Свято осені 30.09.2014 року. http://connect.school13.ck.ua/tsavyph.7da253/ 20 вересня 2014 року наше рідне місто Черкаси відзначило свій День народження. З нагоди цього свята у мальовничому куточку міста-Долині троянд, був проведений патріотичний флешмоб за участю навча... З 2 по 12 вересня  2014 року у школі проходили заходили в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня .Вчителі фізичної культури Баранов О.В., Старова О.А. проводили цікаві спортивні ігри, естафет... Вересень  2014 року традиційно розпочався  різноманітними фізкультурно-оздоровчими  та спортивно-масовими заходами у рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Основною м... За рішенням Уряду України з 02 по 30 вересня 2014 року в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних ве... Лист пораненому Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Цікаві, змістовні листи військовослужбовцям, які воюють чи отримали поранення у зоні АТО написали представники 5... Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студе... 29 серпня 2014 року об 11.00 у класних кабінетах навчального закладу відбудуться зустрічі з учнями  та батьками з  питань початку навчального року. З 2 червня 2014 року розпочалася робота пришкільного оздоровчого табору «Соняшник», в якому учні 1-5-х класів зможуть відпочити та набратися сил для нового навчального року під керівництвом досві... «Моє найголовніше право» ( конкурс малюнків до Дня захисту дітей) Вже стало доброю традицією у нашому місті проводити конкурс малюнків до Дня захисту дітей «Моє найголовніше право». Команда шко...

Свято осені 30.09.2014 року.

20 вересня 2014 року наше рідне місто Черкаси відзначило свій День народження. З нагоди цього свята у мальовничому куточку міста-Долині троянд, був проведений патріотичний флешмоб за участю навчальних закладів міста. Активну участь у цьому заході прийняли учні 11-І,10-Е та 9-І класів.

Екскурсія по музейній кімнаті

З 2 по 12 вересня  2014 року у школі проходили заходили в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня .Вчителі фізичної культури Баранов О.В., Старова О.А. проводили цікаві спортивні ігри, естафети, змагання з різних видів спорту. Тиждень завершився святковою лінійкою за участю представника міського Олімпійського комітету Татаренко Д.В., яка вручила учням- переможцям грамоти та пам’ятні подарунки.

Вересень  2014 року традиційно розпочався  різноманітними фізкультурно-оздоровчими  та спортивно-масовими заходами у рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Основною метою цих заходів є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні  шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом. Вчителі фізичної культури Старова О.А., Баранов О.В. підготували та провели цікаві спортивні естафети, змагання з  міні-футболу, інформаційні хвилини про Олімпійський рух в Україні.

За рішенням Уряду України з 02 по 30 вересня 2014 року в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху.  Як убезпечити дітей від травмування транспортними засобами, як зробити безпечним шлях до школи, - ці та інші питання, пов’язані з профілактикою дитячого дорожньо-транспортного травматизму, є головними для вчителів та батьків нашого навчального закладу.

Лист пораненому

Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Цікаві, змістовні листи військовослужбовцям, які воюють чи отримали поранення у зоні АТО написали представники 5-А, Е, 6-І, 8-А,Б, 9-Б,І,10-Е, 11-І класів.

Вітаємо Вас із чудовим святом - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - до школи та вузу. Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів та хороших і мудрих наставників. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!