Вже стало традицією щовесни по всій Україні проводити місячник благоустрою та приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів, узбіч, місць відпочинку. Не залишились осторонь і... 5 лютого учні 8-Б класу ( класний керівник Дядик Г.В.) відвідали виставку в Художньому музеї «Шевченко-форевер».На роботах молодих художників Великий Кобзар постає нашим сучасником. {phoca... Основним напрямком виховання є громадянське виховання — формування громадянськості як інтегрованої якості особистості, що дає людині відчути себе морально, соціально і юридично захищеною. Поклик... 06.02.2014 року о 18-00 в актовій залі школи відбудуться батьківські збори. Запрошуємо. В зв"язку з великими морозами батьківські збори призначені на 30.01.2014 року переносяться. Термін проведення зборів буде повідомлено додатково. Профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок роботи школи. Від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни... День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 19... В Україні здавна старий Новий рік вважався найяснішим і веселим святом: по-перше, після Різдва закінчувався досить суворий піст, а по-друге, у це свято прощалися всі образи та непорозуміння і поч... Щиро вітаємо ученицю 11-Е класу Заінчковську Євгенію, яка отримала ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з економіки. Вчитель: Майоров Є.В. Бажаємо успіхів Вітаємо  Михайленко Карину, ученицю 11-І класу, яка посіла ІІІ місце у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з хімії. Вчитель: Панасенко О.О. Бажаємо творчих успіхів у облас...

Вже стало традицією щовесни по всій Україні проводити місячник благоустрою та приведення у належний санітарний стан територій населених пунктів, узбіч, місць відпочинку. Не залишились осторонь і активно долучились до акції  учні та вчителі  школи. В рамках Місячника благоустрою було проведено акцію «День довкілля», який відбувся  3 квітня 2014 року. У акції взяли участь учні 5-11-х класів та класні керівники. Наведення чистоти та порядку  в наших населених пунктах та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури і свідомий обов’язок громадськості. Тож давайте долучатися до заходів благоустрою та наведення чистоти і не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

14 березня 2014 року в рамках святкування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка учні, вчителі та батьки школи підготували та провели літературно- музичну композицію «Провісник долі України». Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, хто перечитає « Кобзаря », не зможе уявити своєї долі без Шевченка.Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію. Пізнавати Шевченка – це працювати до сьомого поту  і наближатися до торжества добра над злом, очиститися духовно і морально. Думаймо про Шевченка, живімо Шевченком, продовжуймо його безсмертя в собі та в дітях наших. Дякуємо всім учасникам дійства за такий гарний захід!.

Учениця нашої школи Шаргородська Юлія (10-І клас) приймала участь у конкурсі «Таланти багатодітної родини» та виборола І місце у номінації «Образотворче мистецтво».

Непросто сьогодні було учням зібрати всі свої емоції, почуття, щоб висловити їх у листах до тих, хто не зрадив присязі, хто вірить в Україну. Ми пишаємося тим, що кожен з учнів має свою життєву позицію, вірить у майбутнє і відчуває себе не осторонь подій. Ви, наші учні, справжні УКРАЇНЦІ!

Творчість Тараса Шевченка – глибинна. Відчути та зрозуміти її необхідно задля нашого майбутнього. Думки, навіяні творчістю Кобзаря, учнів та вчителів нашої школи ввійшли до альманаху «З Шевченком у серці»

В початковій школі  була організована виставка поробок  під гаслом «Своїми руками разом з батьками». Учні показали, що разом з батьками вони можуть створити чудові зразки різних видів  мистецтв. На виставці були представлені поробки , виконані в техніці оригамі, квілінг, бісероплетіння. Виставку із задоволенням відвідали вчителі, учні школи та їх батьки.

В рамках проведення заходів з нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря, 5 березня 2014 року була проведена виставка учнівських ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка. Були представлені Кобзарі різних років видання (1961-2013рр), предмети декоративно- ужиткового мистецтва, пов’язані з творчістю Т.Г.Шевченка. Учні школи з задоволенням взяли участь у заході.

Учні школи 04.03.2014 року взяли участь у шкільному фестивалі поезії «З Шевченком у серці», на якому декламували власні творчі доробки та читали поезію Т.Шевченка. Дитячі твори ввійшли до альманаху «З Шевченком у серці», які вручила юним авторам президент нашої школи Короткова Тетяна.