У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

22.03.15 сім’я учня 5-Е класу, Семеніна Івана, прийняла участь  та виборола почесне ІІ місце у спортивних  змаганнях «Спортивна Забавляндія» за підтримкою секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького та генерального директора ПАТ «Юрія» Олега Кашка.

18 березня в актовій залі відбувся  позакласний захід на тему: « Добрі манери та доброта завжди в моді»  Брали участь учні 8-А, 5-І та 6 - А класів.  Провели свято вчителі англійської мови: Перевала О.В. та Швець Т.Г. Учасники та гості, переглянувши повчальні ситуації на сцені, ще раз нагадали для себе правила поведінки. Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.

Випуск Студії 13 від 20.03.2015 року

До 85-річчя з дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко

12 березня 2015 року  для учнів 10-х11-х класів пройшли літературні читання

«Людині бійся душу ошукати,

Бо в цьому схибиш-то уже навіки»

Учні заглибились в поетичний світ, пройнялися філософською лірикою поетеси, слово якої, як незгасна зірка, допомагає знайти шлях до себе, зрозуміти сутність життя.

Вітаємо ученицю 7-І класу Афріді Маріну, яка посіла ІІ місце міському конкурсі читців поезій Ліни Костенко «Поезія – це свято, як любов» з нагоди 85-річчя поетеси 19. 03. 2015 року.  Номінація «Вечірнє сонце, дякую за день». Вчитель: Дядик Г.В. Бажаємо творчих успіхів!

В рамках проведення заходів кафедри світського виховання 5 березня 2015 року  вчителі Орел В.В., Богуславська А.С., Скляр В.М. підготували та провели конкурс для дівчат 8-х-9-х класів «Дівчина-весна» .Титул «дівчина-весна» отримала учениця 9-І класу Левченко Вікторія.

5 березня 2015 року в рамках заходів кафедри світського виховання відбулися Шевченківські читання «Безсмертне слово Кобзаря». Учні 7-х-9-х класів читали твори Т.Шевченка на патріотичну тематику , виступали з презентаціями. Особливу увагу заслуговують виступи Сулейманової Ліани, Афріді Марина(7-І клас), вчитель Дядик Г.В., Юрченко Даші 9-А клас), вчитель Гордієнко Л.В.

10 березня 2015 року учні 5-х-6-х класів під керівництвом вчителів української мови та літератури Костенко  О.К., Гордієнко Л.В., Дядик Г.В., читали поезії  земляка Василя Симоненка, доторкнулися до його літературної спадщини, яка пронизана вірою у майбутнє нашої Батьківщини, усвідомили цінності людського життя та неповторність кожної людини.