Вересень  2014 року традиційно розпочався  різноманітними фізкультурно-оздоровчими  та спортивно-масовими заходами у рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Основною м... За рішенням Уряду України з 02 по 30 вересня 2014 року в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних ве... Лист пораненому Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Цікаві, змістовні листи військовослужбовцям, які воюють чи отримали поранення у зоні АТО написали представники 5... Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студе... 29 серпня 2014 року об 11.00 у класних кабінетах навчального закладу відбудуться зустрічі з учнями  та батьками з  питань початку навчального року. З 2 червня 2014 року розпочалася робота пришкільного оздоровчого табору «Соняшник», в якому учні 1-5-х класів зможуть відпочити та набратися сил для нового навчального року під керівництвом досві... «Моє найголовніше право» ( конкурс малюнків до Дня захисту дітей) Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити конкурс малюнків до Дня захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда шко... Вітаємо команду школи у складі учнів:Бондар Денис(11-І клас), Білокінь Настя(10-І клас). Захарченко Вікторія , Собова Вікторія, Панков Назар(9-А клас), які 17 травня 2014 року приймали участь у ... Протягом тижня (05.05-08.05.2014)в нашій школі проходив Тиждень Родини «Шануймо свій рід». Для формування позитивного ставлення до родини та родинних зв’язків діти були ознайомленні з цитатами та... Для створення радісної атмосфери в рамках Тижня психологічної служби в школі були проведені певні заходи, а саме: акція «Даруємо Вам гарний настрій», виставка фото «Галерея емоцій», передбачення ...

Вересень  2014 року традиційно розпочався  різноманітними фізкультурно-оздоровчими  та спортивно-масовими заходами у рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Основною метою цих заходів є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні  шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом. Вчителі фізичної культури Старова О.А., Баранов О.В. підготували та провели цікаві спортивні естафети, змагання з  міні-футболу, інформаційні хвилини про Олімпійський рух в Україні.

За рішенням Уряду України з 02 по 30 вересня 2014 року в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху.  Як убезпечити дітей від травмування транспортними засобами, як зробити безпечним шлях до школи, - ці та інші питання, пов’язані з профілактикою дитячого дорожньо-транспортного травматизму, є головними для вчителів та батьків нашого навчального закладу.

Лист пораненому

Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Цікаві, змістовні листи військовослужбовцям, які воюють чи отримали поранення у зоні АТО написали представники 5-А, Е, 6-І, 8-А,Б, 9-Б,І,10-Е, 11-І класів.

Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - до школи та вузу. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та хороших і мудрих наставників. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

З 2 червня 2014 року розпочалася робота пришкільного оздоровчого табору «Соняшник», в якому учні 1-5-х класів зможуть відпочити та набратися сил для нового навчального року під керівництвом досвідчених учителів. Протягом відпочинкової зміни робота пришкільного табору буде організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Заплановано проведення різноманітних екскурсій містом, до  зоопарку, відвідування театрів, кінотеатрів. Передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок.

Бажаємо учням цікавого та змістовного відпочинку!

«Моє найголовніше право»

( конкурс малюнків до Дня захисту дітей)

Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити конкурс малюнків до Дня захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда школи у складі: Кононенко Насті, Заволокіної Євгенії (6-А клас), Нікольченко Альони, Хамідуліної Юлії (8-Б клас) під керівництвом учителя правознавства Кочерги Ірини Олександрівни представили школу на конкурсі. Дякуємо  учасникам та керівнику!

Вітаємо команду школи у складі учнів:Бондар Денис(11-І клас), Білокінь Настя(10-І клас). Захарченко Вікторія , Собова Вікторія, Панков Назар(9-А клас), які 17 травня 2014 року приймали участь у загальноміському квесті "Європа проти насилля" та вибороли 5 командне місце серед 10 шкіл- учасників. Дякуємо учням та керівнику команди учителю правознавства Кочерзі І.О.