справжні УКРАЇНЦІ!

Творчість Тараса Шевченка – глибинна. Відчути та зрозуміти її необхідно задля нашого майбутнього. Думки, навіяні творчістю Кобзаря, учнів та вчителів нашої школи ввійшли до альманаху «З Шевченком у серці»