Оголошення:
Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель:... ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова» Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr Наближається найулюбленіше свято дітвори та дорослих –Новий рік. Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи активно включились у перебіг традиційного міського заходу «Новорічний нас... Команда школи «Сокіл»  «Джура»   у складі учнів 10-А та 11-Б класу прийняли активну участь  у ІІ міжшкільній спортивній олімпіаді ім. Б.Каравайського  у спеціалізованій школі  № 18 та вибороли по... Теперь в нашей колекции наград есть еще "ПЕРВЕНСТВО МИРАААА")))) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1849021452077457&id=100009088617712 Щирі вітання Чабаненко Ірині, учениці 9-І класу, яка виборола ІІІ місце у     ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Перевала О.В... Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Ковальову Іванну, яка створила  відео «Моя школа-найкраща» і отримала заслужену нагороду-диплом ІІ ступеня у Обласному конкурсі –реклами  навчальних закладів «Рекла... Щирі вітання Касімову Глєбу, учню 8-Е класу, який виборов   ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Крижанівський В.В.  Дякуємо... 21 листопада –День Гідності та свободи, який указом Президента України щорічно відзначається  з 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії а також віддання належної  шан... Ми  пишаємося ученицею нашої школи Жуковською Крістіною. Крістіна успішно приймає участь у популярному телевізійному шоу «Голос Діти». Крістінка, ми всі вболіваємо за тебе і бажаємо перемоги! ht...

Протягом 2016 -2017 навчального року  експонати музейної кімнати поповнилися стендом , присвяченим воїнам –черкащанам,які загинули в зоні проведення АТО та портретом випускника школи Іллі Іделя, який загинув у 2014 році, захищаючи цілісність і незалежність України на Донбасі.

Соціальним педагогом Куриленко Т.О. 14.12.2017  було проведено відкрите профілактичне заняття для учнів 3-го класу «Формування навичок безпечної поведінки з незнайомими людьми», де учні ознайомились з правилами безпечної поведінки на вулиці; навчились визначати безпечні для життя і здоров’я місця в мікрорайоні; розвинули навички безпечної поведінки на вулиці: обережність, винахідливість, уміння знаходити вихід із небезпечних ситуацій.


Щирі вітання Литвин Олександрі, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Бурунова Т.О.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень!

Щирі вітання Дерновій Юлії, учениці 10-А  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році. Вчитель: Поволоцька І.М.  Дякуємо за перемогу та чекаємо нових звершень!

14 грудня 2017 року наше рідне місто Черкаси відзначає 74-річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників . Педагогічний та учнівський колектив школи вітає ветеранів мікрорайону Романова Миколу Степановича, Зарву Анатолія Федоровича,  Вороніна Олексія Єгоровича, які боронили наше місто у далекому 1943 році, та бажає міцного здоров’я  та довгих років життя.Зі святом Вас, сивочолі ветерани!


Антивикрадення

Докладніше:  https://goo.gl/miBwty

Коли дитину б’ють

Докладніше:  https://goo.gl/XvMExh

Права і обв’язки батьків

Докладніше:  https://goo.gl/XR41XR

ОМБУДСМЕН ЗАНЕПОКОЄНИЙ ПОЯВОЮ СУЇЦИДАЛЬНОЇ ІНТЕРНЕТ-ГРИ, "ЖЕРТВУ" ЯКОЇ ЗНАЙШЛИ НА ЧЕРКАЩИНІ. «Червона сова»

Докладніше:  https://goo.gl/Jeffjr

На даний момент 29 гостей на сайті