Оголошення:
Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/ Рейтинговий відбір вступників у 2018 році Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consu... Щиро вітаємо учнів 3-А класу (вчитель Бугаєнко Н.І.), 4-Б класу (вчитель Тимошенко О.В.), учня 7-Е класу Хитрика Владислава, ученицю 8-Б класу Савіцьку Анастасію, ученицю 10-А класу Дернову Юлію,... Щиро вітаємо ученицю 8-Б класу Олексійчук Анжеліку, яка посіла ІІІ місце у міському етапі обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають», присвяченого борцям за незалежність Украї... Щиро вітаємо ученицю 7-Б класу Відяпіну Софію, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі декламування творів української літератури "Поетичний ювілей". Вчитель: Бурунова Т.О. Дякуємо за перемогу т... Про призупинення навчального процесу у деяких класах школи На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської міської ради від... У школі проходить реєстрація на ЗНО учнів 11- Б  класу. Класний керівник: Орел.В.В. Щороку 22 січня весь український народ із удячністю зга­дує тих героїв, які боролися за об'єднання усіх національно - демократичних сил українства, хто словом і багнетом намагався відродити незал... Шановні батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде до Вашого життя добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення ... Довгань Тетяні та Носенко Анні, ученицям 11-Б  класу, які вибороли відповідно ІІ та ІІІ місце у V міському конкурсі учнівських презентацій з історії «ЮНІ ІСТОРИКИ ЧЕРКАЩИНИ» у 2017/2018 навчально... Щирі вітання Драган Діані, учениці 9-І  класу, яка виборола ІІ місце у ІІ-у (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 2017/2018 навчальному році. Вчите...

Розрахунок конкурсного бала при вступі до ВНЗ у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/

Рейтинговий відбір вступників у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/

Строки вступної кампанії 2018 року у ВНЗ України

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/

Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/10025/

Документи, необхідні для вступу до ВНЗ у 2018 році

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/35245/

Квоти на зарахування до вищих навчальних закладів

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/55433/

Порядок подання електронних заяв про вступ

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/30037/

Учні  7-Б класу дізналися про історію та традиції святкування, знайшли та отримали солодощі від Лепрекона.


В рамках тижня профорієнтації психологічна служба школи співпрацюючи з фахівцями Черкаського міського центру зайнятості – Юлією Симошенко та Інною Пасічник провели для учнів 8-х класів профорієнтаційні уроки та профорієнтаційне тестування на професійну спрямованість. Під час заходів учні мали змогу в он-лайн доступі познайомитися з новою Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості; з’ясувати власні професійні схильності, коло інтересів, життєві цілі і орієнтири. А також учні взяли участь в КВЕСТі «Моя майбутня професія - ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ». Під час якого був здійснений Skype-зв’язкок з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Бугайчук К.Л., підполковник поліції, надав інформацію учням про спеціальності за якими здійснює навчання ВНЗ, нові дистанційні методи підготовки до ЗНО та іншу корисну інформацію. Лідери учнівського самоврядування на базі комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка» відвідали захід «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності».


14 березня 2018 року відбулася презентація талантів учнів початкової школи. Учні, вчителі та батьки з задоволенням побували на «Мистецькій перерві», побачили виступи юних спортсменів, танцюристів, музикантів, які артистично продемонстрували свої  вміння.


Докладніше: https://goo.gl/qcsidR

15 березня серед учнів початкової школи було проведено  Конкурс кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.


I місце вибороли учениці 3-І класу Пономаренко Марія та Баранікова Аріна.II місце - учениця 4 - І класу Поповиченко Анастасія,III місце розділили між собою учениці 2 - А класу Отамась Поліна, учениця 4 - А класу Тищенко Аріна та 4 - Б класу Бучок Ілона. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

14 березня  2018 року учні 5-А класу відвідали музей Кобзаря. 5-класники дізналися про життя і творчість Т.Шевченка, побачили різні видання «Кобзаря», картини, малюнки славетного художника. А також  переглянули виставку картин «Шевченко і сучасність»

13 березня 2018 в  рамках проведення заходів кафедри світського виховання року учнівські  колективи 5-А,І, 6-Е,І класів презентували свої досягнення у вигляді емблем класу, нагород , медалей у мистецьких та творчих конкурсах,художньої творчості, гри на музичних інструментах.


На даний момент 65 гостей на сайті