Наповнене яскравими враженнями, свято останнього дзвоника, запам’ятається усім присутнім запальним флешмобом від одинадцятикласників та їхніх батьків; піснею, танцем, щирими словами, зверненими до учнів. Щасливої дороги, вам, дорогі наші випускники!

Навчіться давати раду своїм почуттям – і ваша дитина навчиться того ж самого. Згадайте випадки, коли ви виявляли терпіння, щоб порозумітися зі своїми колегами або знайомими. Якщо в цих ситуаціях ви могли бути терплячими, то вам до снаги бути такими і в стосунках із родиною. Життєві уроки, яких ви навчаєте дитину, виявляючи терпіння, вона засвоюватиме швидко й ґрунтовно.

Докладніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/5913/

В рамках Тижня родини, учні 1-х класів долучилися до святкування Дня матері та провели конкурс малюнків «Я матусю свою рідну намалюю, слова подяки та вітання подарую». Також розповідали вірші, легенди, прислів’я, приказки та загадки присвячені жінкам.

Школа пишається ученицею 8-І класу Дехановою Поліною, яка посіла І місце у міській виставці-конкурсі «Барви натхнення», номінація «Вироби з тіста». А також нагороджена дипломом міської виставки-конкурсу «Таланти міста Черкаси». Бажаємо успіхів!!!

19 травня учні 5-А та 5-І класів побували в «Зерноленді». Діти самостійно виготовляли вироби з глини, кукли-мотанки, вироби із металу. Учні  стріляли з луків, ходили на ходулях, дерев`яних лижах. На останок дітей пригостили кулішем. У школярів багато позитивних вражень.

16 травня в 5-А класі відбулося родинне свято «Мамо,сонечко моє». Учні читали вірші, співали пісні, інсценізували легенди. Присутні мами були розчулені побаченим.

Школа пишається ученицею 3-А класу Пономаренко Аліною, яка посіла І місце у рейтингових змаганнях «Flying Dance».

Бажаємо успіхів!!!

Щиро вітаємо ученицю 8 - І класу Деханову Поліну, яка взяла участь у всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Щаслива дитина - квітуча Україна" та нагороджена дипломом. Бажаємо  успіхів!!!