У шкільній бібліотеці була представлена виставка літератури (бібліотекар Харченко О.І.). Члени гуртка «Студія 13» (керівник Дядик Г.В.) розповіли для учнів 5-6-х класів про День української писе... Вітаємо переможця Відкритого чемпіонату Черкаської області з спортивної гіснастики Гудзя Сергія, учня 4-І класу, та бажаємо подальших успіхів. День Милосердя! День Добра! 24 жовтня в нашій школі проходила ярмарка Милосердя. Данний захід проводиться впродовж  багатьох років і став уже гарним звичаєм. Окрім учнів та батьків до цієї Ярмарк... У школі розпочався  І-ий (шкільний) етап  Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів у 2014/2015 навчальному році. Відкрили його вчителі математики, які провели  олімпіаду з предмету. З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних... За ініціативою Міської міжпарламентської асамблеї (УМА) 16 жовтня 2014 року був проведений флешмоб «Повертайся живим» на підтримку військових  із зони АТО. Учні 8-х -11-х класів під керівництв... Учні 4-Б класу у флеш-мобі об’єднали усіх школярів початкової школи під гаслом   «Здоров’я перш за все!». http://connect.school13.ck.ua/p31975485/   14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва відбувся майстер-клас, який провела вчитель обслуговуючої праці Л.М. Борисенко з виготовлення оберегів для бійців АТО... Жовтневий випуск Студії - 13 http://connect.school13.ck.ua/t5vvbnr.33kvwc/

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Хай ваше життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить вас на добрі справи.  Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі вам і вашим родинам! З повагою, педагогічний колектив школи.

Вітання від Студії 13

Новий рік –улюблене свято і дітлахів, і дорослих. З 18 грудня 2014 року по 14 січня 2015 року в навчальних закладах міста триває  конкурс  «Новорічний настрій навчального закладу». Засяяла вогниками ялинка в холі, класні кабінети, шкільні  коридори, холи перетворились  на яскраві новорічні  феєрії, і навіть ялинки на щкільному подвір’ї  весело посміхаються новорічними прикрасами, дбайливо виготовленими учнями щколи та їх батьками. І хоч не балує цьогорічна зима сніговими хурделицями, в школі відчувається –скоро Новий рік!

13 грудня 2014 року  відбувся ІІІ (обласний) етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому  взяло участь 95 найталановитіших учасників – учні із 3 по 11 клас – переможці 2-го (районного/міського) етапу. Учениця 7-А класу Дернова Юлія посіла І місце у обласному етапі конкурсу. Наші щирі вітання, Юліє! Бажаємо творчих успіхів тобі й твоєму наставнику Поволоцькій І.М.

Чи розумніший ти за п’ятикласника? Відповідь на це запитання шукали учасники шоу: п’ятикласники з 5-Е класу та вчителі школи під керівництвом Бикова О.М.

Декада кафедри природничих наук завершилась святом.

Вітаємо Власенко А., ученицю 8-А класу, вчитель Бурунова Т.О  та  Шепету А., ученицю 9-А класу, вчитель Гордієнко Л.В.,  які посіли  ІІІ місце у ІІ-у  міському етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Бажаємо творчих успіхів!

12 грудня відбулася церемонія вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня - святом. В ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більш ніж 650000 людей з усього Радянського Союзу. Події понад 20-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь.
Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу. Педагоги нашої школи також не залишилися байдужими та віддали данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.