Щиро вітаємо переможців!

Щиро вітаємо переможців  ІІ-го (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Санжаровець Діану, ученицю 6-А класу та Бухал Юлію, ученицю 9-І класу за отримане ІІІ місце у конкурсі. Вчитель: Дядик Г.В. Творчих здобутків вам!

Цікаві заходи

Подарунки для «Друга»

Милосердя…не буває надмірним, саме тому учні 8-І (класний керівник Чорнодубравська О.В.) впроваджують проект «Світ в якому ти живеш». В межах цього проекту ми відвідали Черкаський притулок для тварин «Друг». Оскільки в школі відбувся благодійний ярмарок і на виручені кошти нашого класу та учнів 5-І та 7-І класу ми купили – корм для цуценят, лікарські засоби, а також зібрали теплі речі та посуд для комфорту тварин взимку. Добро творити легко! Спробуй і ти!

Цікаві заходи

М18

Лідери учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнського проекту «М18» взяли участь у голосуванні, яке відбулося на базі ЗЗСО № 21.  Школярі вчились брати участь в громадському житті міста, країни. Відчули, що їх вибір важливий.

Вітаємо!

Школа пишається ученицею 4-А класу Юр’євою Веронікою. Дівчинка є лауреатом І та ІІІ степені у чемпіонаті Київської області з сучасних танців та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Золотий танок», де посіла ІІІ місце в категорії «Диско Ювенали 2», «Соло 2 Ліга».
Бажаємо успіхів!!!

Вітаємо!!!

Школа пишається ученицями 4-А класу Жицькою Ангеліною та Брижко Вікторією, які взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «ALFA FEST PRAGUE» та отримали дипломи лауреата І ступеню в номінації естрадно-спортивна хореографія, змішана категорія.

Бажаємо успіхів!!!

Шкільний етап Всеукраїнських олімпіад

У школі проходить  І-ий  (шкільний) етап  Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін. 24 жовтня 2018 року  – українська мова та література. Переможці братимуть участь у ІІ (міському) етапі олімпіад. Бажаємо усім успіхів!

Шкільний етап  Всеукраїнських олімпіад Шкільний етап  Всеукраїнських олімпіад

Соціально-психологічна служба

10 ознак токсичних батьків, котрі псують життя своїм дітям і навіть про це не здогадуються

Спеціалісти допомагають побачити різницю між невдячними дітьми та жертвами токсичного виховання.