Природничі науки

Декада кафедри природничо-технологічних наук

З  третього   грудня у нашій школі розпочалась декада кафедри природничо-технологічних наук,яка буде тривати до 14 грудня включно. Протягом декади вчителями кафедри заплановано проведення багатьох  цікавих заходів, як от брейн -ринги , вікторини , квести,  спортивні змагання,виставки,веселі перерви, тощо. На сьогоднішній день вже проведено  частину  заходів. Пропонуємо вашій увазі невеликий фотозвіт.
Брейн ринг для 7-х класів. Вчителі Семененко Т.С., Панасенко О.О, Рева І.А.

Весела перерва « Відгадай ребус». Вчителі Молокова О.М., Орел В.В.

Змагання для 5-х класів « Рекордсмени серед тварин». Вчителі Орел В.В. Чорнодубравська О.В.,Богуславська А.С.

«Веселі старти»  для учнів 5-х класів Мироненко В.І.

Військово- патріотичні заходи ( показові виступи, змагання)до Дня Збройних сил України. Вчителі Мелецький В.М., Баранов О.О.

Квест « У пошуках філософського каменю» Вчителі Приступа Н.В.,Римаренко К.І,Панасенко О.О.

Виставка предметних газет