Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/ Учнівське самоврядування-це входження дитини до світу діяльності і спілкування з іншими , формування в учнів системи цінностей, розвиток ініціативи та активності .Протягом вересня 2014 року трив...

День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарки долучився й педагогічний склад школи. Протягом дня учні школи продавали різного роду випічку та дисерти. Головною метою ярмарки було нагадати про те, що, які б обставини життя не впливали на нас, ми не можемо зректися тих, кому у цю хвилину боляче, самотньо і важко. Виручені кошти підуть на придбаня подарунків категорійним учням нашої школи. Дякуємо за участь!

З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу у школі 24 жовтня 2014 року відбувся І-ий (шкільний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11-х класів школи.

В рамках місячника шкільної бібілотеки для учнів перших класів проведено театралізовану виставу "Подорож у казку". У виставі брали участь  творчий колектив учнів 5, 6, 7 класів.

За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА)

16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництвом Президента школи Сторчак Лізи (9-А клас) та лідера учнівського самоврядування Шопяк Вікторії  (9-І клас)  прийняли активну участь у акції, виступили на високому рівні. Адміністрація школи виносить подяку учням-учасникам акції та батькам за активну допомогу у проведенні загальноміського заходу.

Гурт  «Спів братів» Осичнюків переміг на фестивалі молодіжної музики «Новий формат», а пісня «Місто твоє і моє» розійшлася широким тиражем на диску, який випустила громадська організація «Рідне місто Черкаси». Учні нашої школи, 3 жовтня 2014 року,  мали нагоду зустрітися з виконавцями та з великим задоволенням  прослухати пісні, які давно знайомі нам, у новому форматі виконання. Слова вдячності артистам звучали від усіх присутніх на концерті за подаровані емоції, гарний настрій та пропагування серед сучасної молоді любові до рідної мови, землі, традицій.