І вітру лагідного подих.

7 грудня в 9-Е класі  пройшла  виховна година  «Дай, Боже, сили нашим солдатам!»,  присвячена захисникам кордонів  нашої Батькіщини. На  захід був запрошений Потапенко Юрій Іванович – учасник бойових дій, який поділився враженнями про  військові події на Сході. Наголосив на тому , що необхідно бути патріотами, любити свою землю, захищати її в тяжкі часи, як робили наші предки, як роблять зараз діди, батьки, брати. Учні класу підготували святкову програму і цим подякували воїну-патріоту  за  те, що він виборював мир для всіх нас.

Щирі вітання!

Щирі вітання Народько Дарії, учениці 10-Е класу, яка посіла ІІІ місце з біології у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчитель: Римаренко Катерина Іллівна. Зичимо творчих успіхів!

Щирі вітання Левіт Ілоні, учениці 9-Е класу, яка посіла ІІІ місце з географії  у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Вчитель: Приступа Н.В. Зичимо творчих успіхів!

Спортивні змагання

З нагоди Дня Збройних Сил України учитель фізичної культури Наритник Л.К. провела «Веселі старти» між  командами учнів  2-А та 2-І класів. Море позитиву та  гарного настрою отримали всі присутні!

КОНКУРС ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Вітаємо переможців! Серед  133 заявок на конкурс шкільних бібліотек з усієї України,   відеоролик нашої школи ввійшов у п’ятірку кращих. Дякуємо учням,  які взяли участь у створенні відео-роліка, особлива подяка  учениці 8-І класу Ковальовій Іванці за креативні ідеї. Організатори конкурсу БФ «Жива бібліотека» отримали масу позитивних емоцій від відео! За  перемогу шкільна бібліотека має отримати  книги у подарунок, а перші 5 бібліотек у переліку – додаткові відзнаки.

Учням

Настала зима

А це означає, що брати наші менші потребують термінової допомоги. Саме тому  8-І клас в рамках проекту «Світ в якому ти живеш»  змайстрував 23 годівничок , в  яких  будуть годувати пташок на території школи та Придніпровського району на протязі зими. Під час голосування, в якому приймали участь  учні та вчителі школи  ми обрали переможців  на кращу годівничку.  Нам не важко, а пташки збережуть своє існування. Зробимо життя кращим!. Приєднуйся до нас!

Веб-квест «Безпечний Інтернет»

04.12.2018 у школі в рамках декади кафедри природничих наук було проведено веб-квест «Безпечний Інтернет» для учнів 7-х класів (вч. Молокова О.М.). За допомогою цього веб-квесту учні дізнались  як залишатися в безпеці при використанні соціальних мереж. Спробували дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті.

Майстер-клас

30 листопада у 1-А класі відбувся майстер-клас за участі мам  Ірини та  Оксани із розпису святкових пряників. На ранковому колі дітям розповіли історію створення цих виробів, також їх види і традиції, з якими вони пов’язані.  Усі  діти справились із завданням і отримали велике задоволення. Вони розмальовували святкову ялинку і чобіток до дня Святого Миколая.