Оголошення:
З метою здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій та навчання дітей вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту в школі проводиться «День цивільної оборони».... 30 квітня на Соборній площі мешканці міста влаштували грандіозний і багатолюдний флешмоб “Пліч-о-пліч”, учасники якого одночасно віджалися 25 разів за єдину Україну. Постановник флешмобу – відоми... У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/  

Учні школи взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та отримали  такі результати: Диплом ІІ ст. Всеукраїнського рівня – 3 учні; Диплом ІІІ ст. Всеукраїнського рівня – 10 учнів; Диплом І ст. Регіонального рівня – 9 учнів; Диплом ІІ ст. Регіонального рівня – 20 учнів; Диплом ІІІ ст. Регіонального рівня – 10 учнів; Диплом переможця на шкільному рівні – 4 учні; Сертифікат учасника - 12 учнів. Щиро дякуємо батькам та вчителям української мови і літератури Буруновій Т.О., Гордієнко Л.В., Дядик Г.В., Поволоцькій І.М. за організацію та участь у грі.

В рамках проведення заходів до 70-річниці Перемоги над нацизмом, Дня пам’яті та  примирення учителі та учні школи створили мультимедійну презентацію «1939-1945-ніколи знову!» (керівник  вчитель інформатики Уперенко О.М.),привітали ветеранів пам’ятними листівками та подарунками ( керівник  «Пошукового гуртка» Харченко О.І.). 8 травня 2015 року  учнівський та педагогічний колектив школи вшанували пам'ять про загиблих героїв Хвилиною мовчання , відбулася виховна година в 5-Б класі «Перемога одна на всіх».  9 травня 2015 року педагоги школи прийняли участь у загальноміському мітингу на Соборній площі міста.

З метою здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій та навчання дітей вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту в школі проводиться «День цивільної оборони». Цього року учні мали змогу відвідати укриття, які знаходяться на території школи. А також прийняти участь у тренуваннях з наступних заходів: відпрацювання прийомів самостраховки при падінні вперед, назад і на бік; відтягнення  поранених (потерпілих) із зони руйнування; нормативне одягання особовим складом ланки засобів захисту органів дихання; реанімація, укладання відтягненого потерпілого на медичні носилки, правила транспортування.

З метою формування в молодіжному середовищі шанобливого ставлення та поваги до ветеранів війни і нинішніх захисників  Вітчизни  7 травня  було проведено майстер-клас «Квітка маку – квітка пам’яті» до Дня пам'яті та примирення  і Дня Перемоги над нацизмом в Європі. Під час заходу учні  мали можливість не тільки зробити червоні маки, а ще й дізнатися, що саме вони є офіційним символом пам'яті про жертви,  які загинули у війнах і конфліктах. Закликаємо всіх українців 8, 9 травня прийти на свято з квіткою маку і тим самим приєднатися до спільного шанування, поваги  і пам'яті всіх героїв України.

День Перемоги –  свято перемоги  над фашистською Німеччиною в роки Великої  Вітчизняної війни 1941-1945 років. Початково  відзначалося у СРСР і країнах Варшавського  договору. Після розвалу Радянського Союзу  відзначається в Україні, Росії та низці інших  країн колишнього СРСР. Останні дні війни. У квітні 1945 року радянські війська впритул підійшли до меж Берліна.
Німецькі війська займали оборону уздовж західних берегів рік Одер й Нейсе. На підступах  до Берліна й у самому місті було зосереджене угруповання військ, що мало у своєму складі 62 дивізії (у тому числі 48 піхотних, 4 танкові й 10 моторизованих), 37 окремих піхотних полків і близько 100 окремих піхотних батальйонів, а також значну кількість артилерійських частин і підрозділів. Це угруповання нараховувало біля мільйона чоловік, 1500 танків,10400 артилерійських систем і мінометів, 3300 бойових літаків.
Сам Берлін також був перетворений у найсильніший укріплений і підготовлений до ведення вуличних боїв. Навколо Берліна було створено три оборонних кільця, усередині міста споруджено більше 400 залізобетонних довгострокових вогневих точок з гарнізонами до тисячі чоловік. Сам берлінський гарнізон нараховував у своєму складі близько 200 тисяч чоловік.
Радянські війська до початку операції нараховували 149 стрілецьких й 12 кавалерійських дивізій, 13 танкових й 7 механізованих корпусів, 15 окремих танкових    і самохідних бригад, загальною чисельністю більше 1900000 чоловік. В операції брали участь 1-а й 2-а армія війська Польського, що нараховували 10 піхотних й 1 танкову дивізію, а також 1 окрему кавалерійську бригаду, загальною чисельністю 155900 чоловік.

В рамках відзначення заходів  річниці Чорнобильської трагедії  21 квітня 2015 року на базі Інституту Пожежної безпеки були проведені спортивні змагання  серед загальноосвітніх навчальних закладів міста «Школа безпеки». На високому рівні школу представила команда учнів 10-Е класу під керівництвом вчителів Старової О.А., Мелецького В.М..

30 квітня на Соборній площі мешканці міста влаштували грандіозний і багатолюдний флешмоб “Пліч-о-пліч”, учасники якого одночасно віджалися 25 разів за єдину Україну. Постановник флешмобу – відомий хореограф Сергій Оробець. У флешмобі взяли участь 3150 осіб, серед яких були учні 7-11-х класів нашої школи. Черкащанами встановлено національний рекорд. Дякуємо учням за участь у патріотичному флешмобі.

Особливості тесту ЗНО з української мови та літератури
http://osvita.ua/test/training/5013/

ЗНО онлайн з української мови та літератури
http://zno.osvita.ua/ukrainian/

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/1358/

Як отримати копію сертифікаційної роботи учасника ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/46776/

Порушення процедури проходження ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/46722/

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/46704/

Час відведений на виконання тестів ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/46703/

Чого не потрібно робити під час проходження ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/36071/

Контроль за наявністю заборонених засобів під час ЗНО
http://osvita.ua/test/advice/46743/

Вихід учасника ЗНО з аудиторії під час тесту
http://osvita.ua/test/advice/46721/

Як тестові бали ЗНО будуть переведені в оцінки
http://osvita.ua/test/advice/46770/

На даний момент 12 гостей на сайті