У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

У третьому тисячолітті по-новому звучить і є важливим чинником успішності суспільства питання захисту прав та потреб дітей. Соціальна значимість здоров’я дітей, зокрема підліткового віку, зумовлена тим, що вони становлять найближчий репродуктивний, інтелектуальний, економічний, соціальний, політичний та культурний потенціал суспільства. Саме тому першочергове завдання колектив школи вбачає у налагоджені співпраці з центром медико- соціальної допомоги  «Клінікою, дружньою до молоді»,основним завданням якої є :

- формування здорового способу життя;

- збереження психічного здоров’я, в т.ч. при складних життєвих обставинах;

- попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків;

- профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ/СНІД;

- збереження репродуктивного здоров’я та підготовку до усвідомленого батьківства;

- формування відповідальної поведінки в статевих та міжособистісних відносинах;

- формування навичок, які сприяють збереженню здоров’я, підвищенню рівня інформованості з питань здорового способу життя.

Спеціалісти клініки провели зустрічі з учнями 9-х-11-х класів, на яких окреслили коло питань , що цікавлять підлітків.

Протягом тижня психологічною службою нашої школи проводилися заняття з елементами тренінгу на тему «Учись, думай, твори добро». Метою даного заняття було розширити знання учнів початкової школи про такі поняття, як «чуйність», «справедливість», «доброта», розвинути потребу робити добро та формувати вміння працювати в групі.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Саме цій знаменній події і була  присвячена єдина  тематична виховна година  «Соборна  мати- Україна, одна на всіх, як оберіг», яку провели класні керівники 1-х-11-х класів 22 січня 2015 року.

Колектив школи зберігає та продовжує народознавчі традиції нашого народу. Так, 14 січня 2015 року учасники «Студії-13» під керівництвом Дядик Г.В. підготували для учнів школи щедрування на Святого  Василя.

У день святий Нового року

Бажаєм щастя вам земного.

Бажаєм в душах відродити

Уміння вірити й любити.

Хай буде рік Новий не гіршим

Ніж попередній,і завжди

Хай сяйво Різдвяної Зірки

Вас заступає від біди!

Щедруйте, святкуйте і не забувайте привітати своїх друзів і близьких. Нехай здійсняться всі ваші мрії та сподівання в новому році!

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи.  Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам! З повагою, педагогічний колектив школи.

Вітання від Студії 13

Новий рік –улюблене свято і дітлахів, і дорослих. З 18 грудня 2014 року по 14 січня 2015 року в навчальних закладах міста триває  конкурс  «Новорічний настрій навчального закладу». Засяяла вогниками ялинка в холі, класні кабінети, шкільні  коридори, холи перетворились  на яскраві новорічні  феєрії, і навіть ялинки на щкільному подвір’ї  весело посміхаються новорічними прикрасами, дбайливо виготовленими учнями щколи та їх батьками. І хоч не балує цьогорічна зима сніговими хурделицями, в школі відчувається –скоро Новий рік!

13 грудня 2014 року  відбувся ІІІ (обласний) етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому  взяло участь 95 найталановитіших учасників – учні із 3 по 11 клас – переможці 2-го (районного/міського) етапу. Учениця 7-А класу Дернова Юлія посіла І місце у обласному етапі конкурсу. Наші щирі вітання, Юліє! Бажаємо творчих успіхів тобі й твоєму наставнику Поволоцькій І.М.