Оголошення:
За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/ Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/ Учнівське самоврядування-це входження дитини до світу діяльності і спілкування з іншими , формування в учнів системи цінностей, розвиток ініціативи та активності .Протягом вересня 2014 року трив... Свято осені 30.09.2014 року. http://connect.school13.ck.ua/tsavyph.7da253/ 20 вересня 2014 року наше рідне місто Черкаси відзначило свій День народження. З нагоди цього свята у мальовничому куточку міста-Долині троянд, був проведений патріотичний флешмоб за участю навча... З 2 по 12 вересня  2014 року у школі проходили заходили в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня .Вчителі фізичної культури Баранов О.В., Старова О.А. проводили цікаві спортивні ігри, естафет... Вересень  2014 року традиційно розпочався  різноманітними фізкультурно-оздоровчими  та спортивно-масовими заходами у рамках Олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку. Основною м... За рішенням Уряду України з 02 по 30 вересня 2014 року в державі триватиме Місячник безпеки дорожнього руху. Головною метою заходу є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних ве... Лист пораненому Учні школи долучилися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому». Цікаві, змістовні листи військовослужбовцям, які воюють чи отримали поранення у зоні АТО написали представники 5...

За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА)

16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництвом Президента школи Сторчак Лізи (9-А клас) та лідера учнівського самоврядування Шопяк Вікторії  (9-І клас)  прийняли активну участь у акції, виступили на високому рівні. Адміністрація школи виносить подяку учням-учасникам акції та батькам за активну допомогу у проведенні загальноміського заходу.

Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!».

http://connect.school13.ck.ua/p31975485/

Гурт  «Спів братів» Осичнюків переміг на фестивалі молодіжної музики «Новий формат», а пісня «Місто твоє і моє» розійшлася широким тиражем на диску, який випустила громадська організація «Рідне місто Черкаси». Учні нашої школи, 3 жовтня 2014 року,  мали нагоду зустрітися з виконавцями та з великим задоволенням  прослухати пісні, які давно знайомі нам, у новому форматі виконання. Слова вдячності артистам звучали від усіх присутніх на концерті за подаровані емоції, гарний настрій та пропагування серед сучасної молоді любові до рідної мови, землі, традицій.


Жовтневий випуск Студії - 13

http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

Учнівське самоврядування-це входження дитини до світу діяльності і спілкування з іншими , формування в учнів системи цінностей, розвиток ініціативи та активності .Протягом вересня 2014 року тривали передвиборчі перегони на посаду Президента школи. 7 жовтня 2014 року шляхом голо сування   із 4 кандидатів було обрано Сторчак Лізу (9-а клас). Вітаємо! Бажаємо успіхів в роботі, творчих звершень та досягнень!

Свято осені 30.09.2014 року.

http://connect.school13.ck.ua/tsavyph.7da253/

20 вересня 2014 року наше рідне місто Черкаси відзначило свій День народження. З нагоди цього свята у мальовничому куточку міста-Долині троянд, був проведений патріотичний флешмоб за участю навчальних закладів міста. Активну участь у цьому заході прийняли учні 11-І,10-Е та 9-І класів.

Екскурсія по музейній кімнаті

http://connect.school13.ck.ua/tvffqm8.8bto4x/

На даний момент 9 гостей на сайті