У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

Учні 1-х класів попрощалися зі своєю першою шкільною книжкою. Букварик познайомив дітей з літерами, навчив літери з'єднувати в слова, а слова - в речення. Найважча  сходинка пройдена! Наши першокласники навчилися читати. Подальших вам успіхів, діти!!!

Напередодні Великодня вчителем обслуговуючої праці Борисенко Л.М.  проведено майстер-клас з учнями 7-І класу по оформленню писанок до свята.

Цікаві заходи під гаслом "Збережемо пташиний спів" пройшли в початковій школі. Учні 4-х класів працювали над проектом"Перелітні птахи", писали твори про птахів,  провели дослідження "Цікаве у світі птахів", першокласники провели захід "Пташиний спів України", учні 2-х класів читали вірші відомих поетів,  а учні  3-х класах вивчали світ птахів, занесених у Червону книгу України.

Щиро вітаємо ученицю 11-І класу Заєць Олександру, яка посіла ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з технологій. Вчитель: Борисенко Л.М. Бажаємо творчих успіхів!

Щиро вітаємо  ученицю 7-І класу Сулейманову Ліану, яка здобула ДИПЛОМ лауреата І ступеня у номінації "Естрадний вокал (солісти віком 11-13 років)" у відкритому міському вокальному конкурсі.

Протягом 03.03.-11.03.2015р. проходив ІІ Міжнародний фестиваль сучасного театрального мистецтва, який проходив у Бразилії в місті Сан-Пауло де серед країн часниць були: Голандія, Ізраіль, Колумбія, Італія, Росія, Англія. Де актори Черкаського театру ім. Шевченка презентували виставу "Войцек", головну роль у якій зіграв учень 2-а класу Скрипніченко Ілля.

20 березня в Черкаській обласній філармонії відбувся фестиваль-відкриття сезону КВН-2015. У першій грі Черкаської обласної ліги взяла участь і збірна нашої школи «П’ятниця 13»: Богдан Максимець, Олександр Литвиненко, Вікторія Жура на чолі з капітаном Юлією Шаргородською. Щиро вітаємо їх з дебютом та виходом до Черкаської обласної молодіжної ліги КВН! Бажаємо творчої наснаги, гарного настрою, побільше жартів та успіху! Давайте підтримаємо нашу команду в наступних іграх, які відбудуться на початку травня. За безкоштовними квитками та запрошеннями звертатись до капітана команди.