Оголошення:
У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

СТАНЬ ВЛАСНИКОМ СМАРТФОНУ LENOVO A316i black ПРИЙНЯВШИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВАШОЇ ШКОЛИ ВІД ПРИВАТБАНКУ!!  ОФОРМИ БЕЗКОШТОВНО КАРТУ ЮНІОРА, ПІДКЛЮЧИ РЕГУЛЯРНИЙ ПЛАТІЖ НА ПОПОВНЕННЯ МОБІЛЬНОГО ВІД 5 ГРН. , УПРАВЛЯЙ СВОЄЮ КАРТКОЮ У СВОЄМУ ТЕЛEФОНІ, ОТРИМАЙ КОД УЧАСНИКА У ОРГАНІЗАТОРА ТА ПРИЙМИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ ПОДАРУНКУ!

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ: 3 25 ЛЮТОГО ПО 15 КВІТНЯ 2015 Р.

РОЗІГРАШ ГОЛОВНОГО ПРИЗУ БУДЕ ПРОВЕДЕНО НА ТЕРИТОРІЇ ШКОЛИ!

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ НЕОБХІДНА МІНІМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ - ВІД 80 ШКОЛЯРІВ І БІЛЬШЕ, ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ ТІЛЬКИ КАРТКИ , ОФОРМЛЕНІ В ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 6 ДО 17 РОКІВ.!!!

Для оформлення картки потрібно:

1.   Якщо у одного з батьків є карта «Універсальна» або «Універсальна» Сold ( ПриватБанку або А-
Банку, то необхідно

- заповнена анкета одного з батьків та дитини копія свідоцтва про народження, мобільний телефон

2.   Якщо карти немає - необхідна присутність одного з батьків, копія паспорта, копія свідоцтва про
народження, присутність дитини заповнені анкети, мобільний телефон

Оформлення карти може бути здійснена в школі(кожної суботи починаючи з 20.02.2015 року) або у відділенні. Графік роботи відділення: Вівторок — Субота з 8.30-17.30, вул. Ільїна, 334 (напроти криваліївського ринку)

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ: Керівник відділення №29 - Птуха Софія Василівна - 0674709208

Гурткова робота в загальноосвітніх навчальних закладах є частиною освітнього процесу. Це один із найефективніших шляхів розвитку творчо спрямованої особистості. Творча робота – це результат копіткої праці вчителя, і учня. Досвідчені педагоги школи допомагають учням виявити свої  здібності, орієнтують їх на різні види творчої діяльності. Кожен учитель мріє і намагається робити все, що від нього залежить, щоб його учні наполегливо працювали, здобуваючи знання, самостійно шукаючи відповіді на запитання, що ставить перед ними життя.  Випускники школи – люди  всебічно розвинені, готові влитися у вируюче життя. «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця!» Ці слова видатного педагога епохи Василя Олександровича Сухомлинського стали девізом нашої роботи з розвитку творчої особистості.

http://connect.school13.ck.ua/t56ari6.3ctrcv/

Учні початкової школи разом з вчителями взяли активну участь у  Проекті  ПРООН “Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення”. Були проведені уроки «ЯК ЛАМПОЧКИ БЕРЕЖУТЬ ДОВКІЛЛЯ». Учні зрозуміли в чому небезпека ламп розжарювання; розповідали, як використання застарілого чи сучасного типу ламп впливає на стан довкілля; сформулювали власне ставлення щодо встановлення енергоефективного освітлення.

Випуск Студії-13 Сьогодення і безпека життєдіяльності.

http://connect.school13.ck.ua/tp8f83a.ub4bhz/

4 лютого 2015 року з учасниками правового гуртка було проведено культурно-розважальний захід «Валентин та Валентина», що був присвячений праву кожної людини на любов. Учасники з радістю приймали участь у різноманітних конкурсах на визначення найкращої пари серед учасників.

3 лютого у Черкаському художньому музеї відкрилась персональна виставка натюрморту 7-річної Кіри Ткаченко, учениці Оксани Литвиненко, студії ARTSOL. Час та простір з`являє нам нові імена нового часу. Кіра ходить до школи №13, її захоплює все, що вона вивчає, і прагне знати більше. Навіть у розвагах дівчинка надає перевагу інтелектуальним іграм. Кіра з радістю організовує свята в колі друзів, любить готувати різні страви, кататися верхи, подорожувати разом з батьками, пізнаючи нове й цікаве! Батьки пишаються своєю донькою, чесною та відкритою. 21 лютого об 11 годині відбудеться аукціон з продажу робіт юної художниці.

http://connect.school13.ck.ua/tsofh8u.rb22xa/

Для воїнів АТО 128 Бригади, яка перебуває в Дебальцево учні нашої школи зібрали кошти, балаклави й передали Лугері С., з вірою у перемогу.

У третьому тисячолітті по-новому звучить і є важливим чинником успішності суспільства питання захисту прав та потреб дітей. Соціальна значимість здоров’я дітей, зокрема підліткового віку, зумовлена тим, що вони становлять найближчий репродуктивний, інтелектуальний, економічний, соціальний, політичний та культурний потенціал суспільства. Саме тому першочергове завдання колектив школи вбачає у налагоджені співпраці з центром медико- соціальної допомоги  «Клінікою, дружньою до молоді»,основним завданням якої є :

- формування здорового способу життя;

- збереження психічного здоров’я, в т.ч. при складних життєвих обставинах;

- попередження виникнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків;

- профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом, у тому числі ВІЛ/СНІД;

- збереження репродуктивного здоров’я та підготовку до усвідомленого батьківства;

- формування відповідальної поведінки в статевих та міжособистісних відносинах;

- формування навичок, які сприяють збереженню здоров’я, підвищенню рівня інформованості з питань здорового способу життя.

Спеціалісти клініки провели зустрічі з учнями 9-х-11-х класів, на яких окреслили коло питань , що цікавлять підлітків.

 

На даний момент 10 гостей на сайті