Оголошення:
З впевненістю і гордістю можемо сказати, що наш учнівський та вчительський колектив - це родина, яка піклується про затишок у своїй оселі. 30.08.2015 року дружно впорядковували рекреації та кабін... Випускний вечір… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі. Ми пишаємося золотими медалістками: Шаргородською Юлією, Масич Оксаною, срібною медалісткою Ткаченко ... Останній дзвоник - хвилююча і важлива подія для всіх школярів, це  день  підбиття підсумків і планування майбутнього. Та найбільш хвилюючим це свято є для 27 випускників, бо саме  вони прощаютьс... З метою здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій та навчання дітей вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту в школі проводиться «День цивільної оборони».... 30 квітня на Соборній площі мешканці міста влаштували грандіозний і багатолюдний флешмоб “Пліч-о-пліч”, учасники якого одночасно віджалися 25 разів за єдину Україну. Постановник флешмобу – відоми... У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних...

Щиро вітаємо ученицю 5-І класу Мадюдю А., яка посіла ІІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка. Вчитель: Дядик Г.В. Бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 7-І класу Литвин О., яка посіла ІІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка. Вчитель: Бурунова Т.О. Бажаємо творчих успіхів!

18 листопада 2015 року вчителі початкової школи  підготували та провели семінар для заступників з навчально- виховної роботи шкіл міста з теми «Нові  освітні стратегії у реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти» . Учителі  школи І ступеня Безвугляк В.В., Сигидюк Т.Р., Кітляр О.І., Тимошенко О.В., Ткаченко Л.І.  ділились досвідом  з   учасниками  семінару щодо використання  нових  освітніх  стратегій , раціональним застосуванням електронних  ресурсів у конкретній предметній сфері  з використанням мережевих сервісів. Учителі інформатики Уперенко О.М., Харитич Л.П. провели майстер- класи по використанню хмарних технологій  Googl  у роботі вчителів.

Щиро вітаємо учня 7-І класу Поліханенка І., який посів ІІІ місце у  ІІ-му (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2015/2016 навчальному році. Вчитель: Панасенко О.О. Бажаємо творчих досягнень!

Щиро вітаємо ученицю 8-А класу Дернову  Ю., яка посіла ІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Вчитель: Поволоцька І.М. Бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо ученицю 10-Е класу Нетесу А., яка посіла ІІІ місце у ІІ-му (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика. Вчитель: Гордієнко Л.В. Бажаємо творчих успіхів!

На базі нашої школи 11.11.2015 року пройшов  міський семінар для вчителів-філологів на тему «Взаємодія учасників навчально-виховного процесу в інформаційно-освітньому середовищі», на якому присутні мали змогу ознайомитись з раціональним застосуванням електронних освітніх ресурсів у конкретній предметній сфері та з використанням мережевих сервісів для організації самоосвітньої діяльності педагогічних працівників.

У шкільній бібліотеці представлена виставка літератури Як пишеться милозвучність (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) підготували  інформаційний вісник “А мова – як море”. “Вузлики на пам'ять” вже стали традиційними у нашій школі, тому що вони допомагають краще запам’ятати і зрозуміти особливості мови. Презентація вітальних листівок   до  Дня народження мови “Твоя мова – вона унікальна” викликала неабиякий інтерес усієї шкільної громади. Написання диктанту «Радіодиктанту національної єдності – п'ятнадцять років», у якому взяли участь учні школи, вчителі вкотре довів, що ми – єдина нація.

Щорічний конкурс «Світ моїх прав» 06 листопада 2015 року зібрав кращих знавців права від загальноосвітніх навчальних закладів у Службі у справах дітей Придніпровського райвиконкому. Учні шкіл, серед яких і представник нашого навчального закладу Нікітюк Владислав (10-Е клас) змагалися у знаннях Конвенції ООН про права дитини,основних аспектів Конституції України. Цьогорічний конкурс пройшов у цікавій новій формі- Квесту з елементами тренінгу.


Мережа магазинів   «Сільпо» започаткували майстер –класи  з навчання школярів  культури споживачів-вміння здійснювати покупки, правильно та швидко обирати потрібний товар. Учні 6-Е класу з задоволенням відвідали «Сільпо» у ТРЦ «Любава», ознайомились з роботою магазину. Така співпраця є корисною і потрібною сучасним дітям.

З метою виховання у дітей та молоді  дбайливого ставлення до  довкілля, залучення до природоохоронної діяльності, розширення знань про різноманіття і значення птахів рідного краю, учні 5-6-х класів на чолі з учителем технічної праці Полторацьким Є.В. виготовили та представили 31 жовтня 2015 року на міському  конкурсі  «Птахи нам будуть вдячні»  креативні годівнички для птахів.

На даний момент 6 гостей на сайті